Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    trakyalıya alkolle bı zarar verılemez:D ya zaten su canakkale konusuna gelınce bız salıhle takılrıız gelebılen varsa gelsın dıyorum yazın cook gelelım dıyecek var o zamanda canakkaleyı hatırlatırız onlara bı canakkale yapıp gelsınler oyle olur ıslerı)
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha fazla katılım beyler

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozer h.g demıstım onceden galıba bıdaha derız sorun degıl beyler varmı ıcımzden canakkaleye cıkabılcek babayiğit???ben cıkıyorum eger bende gelırım dıyen varsa hem tanısırız hmde sıtedekı dıger uyelerle tanısır hemde sehıtlıgımızı zıyaret ederız ben hayatımda 1 kere gıtmıstım cok guzel cok duygusal an oldu muzelerı dolasırken.eger tanısırsak herzaman adımız bırlıkte anılan bı grup oluruz.sızde boyle kısın gelmıyerek yaz oldummu agactan dusen seftalı gıbı yapmayın yaz oldugunda herkez gelıyo onemlı olan herzaman beraber olabılmek ha onemlı bı sorun olur orası ayrı tabıkı...herkezle tanısabılmek dılegıyle dıyorum ben bu gezıye seve seve gıdıcem cunkı oyle bı gunde oyle bı anda orada olmak ıstıyorum geleblen varsa sevınırım gelıcem dıpte gelmıyerek kımse kımseyı hayal kırıklılıgına ugratmasın adamlar kesın bı lıste ıstıyor cunkı hersey ona gore ayarlanıck cabuk karar verılırse bızım ıcın faydalı olur dusuncesındeyım
    Hoşbulduk sağol... Bende gelmek isterim ama tam bir bilgi verirmisin gezi hakkında.

gezi hakkında 18 mart gezisi topiğine bakarsan ii olur

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...bulusma-7.html

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve ruslara demek istedin galiba sadece salihe gönderme yapıyordum
    deer abi zaten ruslari saymiyom
    sen salihe gonderme yapion ama onlarin ictiginden ne olcak,biz ruslarla iciyoduk.
    (salih gelsinde biraz polemik yaratalim ,bende mete_han abiye benzedim )
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

niye salihler cok içemiyormu smirnouf ben içki ortamına girmedim onlarla alkol kullanmıyorum

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    buyrin buyrin biri banamı seslendi yoksa ben mi öle anladım:D hmmm evet ya biribana seslenmişşşşşşşşşşşşşş simirnouF vay seni pis pomak sensin ha bak sen zaten benim kafamı bozmaya başladın son gülerde biraz fazla oluyon ama sende farkına varmışındır herhalde artık ama olsun şimdi konuş yaz gelecek sende burda olican ee işte o zamanda ben konuşucam ha canim deer sana bi şey sölim içki ve sigara tüm kötülüklerin anasıdır ama ana gibide yar olmaz

özer024 inmisin cinmisin nirden geldin nire gidersin

içki ve sigara tüm kötülüklerin anasıdır ama ana gibide yar olmaz

salih süper bir acıklama olmus bakalım bunun üzerine smirnouf ne diyecek

ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    Merhaba Arkadaşlar ben Erol l.burgaz'dan Özer024 250gtr sahibiyim pek nete giremedim fakat tel.no nu aldım ben ararım seni uygun olduğun zaman motoru incelyebilirsin hem yüzyüze tanışmış oluruz.

Selamlar
    THRACE

Motosikleti
    Alıntı ERGENE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ben Erol l.burgaz'dan Özer024 250gtr sahibiyim pek nete giremedim fakat tel.no nu aldım ben ararım seni uygun olduğun zaman motoru incelyebilirsin hem yüzyüze tanışmış oluruz.

Selamlar
    Çok mem. olurum... Zamanın olursa Özgür İnternet Cafe'ye gel hem bir şeyler ikram ederim hem motor hakkında konuşuruz. Motorla gelirsen motorunuda incelemiş olurum.Olmazsa ben senin yanına gelirim benim için fark etmez.L.Burgazda 2 tane GT250R var senin motorun rengi nedir?Görüşürüz Hoşçakal...

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ozer024 arkadasım deer bılgı vermıs benım yerıme sana ben bıkac gundur yoktum nete gıremedım.ıns katılımını beklıyoruz aynı zamanda luleburgazlıyım tanısırsak sevınırım.deer ben pazar gunu ıstbuldaydım metınle beraber senı aramadım sıleye gıdıcegın ıcın gece 9_30da donduk ıstdan arıcaktım senı ama gezıden geldıgını dusunerek aramadım yorgun oldugunu dusundum ha bu arada bıdakı gelısımde alıcam stıcklerı hazırlabu arada EROL hosgeldın tanısmak dılegıyle dıyorum DEER STICKLERI GETIRDE VEYA BEN GELINCE ALAYIM BAK BURDA KAC KSII BEKLIYO DAHA MEMLEKETLIM LULEBURGAZLILARA VERICEZ
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

bu hafta sonu gelişim sürücü kursunda egitim var o sırada alıcam getiriz tabiki

keşke arasaydınız bize yol olsun gerisi boş keyifli bir gezi oldu istanbul mt yede bakın ara sıra resimler videolar olacak

caakkale gezisi içinde salih artcı olarakmı gelecek eger öyle olacaksa listede belirtmelisiniz rezarvasyon yapılır adam ayazda kalmasın

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    bak bende onu dıyorum ıst mt ye bakarım bıradan salıh ayazda kalmaz cadırını alır yanına ya ozgur o gelıcekse kendı motorunla gelır zaten yeterkı goturelım artcı olarak gelmez o oyle olucagına hıc gelmez walla.sunu ıkna edelım salihçiiiim nirdesin sarap evine ugrıcakmıs arkadaslar çanakkalede gelıyonmu sımdı salıh

gelir gelir sözü var tekirdaga gelemedi canakkaleye gelecek

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    ney birisi şarapmı dedi bak şini gelmemmi yaw:D hemde şarap varsaöncü gelir artçı gelir ama sonunda gelirişm benim adımı en önde görem bakim

şunun şurasında kırklareli mt dan bizden başka kaç kişi var dimebi bir elle ancak gösterebilirsin:D

o lade elleri görelim saymak zor olamasa gerek

1- samet_1987
    2- salih39
    3- metin
    4- aydos39

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyrin buyrin biri banamı seslendi yoksa ben mi öle anladım:D hmmm evet ya biribana seslenmişşşşşşşşşşşşşş simirnouF vay seni pis pomak sensin ha bak sen zaten benim kafamı bozmaya başladın son gülerde biraz fazla oluyon ama sende farkına varmışındır herhalde artık ama olsun şimdi konuş yaz gelecek sende burda olican ee işte o zamanda ben konuşucam ha canim deer sana bi şey sölim içki ve sigara tüm kötülüklerin anasıdır ama ana gibide yar olmaz

özer024 inmisin cinmisin nirden geldin nire gidersin
    salih abi nie kiziyon hemen.bir defa samet'in ufaklik senin racer'a elliyomus dedim agzina geleni soyledin .sonra turkiyeye geleyim bende sana bi elleyim dedim yine kizdin.salih abicim sen daha ufak sortla gezerken ben sanayiden yukari titan ile tek tekerde geciyodum.hatirlarsin herhalde .neyse bunlar msn'de gecen ozel muhabbetlerimiz.daha fazlasina gerek yok.en azindan karizma fazla cizilmesin.
    yaza gelicem yaww merak etme.ama isin kotu tarafi alkole tovbe ettim.ama emin ol alkolu birakmamis olsaydim o icki masasini size dar ederdim.heee ruslarla icmek kolay degildir.hemde sek vodkayi 1defada 200gr olarak icmek hic kolay degil.salih abi ilk once sen 100 gr vodkayi sek ic sonra 150 icersin.2-3 sene sonra 200 gr icersin belki.yani anlatmak istedigim klaslarimiz ayri

(ahanda bu mesaj benim oldugumu gosteriri.deer senin gazina geldim bakalim yaza bana yardim edecekmisin salih'ten kacmaya )
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

benim gazıma gelme canım kardesim bence sen hiç gelme ne dersin saklanma ihtiyacın ortadan kalkar

Motosikleti
    özer024 inmisin cinmisin nirden geldin nire gidersin [/QUOTE]

Arkadaşlar ben lüleburgazdanım.Burada bir int. cafe işletiyoruz kardeşimle ama yakında yeni bir iş durumu var bakalım kurye olabilirim... Motorumu 1 ay önce sattım şimdi yeni bir motor alacağım.Gerçi 100 KH var bir tane ama ben büyük bişiler bakıyorum CBF 500 gibi.

[QUOTE=samet_1987;578824]ozer024 arkadasım deer bılgı vermıs benım yerıme sana ben bıkac gundur yoktum nete gıremedım.ıns katılımını beklıyoruz aynı zamanda luleburgazlıyım tanısırsak sevınırım.

Bende mem. olurum sağol...

inşallah dilediğin motorun sahibi olursun

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler