Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birileri mutlaka cıkacaktır bende mangala gidemedim bu gün calısmam gerekti hep bu smirnouf un yüzünden işin yokmu diye diye nazar degdirdi
    benim ne sucun var bea
    tum yollar senin deer
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kandırdım bu gün gene istanbul mt den arkadaslarla 150 km yol yaptık sehir içinde güzel bir gün oldu

biraz gec organize olduk ama genede güzeldi

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Biraz geç oldu ama Hoş bulduk arkadaşlar tabiki gezmek isterim fakat motorumu yeni sattım gerçi elimde 100cc bir tane var ama onu şehir içi kullanıyorum.inş..mayısta yeni alacağım. en büyük isteğim kalabalık tura çıkmak,böyle bir düşünceniz varmı?

cango39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250
    Aaaa bizim böyle yerimiz var bizim haberimiz yok neyse bende 4 moto var biri satılık PİAGGİO X9 250 500 KMde

özer024 18 mart canakkale var büyük ihtimalle ben gidiyorum kırklareli mt dende gelenler olur herhalde

cango39 ne istiyorsun motora bi abimiz alacak bu yakında gösteririz olmazsa

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    luleburgaz cogalmaya basladı) beyler kalabalık gezı tabıkı yapıcagız yaz bı gelsınde kırklarelı mt olarak bıseyler yapıcagız bulusmamızda sıze amblemlerden verırız makınelerınıze takarsınız ve DEER ıstanbuldan acılen amblem takvıyesı yap gecendekıler az geldı kalmadı bıle yenı gelen arkadaslara ben verırım yakında ıstbula gelıcem gorusruz ama sen sımdıden hazırla amblemleri ve satılık motor arıyan varsa arkadaslar ben motorumu satıyorum kymco ck 125 motorun en son halını merak eden varsa sayfaya koyarım cıddı alıcak bırısı varsa paradada anlasırsak satıp bende ıstedıgım bı motoru alırım son yazım bu yaz askere gıtmeden cohoppere bınmk ıstıyorum neyse bılgınız olsun ıste
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

istadiğiniz sticker olsun samet hallederiz elinizde bilin

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    deer ıyı bı konuya degındın bunu sımdıden yazmak ıyı oldu 18 mart için gelicek olanların lıste yapalım. 1.samet_39 2.salih_39 3.deer (yazmama gerek yok ama) 4.?? ÇOGALTIN LISTEYI BAKALIM ARKADASLAR YANINIZDA GELEBILCEK ARKADASINIZ VARSA TUTUN GETIRIN.organızasyonu gorsun sıteden yazıstıgı kısılerle tanıssın super bı gun olucak sımdıden oyle dıyorum motorum kucuk falan kımse dusunmesın benımkısıde ck 125 sonucta heryere gıdersın cc ufakta yeterkı ıcınde olsun
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

motorun ufagı büyügü yok genelde motorlarımız ufak cc bakımlar tam olsun türkiyeyi dolaşın
    bakın ümmet abiye gitmediği yer yok

forumda 18 mart çanakkale gezisi topiği var kesin gelecekler oraya yazsın mesaj

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    pazar gunune denk gelıyo galıba walla kımse gelmesse bıle kırklarelınden 2 motor cıkıcak detaya gerek varsa p.hısar ve luleburgazdan takılcak olan ark varsa yazsın bulusur konusur gorusur yazında ıgneada yollarını sahıplenırız

hadi bakalım canlanın

Motosikleti
    Merhaba Arkadaşlar, aranızda GT 250 R'ı olan varmı??? inceleyemedim gitti şu motoru

sanırım yok

Motosikleti
    Sağlık olsun...O zaman bizde 600F alırız

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ozer h.g demıstım onceden galıba bıdaha derız sorun degıl beyler varmı ıcımzden canakkaleye cıkabılcek babayiğit???ben cıkıyorum eger bende gelırım dıyen varsa hem tanısırız hmde sıtedekı dıger uyelerle tanısır hemde sehıtlıgımızı zıyaret ederız ben hayatımda 1 kere gıtmıstım cok guzel cok duygusal an oldu muzelerı dolasırken.eger tanısırsak herzaman adımız bırlıkte anılan bı grup oluruz.sızde boyle kısın gelmıyerek yaz oldummu agactan dusen seftalı gıbı yapmayın yaz oldugunda herkez gelıyo onemlı olan herzaman beraber olabılmek ha onemlı bı sorun olur orası ayrı tabıkı...herkezle tanısabılmek dılegıyle dıyorum ben bu gezıye seve seve gıdıcem cunkı oyle bı gunde oyle bı anda orada olmak ıstıyorum geleblen varsa sevınırım gelıcem dıpte gelmıyerek kımse kımseyı hayal kırıklılıgına ugratmasın adamlar kesın bı lıste ıstıyor cunkı hersey ona gore ayarlanıck cabuk karar verılırse bızım ıcın faydalı olur dusuncesındeyım

samet agzından bal damlamıs kırklareli mt den birkaç kişi daha cıkacaktır

4 kişi olsanız iki motorla gelseniz maliyette düşer hatta ben bile artcı alabilirim

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    pişt nire lo bensiz aa bak olmadı şini tekirdağ gelemedik ama burayagidicez gerçi 18 marta kadar kim öle kim kala :D sağ olursak

kırklareliliye bir şey olmaz aksam vurun şişenin dibine ömür uzatır kan yapar

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırklareliliye bir şey olmaz aksam vurun şişenin dibine ömür uzatır kan yapar
    sadece kirklareliliye degil,trakyaliya bi sey olmaz deer
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece kirklareliliye degil,trakyaliya bi sey olmaz deer
    ve ruslara demek istedin galiba sadece salihe gönderme yapıyordum

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler