Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ruslarla trakyalıların ortak noktası bu işte çok içiyorlar

tek büyük70cl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    dogru demıs deer burda blmıyom ama herhalde ortak noktamız karadenız sularından bulasıyo)
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

haklı olabilirsin samet

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklı olabilirsin samet
    hakli olabilirsin degil,hakli zaten
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ya ben bısey dedıysem bos soylemem muhakkak dogruluga yakın bıseyı vardır)
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

istanbuldan cabuk döndün ama neyse baska zaman daha uzun soluklu bir şeyler yaparız bu arada resimleri atma sansım olmadı hafta sonu atarım artık

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    sen yinemi gezi yaptin deer
    bi nefes al yaw
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Merhaba Arkadaşlar Bende Lüleburgazdan Araniza Yeni Katildim Umarim Bundan Sonra Hep Birlikte Devam Ederiz...kazasiz Sürüşler Dilerim...

smirnouf ne yapalım bizde böle boş durmaya gelmez

özer024 hoş geldin

bu arada 18 martta çanakkaleye gezi var ilgilenenler varmı birlikte gidriz

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    yaww deer sen bize bos durmaya gelmez diyon ama senin isin gucun yokmu

Motosikleti
    kanuni windy 125cc
    aramıza hoşgeldin hoşgeldin özer024 ben p.hisardan sebülent p.hisarada beklerim bizim elemanlarlada da tanışırsın samet.metin,sali

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Bende Lüleburgazdan Araniza Yeni Katildim Umarim Bundan Sonra Hep Birlikte Devam Ederiz...kazasiz Sürüşler Dilerim...
    eyw hoşgeldin

yaw millet sameti gören varmı beyaw nerde bu adm öldümü kaldımı yoksa kara yusuf ona bi şeyler yaptıda bizim haberimiz mi yok olum nerelerdesin yaww haa bi o bize söz verip kaçın arkadaşlara da süle borcunu unutmasınlar gerçi o kendini bilirdir ama sen yinede o na bi hatırlat pazar günü görişirek bu hafta son gece bundan sonra gece yokkkkkkkkkkkkkkkkkk görişirek

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ozer hosgeldın arkadasım bu yaz gezmeyı dusunuyosan ve cevre edınmek ıstıyosan buraya takıl kısaca takıl hayatını yasa)+bende luleburgazlıyım bılgın olsun salıh dostm ben geldım bu pazar phısardayım walla soz vermek bı sey vardır onu vermeye benzemz bzde oyle yok ama tabıkı bırılerının sozlerı vardı YALAN oldu) bosver sen takıllırız ve DEER fotolar ıcın saol cok bısey cekemedım su benım martılarıda at ya onları cekmeye calısırken varya parmaklarım donmustu o kar sogugunda havalar ıyı olsun motorla gelıcem ve hersey ıcın saol tesekkur edıyorum gel gel dedın motorla gelemdım ama kendım geldım sayarsın ıns)

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldan cabuk döndün ama neyse baska zaman daha uzun soluklu bir şeyler yaparız bu arada resimleri atma sansım olmadı hafta sonu atarım artık
    aslında donmıyecektım ama oyle olması durumda kaldım ben yakın bı zamanda gelıcem yıne dedıgım gıbıaramıstım ama blıyon kapalıydı saolasın taa garajdan bostancı kadıkoy...kac kere yaptık bostancı kadıkoy hatırlamıyom ama saol.artık sayılı gun kaldı su mangal partısını nısan ayında yapabılırız ama oyle kuru kuru olmaz gıdıcegız guzel bı yere orda yapılıcak mekanı daha kararlastırmadık ama beklerız herkezı onu bılın yeter

tmm samet olur her zaman istanbula tekirdag bekleriz sadece seni degil tüm kırklareli mt yi bekleriz onlarda kabuklarından cıkıp az yol yapsınlar böle pınarhisar-lüleburgaz olmaz eger vaktiniz varsa yarın marmara ereglisinde mangal olayı var gelebilirseniz haber verin buluşalım büyük bi ihtimalle yarın orda olucam sizleride aramızda görmek isteriz hem yaz için bi ön hazırlık olur

biri martımı demişti işte burdalar

smirnouf benim imzamı okumanı tavsiye ederim

gelsin! hayat bildiği gibi gelsin işimiz bu yaşamak bu...

Motosikleti
    kanuni windy 125cc
    saol deer bak ben buna gelemem yanı gelemedıklerım sayılıdır ama cogu yakınıma dusen yere gelırımde gozumde problem var + motoru toplamam lazım falan cok zor olur benım ıcın anlıyonmu bıdakıne ıns dıyorum ve kırklarelı mt zaten yok gıbı su amblemlerı cogaltmak lazım kımse bılmıyo galıba canakkale gezısı ıcın gelıcek olan arkadaslar yazsın bakalım kımler gelebılıyor bı gorelım kırklarelınden gıdıcek adam cıkmazsa baska bısı demıyorum artık)

birileri mutlaka cıkacaktır bende mangala gidemedim bu gün calısmam gerekti hep bu smirnouf un yüzünden işin yokmu diye diye nazar degdirdi

Motosikleti
    suzuki olcak inşallah
    selam arkadaşlar ben adana dan 1 ay sonra filan kırklareline gelicem sizle tanışmak isterim ne dersiniz
    Yaptığın şeyler için pişmanlığın birgün geçer ama yapmadıkların için asla geçmez.

slm geldiğinde haberimiz olsun

Motosikleti
    suzuki olcak inşallah
    slm kardeş geldigimde mutlaka haberiniz olcaktır. bi de özel günleriniz flan varmı gezi günleriniz flan yani
    Yaptığın şeyler için pişmanlığın birgün geçer ama yapmadıkların için asla geçmez.

kırklareli mt kendi halinde zaten herkes yanyana hadi toplanalım denildiğinde toplanıyorlar zaten ben su an istanbuldayım her cuma bulusuyoruz istanbul mt ile geldiğinde bende orda olurum
    maksat muhabbet olsun

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler