Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat 12 de düven önü ünlümotorda

bi sorun çıkmazsa inşallah
    tamam abi gelmeye çalışcamm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orkunarslan aramıza hoşgeldin... kalıcı olan dileği ile..
    ehliyetin yokmuş sanırım. bence bi an önce git bi kursa yazıl 18 nisanda yazılı sınavı var, ondan 3 hafta sonra da direksiyon sınavı olur. en erken mayıs ortasında elinde olur ehliyet..
    eğer 18 nisandaki sınava girmezsen 4 temmuzda bir sonraki sınav. temmuz sonunda elinde olur en erken o zaman da ehliyet. ve yaz bitmiş olur. o yüzden elini çabuk tut git yazıl bi sürücü kursuna. ben turuncu kafenin üzerindeki şahingöz sürücü kursuna A2 için 150 ytl e yazılmıştım. 18 nisanda kısmetse bende sınava girecem...

paran varsa git bi tane 2,el cbr 125 al. yoksa paran bi tane ybr 125 alabilirsin... ybr kurye motorudur. benim izmirde arkadaşım kuryeci günde en az 300 km yapıyoz diyor. motor kaç km de olduğu belli değil ama daha tık demedi diyor. ybr çok sağlam motor. ama cbr gibi gösterişli değil..
    kanuni bence alma. bende de kanuni var ben daha ecemiyim idare ediyoz işte şimdilik memnunum ama tabi param olsa bende gidip bi japon alırdım...
    kolay gelsin..
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orkunarslan aramıza hoşgeldin... kalıcı olan dileği ile..
    ehliyetin yokmuş sanırım. bence bi an önce git bi kursa yazıl 18 nisanda yazılı sınavı var, ondan 3 hafta sonra da direksiyon sınavı olur. en erken mayıs ortasında elinde olur ehliyet..
    eğer 18 nisandaki sınava girmezsen 4 temmuzda bir sonraki sınav. temmuz sonunda elinde olur en erken o zaman da ehliyet. ve yaz bitmiş olur. o yüzden elini çabuk tut git yazıl bi sürücü kursuna. ben turuncu kafenin üzerindeki şahingöz sürücü kursuna A2 için 150 ytl e yazılmıştım. 18 nisanda kısmetse bende sınava girecem...

paran varsa git bi tane 2,el cbr 125 al. yoksa paran bi tane ybr 125 alabilirsin... ybr kurye motorudur. benim izmirde arkadaşım kuryeci günde en az 300 km yapıyoz diyor. motor kaç km de olduğu belli değil ama daha tık demedi diyor. ybr çok sağlam motor. ama cbr gibi gösterişli değil..
    kanuni bence alma. bende de kanuni var ben daha ecemiyim idare ediyoz işte şimdilik memnunum ama tabi param olsa bende gidip bi japon alırdım...
    kolay gelsin..
    hoşbulduk..ehliyete yazın gırmeyi düşünüyorm okul yüznden...motrda cbr 125 isityorm hayalımdeki motor bu bnm supersport a geçiş motorum olcak ve büyük ihtimal 2. el bişiler bakıcam... ybr 125 kayseri şartlarında daha iyi olabilir aslında ama fiyatlar konusunda tam bi bilgi alamadım cbr ve ybr nin ikici el fiyatları hakında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirm

cbr daha pahalı ybr e göre
    cbr sıfırı 5000-5500 ytl civarında ybr nin sıfırı ise 3600-3800 ytl. anlayacan baya bi fark var..
    2,el de ise cbr 3500-4000 ytl
    ybr ise 2500-3000 ytl km si az olan..

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=ybr_125&c=11781
    2,el ybr ilanları.

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=cbr_125_r&c=11742
    2,el cbr ilanları..

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    eet genelde fıyatlar 3000 ilee 4000 arasında ben büyük ihtimal bi cbr 125 alcam ama yazın alabılırm inş temiz bir motor bulurum.. Bende izmirde 2 yıl kaldım bu sene geldim kayseriye.

cbr daha pahalı ybr e göre
    cbr sıfırı 5000-5500 ytl civarında ybr nin sıfırı ise 3600-3800 ytl. anlayacan baya bi fark var..
    2,el de ise cbr 3500-4000 ytl
    ybr ise 2500-3000 ytl km si az olan..

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=ybr_125&c=11781
    2,el ybr ilanları.

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=cbr_125_r&c=11742
    2,el cbr ilanları..

bu açıklamaları dikkate almalısın

yamaha ybr 125,honda cbr 125, honda cbf 150 bu üç motosikletten biri'ni seç süper makinalar bunlar hiç bir zaman japon'dan şaşma çin motosikletlerine'de bulaşma..çünkü çin motosikletlerini kullanmak tecrübe ister,bilinçli kullanmak gerekir..ama japon apayrı bi makina tam acemiliğini atacağın motosikletlerdir ilk tercihin honda cbr 125 olmalı su soğutmalı oluşu bir avantaj'dır bunu hiçbir zaman unutma..2'inci elde alacağın motosiklet 10.000'km'yi aşmamış olmalı dikkatli ol..bazı vatandaşlar motosikletini satmadan önce km'sini düşürebilir.yanına tecrübeli,motosikletten anlayan birisini al..tavsiyelerim bu kadar sana..selamlar kayseriye..

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    Alıntı cey_cey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu açıklamaları dikkate almalısın

yamaha ybr 125,honda cbr 125, honda cbf 150 bu üç motosikletten biri'ni seç süper makinalar bunlar hiç bir zaman japon'dan şaşma çin motosikletlerine'de bulaşma..çünkü çin motosikletlerini kullanmak tecrübe ister,bilinçli kullanmak gerekir..ama japon apayrı bi makina tam acemiliğini atacağın motosikletlerdir ilk tercihin honda cbr 125 olmalı su soğutmalı oluşu bir avantaj'dır bunu hiçbir zaman unutma..2'inci elde alacağın motosiklet 10.000'km'yi aşmamış olmalı dikkatli ol..bazı vatandaşlar motosikletini satmadan önce km'sini düşürebilir.yanına tecrübeli,motosikletten anlayan birisini al..tavsiyelerim bu kadar sana..selamlar kayseriye..
    tavsiyelerin için çok teşekürler dikate alcam bunları motr alırken... bende cbr 125 almak istiorum daha önce kanuni racer 200 ile cbr 125 arasında kalmıstım ama dediğin gibi biri çin biri japon karşılastrma yapılamaz bile bide supersport a geçiş motorm olcak motorada güvenmem lazım tekrar yormlar için teskrler

Alıntı orkunarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende izmirde 2 yıl kaldım bu sene geldim kayseriye.
    izmirin neresinde kaldın?

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    izmirin neresinde kaldın?
    hatay üçkuyular...

hmm güzel bende gaziemirdenim..

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    hmm güzel bende gaziemirdenim..
    şuan izmirdemisin kayseridemi...?gelip gidiomusn?

kayseride öğrenciyim üni de. okuldan pek zaman kalmıyor o yüzden pek gidemiyorum izmire.

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    kayseride öğrenciyim üni de. okuldan pek zaman kalmıyor o yüzden pek gidemiyorum izmire.
    hmm anladım öğrencilik zor kolaygelsinn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR

hoşgeldin

Alıntı orkunarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben sitede yeniyim... Ayrıca gayseriliym böyle bi grup olduğunu görünce katılmak istedim... Bnm daha bi motorm yok ama yazın alıcam Alah kısmet ederse sizlerdende hangi motrla başlamalıym vs öenerilerinizi bekliyorm bu arada yaşım 17...Hepinize saygılar.
    orkunarslan aramıza hogeldin öncelikle motosiklet arayışındasın galiba .. bende pek fazla değişik şeyler söylemeyecem yazılanlar yazılmış bende sana 4 seçenek söyleyim o'zaman başlangıç motosikletleri ybr 125,cbr 125,cbf 150,tvs apache 150 ama sen süpersport diyorsun madem cbr 125'sana daha yakın Lakin kayseride isteğin anda yedek parçayı bulabilmen lazım bu dört motosikletin içinde sadece ybr'125'in parçası var bunuda göz önüne almalısın yeni motosiklet kullanmaya başlayacaksan eğer çin malı motosiklet sana gelmez..hoş artık hepsi birer çinli ama diğer çinlilerlede bu motosikletleri ayrı tutmak lazım neden diyecek olursan aradaki kalite farkı senin için en uygun motosiklet ybr gözüküyor..tercih senin forumlara gir iyice araştır hangisi sana uyarsa ama 250'cc'seçeneği dersen çeşit bol ... ferhat

ne zaman istersen alabilirsin tabi ama tavsiye etmem alcan motorla her yol koşuluna uygun olmalı derim

bu arada ferhat abi yeni motormu aldın
    aldım mehmet uygun oldu lifan roadstar 250'aldım..darısı ve daha iyisi sizlere resimleri bir ara eklerim..

Motosikleti
    inş bi cbr 125 olcak
    hoşbuldukk... motor sürmüşlüğüm var kanuni zebra kullandım bi süre...artık supersport a geçiş yapmak istiorm en uygunuda sizlerinde dediği gibi cbr 125 olcakk motorumu yazın alcam ozamana kadar tabiki fikirlerm değişebilir...Çin malındanda uzak durmaya çalışcam motoruma güvenmek istiormmparça konusuna gelince bilmiorm dediğm gibi kafam karısık yani ybr le cbr karsılastırdımızda bana daha yakın duruyo cbr...önerilerinizide dikkate alcam...Şuan arzuladığm tek şey motorumu alarak aranıza gerçek bi motrcu olarak kaatılmak..tekrar tanıştıgımıza memun oldum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR

bakarmısınız v-2 motorun güzelliğine

hazır siteye girmişken resimleride ekleyeyim dedim

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    o zaman pazar günü gelirsin ferhat abi
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    o zaman pazar günü gelirsin ferhat abi
    bu hafta zor mehmet..ancak bu ay çıktıktan sonra katılabilirim..benim işler belli olduktan sonra..

hayırllıısıı olsun

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bakarmısınız v-2 motorun güzelliğine

hazır siteye girmişken resimleride ekleyeyim dedim
    Hayırlı olsun.Ferhat kardeşim nice km devirmen dileğiyle...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler