Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın kayseri mt

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:36 AM ----------

sayın kayseri mt ekibi 25.10.2009 da metin tek ve benim başkanlığımda iki grubu birleştirerek hem tanışma hem kaynaşma adı altında kısa mesafeli bir gezi planı yapıyoruz ben size sormadan karar vermek istemedim sizin fikirlerinizide en kısa sürede bekliyorum bende ona göre bir haber vereceğim
    o tarihe önceden verilmiş sözüm var.. malesef gelemem size şimdiden iyi eğlenceler
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    s.a. kayseri mt sakinleri heç durmuyorsunuz bakıyorumda:Dben gittim ortalık hareketlenmişnasılsınız nasıl gidiyor kayseride hayat siz orada ybr lere mondiallere binin burada millet k7lere goldvinglere burgmanlara dandik motor diolar
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    as kardeşim nasılsın nası gidiyor havalar nasıl istanbulda
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halil bu gün saat 11:30 gibi atayurt un orda seni gördüm motorla. arkanda da birisi vardı kaskından tanıdım kornayı öttürdüm ama senden tık yoktu
    doğrudur ya kusura bakma acemiliğimizden, bende farkettim ama sen olduğunu tahmin edemedim, önceden araba kullanırken böyle bir tecrübemiz yoktu, yolda motorcular birbirini selamsız sabahsız göndermezmiş öğrenmiş olduk. ben o gün hazrlıkları yapmış eşyaları almak için eve geliyodum mersine gittik arkadaki arkadaşla, yeni geldim epey bi yorulmuşum yaa
    yarım saat mola ile 6 saat motor üstünde yolculuk akıl işi gibi görünmese de yaptık bi kere

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    herkese selam hoşgeldin halilaslan.
    başkan motorda biraz değişiklik yaptım nasıl olmuş.
    ferhat abi virago yazısını nasıl temin ederim.bisan yazısını sökünce boşluk oldu orda

Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol avşaroğlu hoşbulduk, görüşmek tanışmak dileğiyle...

Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başkan motorda biraz değişiklik yaptım nasıl olmuş.
    ferhat abi virago yazısını nasıl temin ederim.bisan yazısını sökünce boşluk oldu orda
    savaş resmi ayrıntısıyla göremiyorumki imageshack tan atsana

Motosikleti
    ybr 125 olacak inşallah

slm

vay bizim grup atakta la tuni sende anca satıyon bizi hıyar geçeniz iyi olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:41 PM ----------

evet bütün masraflar başkanlardan mangal partisi demi lo başkan hehe
    en kral başlan mehmet başkan tabi mangalı ısmarlarsa
    ne mutlu türküm diyene

Motosikleti
    Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaş resmi ayrıntısıyla göremiyorumki imageshack tan atsana
    bilmiyorumki yapamadım imageshack tan nasıl atacam

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mangal mı bayılırım

la yusuf az önce arkdaş seni görmüş. seni iş adamı sanmış takım elbiseli kundralı birisi hyosung motor almış anayurt a doğuru geçti dedi

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar,nasılsınız görüşmeyeli iyisinizdir umarım Kimse duymasın ben FERHAT!! (Yöneticler özellikle)

Uzaklaştırıldım siteden ben biliyorsunudur!nasıl olsa yine uzaklaştırılacaz,yinede yazayım dedim iki kalem,Biliyorsunuz tr de tek,En havalı,En çok onlıne rekoruna sahip,en çok üye barındıran site burası...
    İlk üyeliğimi aldığım zaman güzel umutlarla yazmaya başladım (çünkü bir allahın kulu yoktu kayseri mt'de)kayseri mt'de çevre edinip,iyi,kalıcı arkadaşlıklar edinip,geziler yapıp katılmaktı...Yaptık güzel geziler arkadaşlıklar lakin bu mt deki ortamı ben çözemedim daha.Bir şey rica ediyorsun zırrt hemen uzaklştırma,eski nicini alıp yeni nicini iptal ettiriyorsun bir bakmışın iki üyeliğinde gitmiş
    Bune yaman çelişki anlmadım ben..
    Bu son yazımdır arkadaşlar mt benim gibi değerli üyeyi kayıp etti Keyifcazları bilir ne diyelim...
    Lafı şuraya getirmek istiyorum mt adı altında toplanacaksanız ben yokum,haa! eğer mt'siz reklamsız toplanacaksanız eyvallah o zaman...

Son bir şey yazayım bari be Azcı reklm olcak ama
    Arkadaşlar 2009 model ybr'mi (YBR CİTY)satıyorum şu an km'si 4600'lerde fiyat olarak 3000'tl istiyorum peşin,pazarlıksız exstra olarak sadece depo kılıfı var... satma amacım allahın izniyle bu sefer büyütmek
    Motosikleti görmek isteyen arkadaşlar (Ünlü motor) mehmet arkadaşımızın orada görebilirler...sevgiyle kalın...
    altı''AT''mış

Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    Alıntı EnDuRoCu_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,nasılsınız görüşmeyeli iyisinizdir umarım Kimse duymasın ben FERHAT!! (Yöneticler özellikle)

Uzaklaştırıldım siteden ben biliyorsunudur!nasıl olsa yine uzaklaştırılacaz,yinede yazayım dedim iki kalem,Biliyorsunuz tr de tek,En havalı,En çok onlıne rekoruna sahip,en çok üye barındıran site burası...
    İlk üyeliğimi aldığım zaman güzel umutlarla yazmaya başladım (çünkü bir allahın kulu yoktu kayseri mt'de)kayseri mt'de çevre edinip,iyi,kalıcı arkadaşlıklar edinip,geziler yapıp katılmaktı...Yaptık güzel geziler arkadaşlıklar lakin bu mt deki ortamı ben çözemedim daha.Bir şey rica ediyorsun zırrt hemen uzaklştırma,eski nicini alıp yeni nicini iptal ettiriyorsun bir bakmışın iki üyeliğinde gitmiş
    Bu son yazımdır arkadaşlar mt benim gibi değerli üyeyi kayıp etti Keyifcazları bilir ne diyelim...
    Lafı şuraya getirmek istiyorum mt adı altında toplanacaksanız ben yokum,haa! eğer mt'siz reklamsız toplanacaksanız eyvallah o zaman...

Arkadaşlar 2009 model ybr'mi (YBR CİTY)satıyorum şu an km'si 4600'lerde fiyat olarak 3000'tl istiyorum peşin,pazarlıksız exstra olarak sadece depo kılıfı var... satma amacım allahın izniyle bu sefer büyütmek
    Motosikleti görmek isteyen arkadaşlar (Ünlü motor) mehmet arkadaşımızın orada görebilirler...sevgiyle kalın...
    abi öyle dokunaklı yazmışınki neredeyse ağlayacaktım

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    birbirimizi mt ile mi biliyoruz ferhatım boşveeer.

msn messenger var. cep telefonu var. duman ile mesajlaşma var .. o0o0o var da var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:06 PM ----------

murat abi gönderdiğim linkten indirdin mi fotoları?

Herkese merhaba

GENÇLER ben şahin h duyar aslen kayseriliyim ve her nerede yaşarsamda kayserili olarak ölecegim antalya kemer yolu üzerinde mekanim var kendi yerim açık ve kapalı alan restorant ben yedi sene b m w ye bindim şimdi yaşlandık ama bir kac hafta içerisinde 2008tenere z ye pazarlımız var allah nasib ederse bir kaç hafta içinde alırız ve ilk ziyaretim kayseri ve sizler olur gerçı geçensene motorla bu ayda gitim erkilete donacaktım bizdr il bsharda gideriz
    sizleri kayseride böyle bir başlangiç yaptınızdan dolayıhem teşekürhem teprik ederim herkese selaamlar antalya motorizede üyeyim kafkas 38 kotuyla

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok komik lan tunine yapalım hacı artık bos beleş değiliz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:08 PM ----------

ferhat abi sonuna kadar katılıyorum..görüşecek adam herşekilde görüşür.

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    msn messenger var. cep telefonu var. duman ile mesajlaşma var .. o0o0o var da var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:06 PM ----------

murat abi gönderdiğim linkten indirdin mi fotoları?
    indirdim tuni benim fotoları da sana yollarım tuni fazla değil ama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 PM ----------

Alıntı Kafkas38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GENÇLER ben şahin h duyar aslen kayseriliyim ve her nerede yaşarsamda kayserili olarak ölecegim antalya kemer yolu üzerinde mekanim var kendi yerim açık ve kapalı alan restorant ben yedi sene b m w ye bindim şimdi yaşlandık ama bir kac hafta içerisinde 2008tenere z ye pazarlımız var allah nasib ederse bir kaç hafta içinde alırız ve ilk ziyaretim kayseri ve sizler olur gerçı geçensene motorla bu ayda gitim erkilete donacaktım bizdr il bsharda gideriz
    sizleri kayseride böyle bir başlangiç yaptınızdan dolayıhem teşekürhem teprik ederim herkese selaamlar antalya motorizede üyeyim kafkas 38 kotuyla
    abi her zaman bekleriz. antalya ya hatta kemere çok gittim biz de ziyaretine geliriz inşallah.yeni motorun da hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin pazarlığı Kayserili gibi yap

Motosikleti
    üzüldüm ferhat abi seni burda görmek güzeldi katkıların çok fazlaydı hayırlısı ne diyelim motorun içinde hayırlısı olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:50 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 AM ----------

satınca ne alacan abi

Motosikleti
    ybr 125 olacak inşallah
    Alıntı EnDuRoCu_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi benden helalindeni1.500 tl işler para peşin kırmızı meşin para bir yana ybr bi yana işine gelirse
    ne mutlu türküm diyene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler