Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsin gucun ortaligi kizistirmak mehmet abi
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çarşı karışmış ben iyi akşamlar dileklerimi iletip kaçıyım
    :bounce:

Motosikleti
    Ybr
    Arkadaşlar kimse kırılmasın,alınmasın ama !! Kayseri'mt'yi dostça,arkadaş'ca,hoş sohbet yaparak ilerletelim lütfen...Biliyorsunuz Bu gurubu toparlamak ne kadar zor oldu...Bu tip konuşmalar ister istemez soğukluk yaratır.... iyi geceler mt ...

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kimse kırılmasın,alınmasın ama !! Kayseri'mt'yi dostça,arkadaş'ca,hoş sohbet yaparak ilerletelim lütfen...Biliyorsunuz Bu gurubu toparlamak ne kadar zor oldu...Bu tip konuşmalar ister istemez soğukluk yaratır.... iyi geceler mt ...
    valla oyle abi..çok haklısın..

aslann2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MOTOSİKLET.NET'teki MESAJLARIN İÇERİĞİ, KULLANILAN ÜSLUP VE KURALLAR

+ MOTOSİKLET.NET sitesine ait olan bu forum sayfaları, bilgileriniz paylaşmanızı, sizlerin sorunlarınıza başka kullanıcıların yardımı ile çözüm bulmanızı, dilerseniz motosikletler hakkında sohbet edebilmenizi, sahip olduğunuz ve satmak istediğiniz ürünleri duyurabilmenizi sağlamak amacı ile kurulmuş ve size ücretsiz sunulan bir hizmettir.

+ MOTOSİKLET.NET forumları, motosiklet.net sitesi tarafından sizlere sunulan bir olanaktır, bir amme hizmeti değildir ve hiç bir şekilde sınırsız özgürlük vaad etmemektedir. Motosiklet.net, belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara bu hizmeti vermek zorunda değildir. Dolayısı ile, kullanıcıların aklına esen her davranışta bulunması ve istediği mesajı atması söz konusu değildir. Kullanıcılar, foruma kendi özgür iradeleri ile geldiklerine göre, forum kurallarına da uymak durumundalardır.

+ MOTOSİKLET.NET forumlarının en belirgin özelliği, kullanıcıların mesajlaşmalarında yakalanan belirgin düzeydir. Bu güzel çizgiyi korumak mutlaka kullanıcının görevidir. Bu nedenle, mesajlarınızda küfür ve benzer kaba ifadeler kullanmamanız ve kişileri aşağılayıcı ya da tahrik edici tavırlardan uzak durmanız tavsiye olunur. Küfür içeren, aşırı laubuali, başka bir kullanıcıya saldırı amaçlı yada genel olarak çirkin bulunan mesajlar yöneticiler tarafından silinecektir. Küfürlü yazışan kullanıcı, tarzını değiştirmemekte ısrarlıysa, forum dışıı bırakılacaktır. LÜTFEN Bu Forumun Sükûnet ve Asayişini KORUMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ.

Motosikleti
    ybr 125 olacak inşallah
    slm ıpılıp lafına bozulan varsa söylesin yada mezara kadar sussun benim kafamın tasını attırmayın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:13 PM ----------

ben derim arkadaş isteyen alınsın isteyen alınmasın bilmem anlata bildi,mmi
    ikinciside benle mehmetle aramızdaki bir laf sanki size söylüyor birincisi o küfür degildir ikincisi kendi asramızda kullanılan (düvenönüne ait bir laf) eger size derse o zaman alına bilirsiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:15 PM ----------

ayrıca küskünlük degil bizim aramızdaki samimiyetten dolayıdır bu laflar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:16 PM ----------

demilan ünlü moto ıpılıpların memo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:19 PM ----------

ferhat kardeş sen pc yi yaptınmı yaptıysan akşama göndereyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:20 PM ----------

tuni kuzi nbr hayat nasıl gidiyor nerelerdesin paşaözlettin kendini be

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 PM ----------

lum memomuda kstürdünüz lan yazı yazmaz oldu yarin ramazan öncesi bir gezi yapsak

tünaydın kayseri mt

Motosikleti
    ybr 125 olacak inşallah
    tünaydın paşa

Motosikleti
    Ybr
    Murat,Yanlış düşünüyorsun be kardeşim !! Sorun ıpılık veya amuk kelimesi değil sadece seviyeli sohbet edelim diyorum kötü birşey mi dedim?? eğer sorun yokarıdaki yazdığım son mesaj'sa ve siz buna alınganlık yapıyorsanız,alındıysanız ben size hiç bir şey demiyorum,Ve kayseri'mt ile artık işim olmaz diyerek son mesajımı buraya yazıyorum...Herkesin allah gönlüne göre versin

Noluyor kayseri mt ben olaya fransiz kaldim

öyle fransaya gidersen kalırsın tuni
    abiler ablalar lütfen relax sakin olun ortada bi yanlış anlaşılma var heralde yarın tellioğlu kafedeyiz demi herkesi bekliyoruz

Motosikleti
    ybr 125 olacak inşallah
    yaw kardeşim bak şuan yanımda olsan bi,şiler derdim ama demiyom küsersiniz şimdi
    birde öyle eger işin olmazsade git a2tekere üye ol kardeşim ne o işim olmaz felan ik lafla bebe gibi girmem gelmem felan büyüyün biraz

La murat fotolar ne oldu?

Motosikleti
    ybr 125 olacak inşallah
    kardeşim sen bana takılma ben sana takılmayım o nasıl bir insanlık elin gevuru bile yapmaz bunu sevdigim insanla küfür hariç her şekilde konuşurum eger birilerine atıyorsa ben girmem site sizin olsun paşa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:43 PM ----------

tuni
    ferhata gönderecem bu gün aşam msn de görüşelim akşamözledim hasret giderelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 PM ----------

sen gittin gördün degilmi ne haller oldu ferhata sensizlik ten saga sola çatıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:46 PM ----------

yarin gezi yapalımmı beyler yunus nerelerdesin bu kuzi

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı murat38-50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw kardeşim bak şuan yanımda olsan bi,şiler derdim ama demiyom küsersiniz şimdi
    birde öyle eger işin olmazsade git a2tekere üye ol kardeşim ne o işim olmaz felan ik lafla bebe gibi girmem gelmem felan büyüyün biraz
    Murat maksatını aşmaya başladın A2 tekere zaten üyeyim!! ne demek bu şimdi?? ben senden 4,5 yaş büyüğüm saygılı ol !!!! saygı çerçevesinde yazacaksan yaz YADA SUS ...

Ulan cocuk gibisiniz be ben gittim bensizlikten birbirinize giriyorsunuz ayip valla
    hadi opusun koklasin barisin olmaz bule!

Motosikleti
    ybr 125 olacak inşallah
    yaw kardeşim bir maksat tutturdun gidiyorsun be kuzum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:42 PM ----------

benim küslügüm felan yok sadece atışıyoruz tuni o benim abim kankam birde ben o lafı ona demiyorumherkeze diyorum o olaymemo ile aramızda olan bişi
    kim derse desin o desin bu desin ben böyleyim yok o istede yok bu istedi diye o lafları dememezlik yapamam ha şöyle olur birdaha yazmam mtye olur biter

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    yaa tamam arkadaşlar germeyin ortamı ortada bir hata oda benim benim hatam özelden göndermem gereken mesajı özelden atmadım bunun içinde özür diledim zaten olayı uzatmayalım birbirimizin kalbini kırmayalım tekrar özür dilerim
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Motosikleti
    ybr 125 olacak inşallah
    ferhat bey sana göre bişi yok kardeşim üstüne alınma ben hepinize diyorum küfür niyetli degil bu laf biliyorsunuz seviyeli konuşun lafına bozuldum ben eger zoruna gidecek biri varsa oda ben olmam lazım benim zoruma gitmiyorsa kimseler karışamaz sanki biz adama sövüyoz gibi seviye diyonuz ona bozuldum mehmetimde bozuldu girmaz oldu

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    kusura bakmayın yazdığım mesajı okuduktan sonra hatalı olduğunu anladım ve bunu kabul ediyorum sanırım başka bişeyde yok ortada
    Yüksek Kalite Üstün Performans

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler