Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hayırlı olsun alanada satanada savas abi.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun alanada satanada savas abi.
    teşekkür ediyorum dostum.

Mehmet cevap için teşekkürler

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet cevap için teşekkürler
    ne demek adil abi. aklıma dahası gelmedi uyku sersemiydim
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son 12 gün. kıbrıstan çorluya yolculuk başlıyor. ehliyetimi ve motorumu alır almaz aranızdayım şuan zaten gönülden aranızdayım herkese iyi akşamlar

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 12 gün. kıbrıstan çorluya yolculuk başlıyor. ehliyetimi ve motorumu alır almaz aranızdayım şuan zaten gönülden aranızdayım herkese iyi akşamlar
    ehliyet ve motordan öncede tanışabiliriz kardeşim motorun olmaması bişey değiştirmez.
    afu35 bunu beğendi.

Çok teşekkür ederim. Bu motor hevesi beni manyak etti burada elim kolum bağlı olduğundan iki aydır araştırıyorum. Teorik olarak çok şey öğrendim ama pratikte sıfır Şimdiden adresime Çorlu motoruma Yamaha yazdım bile. bu heyecan başka

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Bir de şunu sormak istiyorum. Buradaki sadece Tekirdağ grubunun üye olduğu Facebook grubu falan var mı? Ben bikaç gruba üye oldum ama burdakiler ordakiler mi bilmiyorum.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    faceden ekle sen beni. mehmetaydin852@gmail.com ben seni gruba eklerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhabalar, Bende 3 yıldır burda okuyorum, Çerkezköy yolu üzerindeki mühendislik fakültesinde.
    Ehliyet kartımı bugün almaya gittim fakat kart bitmiş.Ne zaman geleceği de belirsiz.
    Şuan için sorup soruşturma dönemimdeyim, ekipman-motor hakkında yazılarınızı okuyarak sizden birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Yaş 21.Motorsiklet hakkında muhabbeti seven, acemice sorularımdan sıkılmayacak arkadaşlarla da çay muhabbetine varım
    afu35 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Janne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Bende 3 yıldır burda okuyorum, Çerkezköy yolu üzerindeki mühendislik fakültesinde.
    Ehliyet kartımı bugün almaya gittim fakat kart bitmiş.Ne zaman geleceği de belirsiz.
    Şuan için sorup soruşturma dönemimdeyim, ekipman-motor hakkında yazılarınızı okuyarak sizden birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Yaş 21.Motorsiklet hakkında muhabbeti seven, acemice sorularımdan sıkılmayacak arkadaşlarla da çay muhabbetine varım
    sende hos geldin şu sıralar türkiye geneline kart göndermiyorlar diye biliyorum. ehliyet kimlik vs hepsi tek karta toplanacağı için. civar il ilçeleri telefonla bi araştır bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    O sebeple değil sanırım, çünkü yeni kartlar önümüzdeki sene verilmeye başlayacak.Bu yıl için de eski kartları verecekler.Neden yetiştiremiyorlar bilemiyorum ama.Acelem de yok, geldiğinde alacağım artik Hosbulduk ayrica memnun oldum.

Motosikleti
    KapÇık
    forumdan 2-3 arkadas konu acmıslardı sanırım bu konuyla alakalı bende onların yalancısıyım

son 8 gün vakit geçmiyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Janne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trakyada misafire çay,kahve ödetilmez.motor muhabbeti her zaman bedava
    bir kaç gün yoğunluğum var,ondan sonra arkadaşlarla toplanırız,sanırım en uygun olan yer beni büro.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

KLX 250 yi aramıza yeni katılan ,yeni çorlulu Altan kardeşime(AFU 35) satmak üzere söz kestik.
    Permatiq59 ve Janne bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    zaten altanın şafakta 5 abi

Daha hayatımda Çorlu'nun Ç'sini görmemişken ordan bi kardeşim bi abim oldu. Birde motorum oldu tabi Bu yüzden Çorlu'ya geleceğim için çok mutluyum. Bana bir tanıdıktan daha öte, bir dost bir kardeş gibi yaklaştıkları için Mehmet kardeşime ve Savaş abime çok teşekkür ederim. Çorlu başka artık benim için Herkese iyi akşamlar...
    iptaluyelik02, Permatiq59 ve Garip bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    Trakya candır bea..
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Ne yalan söyleyeyim Trakya'ya bende çok seviyorum. Bende tereddütler içinde geldim ama kısa zamanda geçti kısa zamanda tanışmak dileği ile
    afu35 ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yalan söyleyeyim Trakya'ya bende çok seviyorum. Bende tereddütler içinde geldim ama kısa zamanda geçti kısa zamanda tanışmak dileği ile
    Trakya güzel Türkiyemin her yeri güzel. Şuan Kıbrıstayım yavru vatan ama insan kendini vatanında hissetmiyor burda. İngiltere de gibiyim. Arabamın bile direksiyonu sağdaydı. Türkiyeye gelince herşeye yeniden alışmak gerekecek
    Garip ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sağolun misafirperverliğiniz için
    Garip ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler