Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar..

Pazar günü Muratlı Günay sürücü kursuna ön görüşmeyi yapmak için gittik.İndirimli fiyat olarak bize 1255 Lira fiyat çıkardılar.B+A2 Tekirdağ'a sordum arasında pek bir fiyat farkı yok.Benim kafamı kurcalayan konu ise ayrıyetten A2 içinde kurs ücreti alacaklar her yerde bu böyle mi?Sorun yok ise bu teklifi kabul edeceğim.

Anlaşmamızı aynı bu şekilde:
    -B-
    500TL Kurs ücreti.
    40 TL Yazılı Sınav.
    40 TL Direksiyon .
    +
    -A2-
    300 TL Kurs ücreti.
    40 TL yazılı sınav.
    40 TL Direksiyon.

MASRAFLAR

215 TL Vergi.
    40 Ehliyet
    20 Dosya
    20 Sertifika

= 1255 TL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

beyler bende 19 mayısta muratlı - saray - kıyıköy - çerkezköy ve silivri yaptım en son silivriden tekirdağa döndüm. toplam 300 km yapmışım rüzgar felaketti bir kaç kez şerit değiştirdim ve motoru yatırarak gitmek zorunda kaldım hatta silivriye 5 km kala artık dayanamadım dinlenmek için durduğumda bir tırın rüzgarı motoru olduğu yerde deviriyordu ama keyifliydi. Özer sanada uğramak istedim ama dükkanı bulamadım bir dahaki sefere artık.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı mndonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bende 19 mayısta muratlı - saray - kıyıköy - çerkezköy ve silivri yaptım en son silivriden tekirdağa döndüm. toplam 300 km yapmışım rüzgar felaketti bir kaç kez şerit değiştirdim ve motoru yatırarak gitmek zorunda kaldım hatta silivriye 5 km kala artık dayanamadım dinlenmek için durduğumda bir tırın rüzgarı motoru olduğu yerde deviriyordu ama keyifliydi. Özer sanada uğramak istedim ama dükkanı bulamadım bir dahaki sefere artık.
    Benim dükkanın önünden geçtin.. Shell KArşısındayım ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 PM ----------

Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar..

Pazar günü Muratlı Günay sürücü kursuna ön görüşmeyi yapmak için gittik.İndirimli fiyat olarak bize 1255 Lira fiyat çıkardılar.B+A2 Tekirdağ'a sordum arasında pek bir fiyat farkı yok.Benim kafamı kurcalayan konu ise ayrıyetten A2 içinde kurs ücreti alacaklar her yerde bu böyle mi?Sorun yok ise bu teklifi kabul edeceğim.

-B-
    500TL Kurs ücreti.
    40 TL Yazılı Sınav.
    40 TL Direksiyon .
    +
    -A2-
    300 TL Kurs ücreti.
    40 TL yazılı sınav.
    40 TL Direksiyon.

MASRAFLAR

215 TL Vergi.
    40 Ehliyet
    20 Dosya
    20 Sertifika

= 1255 TL
    Bu fiyatlar cok pahalı halilim. Lüleburgaz sürücü kursu ile bi konussana
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Merhabalar..

-B-
    500TL Kurs ücreti.
    40 TL Yazılı Sınav.
    40 TL Direksiyon .
    +
    -A2-
    300 TL Kurs ücreti.
    40 TL yazılı sınav.
    40 TL Direksiyon.

MASRAFLAR

215 TL Vergi.
    40 Ehliyet
    20 Dosya
    20 Sertifika

= 1255 TL
    Sitede qi gelişim sürücü Kursu topiğine bi sor istersen ordn arkadaş online ise anında yanıtı alırsın Hemde daha Kesin biLgi edinmiş olursun

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim dükkanın önünden geçtin.. Shell KArşısındayım ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 PM ----------

Bu fiyatlar cok pahalı halilim. Lüleburgaz sürücü kursu ile bi konussana
    Özercim bakdım dershane aradım birde sizin karşınızda kültğr merkezi gibi birşey inşaatı vardı onu görmeye çalıştım ama birdahaki sefere bulacam inşallah

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bugün herkes uyuyor galiba???
    Süleyman, resimlere nooldu??
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Özer abi Lüleburgaz sürücü kursunu aradım her şey dahil 915 lira dediler nasıl B+A2 Sevdim ben bu işi arada dağlar kadar fark var

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özer abi Lüleburgaz sürücü kursunu aradım her şey dahil 915 lira dediler nasıl B+A2 Sevdim ben bu işi arada dağlar kadar fark var
    İstersen daha ucuza ayarlarım sana burgazdan bi kurstan
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Mesela??

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    19.05.2009 tarihinde yaptığımız İstanbul kaçamağından birkaç kare. Hava çok rüzgarlıydı. Öyle rüzgar vardı ki İstanbul a gidene kadar hep motoru yanlayarak geldik.

İlk önce Akvaryum.com yöneticisi Latif abinin yanına Silivri Selimpaşada ki dükkanını ziyarete gittik.

Dükkan önünde motorların fotolarını çektik.

Dükkanın dışarıdan görünüşü

Bu fotoğrafta ki herkes hem akvarist hem de motor tutkunu arkadaşlardır

Kahvaltı yapmaya hazırlanıyoruz burada

Latif abi motorları inceliyor.

Daha sonra Atilla hoca da aramıza katılıyor ve hem balık hem motor hakkında konuşuyoruz.

Fazla vakit kaybetmemek ve bu rüzgarlı hava da da olsa İstanbul u gezebilmek için veda ediyoruz ve hatıra fotoğrafı çekiliyoruz.

ve bizim için maceranın sonu çünki bu dükkana girdik oradan çıkamadık.
    Ustanın Maşallahı vardı eli ağır ama işçiliği çok güzeldi.

Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Sen Bide Gelişime Sor Fİyatları Halil İhsan

GEzi Fotoraflları Güzel AMa Az oolmuş Sülman Dayı

Bu haftasonu FAruk DEniz VE Gökhan Kankimin Gideceği Haydi Gidelim ŞArköye ORadan Geçeriz HOşköye GEzisine Gitçeğiniz mi :D
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Meslek dolayısıyla her zaman pc başındayım e bazen bunalıyorum.Hatta bazen degil bilgisayar görünce fenalara giriyorum Bu gün yine bakırköyün yolunun gözüktügü günlerden biriydiki son anda kırmızı uçurtmam yine aklıma geldi dedimki edirne yapayım. Sonra dedimki senin orjinal kayışın yok kırmızı uçurtmanın ipi mipi kopar hayat sana nanik yapar hem bu sfer özgürde yok yanında kim ittirir motoru kim kurtarır seni etme eyleme dedim ve kendimi vazgeçirdim.
    Ama illa vurucam kendimi rüzgara hiç kaçarı yok diyerekten attım kendimi yollara.

Önce degirmenaltına gider gelirim dedim dönüşte bu kadarcık yolun beni kesmiyceğini anladım.

Hep gene trakyalıyız ama sanırım biraz pisiz

Sonrasında özer aklıma geldi (By_Star) Hadi oraya dogru gaz açayım dedim.

Kırmızı uçurtmamın küçük ve narin tekerlekleri bu tür kaka yollarda biraz zorlansada beni üzmemek için pek çaktırmadı.

Bir ara kaskı çıkartayımda rüzgarı daha iyi hissedeyim dedim ama bu agaçlardan düşen börtü böcüklerden bir tanesi gözüme girince bizim rüzgar keyfi mundar oldu.Kaskı tekrardan geçirdik kafaya.

Tabelalar neden çekilir gezilerde ? Çeken adamlarada yahu yalan söylemiyorsunuz ya
    Gittiginize inanıyoruz biz diye düşünsemde (sanırım onun zevkide ayrı tabela ile hatıra fotosu vs ) aynı şeyi bende yaptım.İNANIN GİTTİM BEN

Özer el altından motosikletmi kiralıyor nedir anlamadım dükkanın yanı bu durumda işte

Buda özerin koç her ne kadar çalışmasada özer yaptırmış :D

Herkez uzun geziler peşinde bu yaz yeni bir nefes yeni bir soluk getiriyorum.Artık uzun gezilere çıkan degil kısa tur atan motorcular makbul olacak.
    Bir dahaki gezimde evden bakkala nasıl motorla gidip geldigimi paylaşıcam :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen Bide Gelişime Sor Fİyatları Halil İhsan

GEzi Fotoraflları Güzel AMa Az oolmuş Sülman Dayı

Bu haftasonu FAruk DEniz VE Gökhan Kankimin Gideceği Haydi Gidelim ŞArköye ORadan Geçeriz HOşköye GEzisine Gitçeğiniz mi :D
    pazar mı Cumartesi mi gidiyorlar?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar mı Cumartesi mi gidiyorlar?
    cumartesi gidecekler ogün orada kamp yapıcaklar, bizde Pazar Günü Yetişicez KEndilerine

Motosikleti
    transalp yavrusu
    ben böyle giderse bikaç hafta yokum, işler haftasonu bayram seyran yok non stop 8 - 8 devam ediyo görüşürüz elbet bi gün , aklıma gelmişken şöyle yaza adalara gitsek bi hafta sonu avşa filan aynı bu şekilde cumartesiden gidip pazar dönsek çadırları filan alsak nasıl olur büyük düşünür ve organizatör özer bey ayarlar bu işi bence iyi olur.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    Alıntı by_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi gidecekler ogün orada kamp yapıcaklar, bizde pazar günü yetişicez kendilerine
    kardeşim sabah kaçta çıkıcanız pazar günü bende gelecem arkadaşımla
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Aha Muratlı kaldırım taşlarını boyamışlar bir kaç gündür geçmedim oradan diğişik geldi.Belediye mizin maşallahı var çalışıyor adamlar

Yollarımızda harika köstebek yuvası gibi yakında petrol fışkırabilir dikkatli olun abiler kenardan gidin

Motosikleti
    transalp yavrusu
    arkadaşlar karabükte motosiklet ehliyetli acil bi tanıdık lazım varsa yardımcı olabilecek söylermisiniz 0536 305 74 00 a bi çağrı atarsa o arkadaş arayacaktır kendisini, şimdiden sağolun.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Torpil ha

Arkadaşlar;

Satmaya kıyamadığım ilanını bir verip bir kaldırdığım motorumu sonunda kesin ve ilanını satana kadar kaldırmamak üzere tekrar satılığa çıkarttım. Motoru bilen arkadaşlar var. Ben memnundum umarım alan arkadaşda memnun kalır. İlanı aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

http://www.motosiklet.net/forum/satm...ml#post1584976

http://www.sahibinden.com/6800_km_gt...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler