Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Özgür çarşıya gel gazlıyalım burdan lüleburgaz felan uyar bana hertürlü
    SunayBg 1 hafta önce 110 Euro ya aldım gayet iyi bir fiyata veriyorsun.Hayırlı satışlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese müjdeli haber BENZİN 'e zam gelmiş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı SUNAYBG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava baya ruzgarlı motor için ıyı deıl cok cabuk aldatıyo yolda hele bırde tır veya kamyon gecerse yanından ruzgarlı havada cok etkılıyo.dun cıktım ben bıraz e-5te benım 200kg motoru bıle savuruyo ruzgar
    benim motor 192 kg,üzerinde 140 kg da bizi eklersek 330 kg oluyoruz ve Marmara Ereğlisi yolunda yandan gelen kuvvetli bir rüzgar kaçağında sallabaş olmuştum.Trakya'nın rüzgarı gibi rüzgara başka yerde rastlamadım

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 192 kg,üzerinde 140 kg da bizi eklersek 330 kg oluyoruz ve Marmara Ereğlisi yolunda yandan gelen kuvvetli bir rüzgar kaçağında sallabaş olmuştum.Trakya'nın rüzgarı gibi rüzgara başka yerde rastlamadım
    Kar kış Kıyamet Rüzgar Dinlemiyoruz abi DÜn DE yollardaydık. Tekirdağa Geldim Yalnız.. Dönerkende FAruk DEniz Gökhan ben Döndük muratlıya. Aksam Takıldık Dükkanda.

Bu arada DÜn Köprü Başında 34 AV 0059 Plakalı Bİr Reno ya beni fark etmesi içn kafadan giriyodum Sonradan VAzgeçtim Ama Görmedi Sanırsam
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kar kış Kıyamet Rüzgar Dinlemiyoruz abi DÜn DE yollardaydık. Tekirdağa Geldim Yalnız.. Dönerkende FAruk DEniz Gökhan ben Döndük muratlıya. Aksam Takıldık Dükkanda.

Bu arada DÜn Köprü Başında 34 AV 0059 Plakalı Bİr Reno ya beni fark etmesi içn kafadan giriyodum Sonradan VAzgeçtim Ama Görmedi Sanırsam
    Ben seni geç farkettim be Özer
    19 Mayıs gösterileri sonrasında Tekira'ya gitmiştik,Oradan çıkınca karşılaştık

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    valla özlettin abi kendinini savaş abi sana diyom
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Arkadaşlar,
    Dün sözleşdiğimiz üzere Süleyman ile birlikte Istanbul a gittik, Küçükyalı da Hamdi Usta var. Benim motora sissy bar ve yan çanta demiri takdırdık. Ama inanılmaz rüzgarlıydı hava. Özellikle çekmece ye kadar olan kısım, resmen şerit değiştiriyorduk. Hep sola yatarak yol aldık
    Ama Istanbul da o kadar rüzgar yoktu, hatta köprü bile sakindi.

Bir iki resim çektik sanırım, Sülüman ekler muhtemelen.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    ford fokus
    canancım ben size cumartesi gidelim demedimmi böyle rüzgarda uzun yolamı gidilir sersem gibi olmuşssunuzdur
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Cumartesi günleri ben çalıştığım için uygun olmuyor bana. Dün bulunmaz bir fırsattı benim için
    Bu arada rüzgarlı havada motor kullanma konusunda da tecrübe edinmiş olduk Fena mı?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda Nc700x
    arkadaşlar ya size bişey danışmam lazım. Yakın bi Abimde 93 model kaporta temizliği fena olmayan bi Yamaha Vİrago 535 VAr. Bir Hafta Önce Yatak SArdı.Ustalara falan sordu. yaptırmayı düşünmüyor.1500 lira vermişler. Benimde Ağzımdan kaçtı 1500 liraya ustaya vereceğine Bana Ver dedim.. Sonradanda Olabilir dedi.

Bende bir Düşüneyim PArçasını falan araştırayım dedim. Sizce Napsam Alsam mı Makineyi.? Düşüncelerdeyim. Yaptırırsam iyi olur. Tanıdıgım usta var. Sorduk soruşturduk uygun ve cuzi bi fiyata yürütürüz dedi. 535 le çok daha rahat bir biçimde yollara çıkabilirim diye düşünüyorum..
    Fırsat Varken Almalı mıyım ? Bİraz Akıl VErin bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:48 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:46 AM ----------

Dİpnot; Hem bunu yaptırırsam ileride Buna kaporta ve modifiye masrafıda yaparım. Çünkü Uzun Yollarda Rahatça Taşır beni Bu alet.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Motorun nekadarlık masrafı var acaba Özer. 1500 Tl verilir motora bence Hem virago hemde 535 hemide 1500 Tl. En fazla 2000 Tl masrafı bile olsa 3500 Tl ye virago sahibi olacaksın
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Honda Nc700x

REsim örnektir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:56 AM ----------

Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun nekadarlık masrafı var acaba Özer. 1500 Tl verilir motora bence Hem virago hemde 535 hemide 1500 Tl. En fazla 2000 Tl masrafı bile olsa 3500 Tl ye virago sahibi olacaksın
    aşağı yukarı 1000 lira yer. Tabi Sonrasında Temizlik Safhaları başlıyor

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bence de değer gibi gözüküyor. Ama bence yatak sarması dışında başka bir problemi var mı öğren. Yoksa makinaya laf yok, canavar gibi maşallah.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şaselerde kaykıklık vuruntu çıkıntı yoksa motor hala hala olur.Bunu alırsan diğeri duracak mı?Satılmaz ise benim motor ile üst üste koyup Tekirdağ çöplüğünde yakarız

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Özer o para eder bence motoru kullanamasan bile yedek parça olarak satılır motor
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    ford fokus
    özer kaşınma derim ben senin motorunun nesi var

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    bende torbalıdan mehmet arkadaşlar herkze selam

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı namk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende torbalıdan mehmet arkadaşlar herkze selam
    aleyk
    m selamm mehmet aramıza hoşgeldin sende

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Hoşgeldin Mehmet,
    Torbalı bildiğimiz İzmir-Torbalı değil mi?

Motosikleti
    ford fokus
    hoşgeldinizde yanlış yanlışşş bura tekirdağ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler