Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rs e benzin koycak birisi çıkarsa benim için sorun olmaz
    Bide yengeden izin almak lazım ama
    Hayırdır nereye gidiyosun extrema

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bazen çok dalgın oluyorum kardeşim
    Bazen mi ? Yaz geldi takke çıktı abi sende. Ben seni sürekli servisle gelirken görüyorum.
    Tekirdağ-Çorlu

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Arkadşlar Selimpaşa Motosiklet DOstlarını Yarın Ziyarete gitmeyi düşünüyoruz. Biliyorsunuz bikaç seferdir hep denk geliyorz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:27 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:24 AM ----------

Dipnot şimdi İrtibat kurdum yarın Edirneye gidiyorlarmış, Başka bir Yere gidelim istanbula ama FArklı bi yer olsun.. ORtaköy Olabiler aslında :D Ayrıca Giderkende Selimpaşa ya Yine Özay abi Ye Ugrarız
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bence güzel fikir. Hem Tekirdağ MT den tanışmamış arkadaşlar birbirleri ile tanışmış olur, hem de diğer grupla da tanışmış olunur.
    Bir aksilik çıkmaz ise (yarın için istanbul planı olabilir) ben de katılmak isterim.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Abi sissy bar almaya gitmeyecekmiydik Gezi de nereden çıktı şimdi
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Ben de onu dedim ya zaten...
    Istanbul u aradım, haber bekliyorum. OK gelirse oradan direkt Istanbul yapacağız zaten
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Yarın bende istanbula gitmeyi düşünüyourm olmassa beraber gidelim topkapı da bi adam var Bmwleri Toplamış POlisten çıkma Bmwleri. İçlerinde iyi Durumda Olanlar varmış. İncelemeye Gidicem ..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    F 650 GS mi alacaksın yoksa sende Özer.

Canan abi halen senden haber gelmedi son durum nedir ? Msn ye de girdiğin yok ki konuşamıyoruz artık
    Tekirdağ-Çorlu

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    arkadaşlar ist. bana şuan maddi yönden uymayacak gibi :(
    maleseff ben gelemem heralde yarın evde pineklerim bende mecburen yapcak başka bişeyyim yokk
    bu aralar biras canım sıkkın beni mazur görün bu gezide

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia

Daha haber gelmedi. Dur bi arayayım ben elemanı,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:27 PM ----------

Aradım şimdi, 1 saate kadar haber verecek bana. Ben seni ararım...
    OK?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F 650 GS mi alacaksın yoksa sende Özer.

Canan abi halen senden haber gelmedi son durum nedir ? Msn ye de girdiğin yok ki konuşamıyoruz artık
    abi varmış orada bi adamda.. bakıcaz araştırıcaz.. Belki Bizede Uyan bişeyler Çıkabilir.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Savaş abi de belki yedek parça için düşünebilir motorları
    Tekirdağ-Çorlu

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    cumartesi gitsek olmazmı ? piknik sözü verdim ben çocuklara
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    .................................................. ...
    ::tutkuy::

SUNAYBG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650CS -2005
    Ben 17 mayıs pazar sabahı saat 6,30 tek basıma corludan canakkaleye gıttım .saat 9 da ecebattaydım. Oradan şehıtlı gezdım . Sehıtlıkten sonra canakkaleye gezdım ordan ezıne ye kadar gıttım . Ezınede sagnak yağmura yakalandım koyun bırınde bekledım 2saat .yamur dındıkten sonra bastım gerı çorluya doru gece 12,00 de geldım corluya . Toplam 700 km yol yaptım ve bu 1 gun de. Benim ilk aşkım olan motorum bu uzun yolculukta tık demedı aksıne daha da yol ıstedı fakat gun bıtmıstı.yiğdi oldür ama hakkını ver derler ya ,işte benim motorum hakkını gerçekten verdi .sonraki hedef çorludan fethiye ye kadar ki yolculuk gelmek ısteyenler herzaman kapım açık. Tarıh bellı deıl senelık ızınde gıtmeyı planlıyom .

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı SUNAYBG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 17 mayıs pazar sabahı saat 6,30 tek basıma corludan canakkaleye gıttım .saat 9 da ecebattaydım. Oradan şehıtlı gezdım . Sehıtlıkten sonra canakkaleye gezdım ordan ezıne ye kadar gıttım . Ezınede sagnak yağmura yakalandım koyun bırınde bekledım 2saat .yamur dındıkten sonra bastım gerı çorluya doru gece 12,00 de geldım corluya . Toplam 700 km yol yaptım ve bu 1 gun de. Benim ilk aşkım olan motorum bu uzun yolculukta tık demedı aksıne daha da yol ıstedı fakat gun bıtmıstı.yiğdi oldür ama hakkını ver derler ya ,işte benim motorum hakkını gerçekten verdi .sonraki hedef çorludan fethiye ye kadar ki yolculuk gelmek ısteyenler herzaman kapım açık. Tarıh bellı deıl senelık ızınde gıtmeyı planlıyom .
    guzel yol yapmısın sunay.. Bugünü boş bırakmamak lazım aslında.. Yapacak Bİşeyim YOk Can Sıkılmalarda

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hava Rüzgarlı çok abi 19 mayıs gösterilerine gidecektim ama hiç yola çıkılacak gibi değil ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:37 AM ----------

İlhan abi Vahap Yazıcı senin neyin oluyor?

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava Rüzgarlı çok abi 19 mayıs gösterilerine gidecektim ama hiç yola çıkılacak gibi değil ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:37 AM ----------

İlhan abi Vahap Yazıcı senin neyin oluyor?
    tanımıyorum bişeyim olmuyo.

sunay iyi gezmişsin de hani konaklicaktın bi gece, yağmuru yiyince caydın galiba
    by_star kardeşim illaki gezmek istiyorsan atla gel çorluya bi kahvemi iç numaram varmıydı sende gelince mutlaka ara illaki bugün olması şart değil.
    bende yeni işten geldim işten dolayı pek yazamaz olduk son günlerde gezileri beklemeyelim illaki arkadaşlar maksat buhabbet etmek gelene kapım her zaman açıktır.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    BMW F650CS -2005
    hava baya ruzgarlı motor için ıyı deıl cok cabuk aldatıyo yolda hele bırde tır veya kamyon gecerse yanından ruzgarlı havada cok etkılıyo.dun cıktım ben bıraz e-5te benım 200kg motoru bıle savuruyo ruzgar

Motosikleti
    BMW F650CS -2005
    arkadaslar benım held marka uzun montu satıyorum yaz kıs kullanılabılır full koruma . sıyah-mavı rengı xl beden.belden koldan ayarlanabılır kemerler ve sadece 100tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler