Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Abi 10 numara Gezi Olmuş sEninkisi.. Motorla olsa tabi daha bir farklı olurdu ama buda güzel olmuş. Memleket Görmüşsün ya .. NE güzel ..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen İŞ GEZİSİNE GİTTİĞİNE eminmisinyaaaaa yenge görmesin bu resimleri
    benim iş gezilerim böyle olur,yengen de bilir zaten.

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 10 numara Gezi Olmuş sEninkisi.. Motorla olsa tabi daha bir farklı olurdu ama buda güzel olmuş. Memleket Görmüşsün ya .. NE güzel ..
    Motorla olması biraz zor benim için.
    Çünkü mesafe 1260 km gibi görünse de özellikle otobandan çıktıktan sonra çok fazla yorucu bir yolculuktu.
    Belki 20 den fazla tünelden geçtim,virajlar 1000 den fazla
    Motorla gidilse 3 güne yaymak gerekir.Bir de yörenin özelliği gereği yağmur ve sis eksik olmuyor.Yağmura rağmen 130 kadar fotoğraf çekmişim

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    abi emeğine sağlık,önceden gezip gördüğüm yerlerdi yeniden o günleri yaşattın bana.
    ::tutkuy::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Karadeniz insanının pratik çözümleri vardır

Temiz dereler görmeyi özlemiştim

Bizim Ergene'ye Nehir diyenin,buna da "Çay"diyenin taaa...

Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi emeğine sağlık,önceden gezip gördüğüm yerlerdi yeniden o günleri yaşattın bana.
    gezmişsin ama kendine
    hani fotoğraflar?,bak ben kendim için gezmedim,arkadaşlarım için de gezdim

mesela Bu fotoğrafı balık tutacak dere bulamayan dostlarım için çektim,2 paket uzatma ağı olsa bi kasa balık çıkması garanti,çünkü uzaktan bakınca bile balıkların oynadığı anlaşılabiliyor

Motosikleti
    TVS Apache
    Yarın MARMARA EREĞLİSİNE GEZİMİZ VARDIR... TEKİRDAĞ DEĞİRMEN ALTI MAXİ DEN SAAT 13 TE YOLA CIKACAĞIZ.. GELMEK İSTEYEN VARSA BANA BİLDİREBİLİR.. ÇORLUDAKİ ARKADAŞLARLA 13.30 DA ÇORLU KAVŞAĞINDA BULUŞURUZ.. GÖRÜŞMEK ÜZERE HERKESİ BEKLİYORUZ
    Üstad ben zaten Marmara Ereğlisi'nde oturuyorum Ereğli içinde tur atarım ben de o zaman

Bu arada yakanıza gül falan takın oralarda olursam tanıyayım

Yarın işte olmaz isem Ereğli semalarında olacağım.

Gerçi yarın eski mezun arkadaşlarımız da ereğlide toplanıyor onlarla takılacağız muhtemelen ama arada sizinle de tanışmak isterim

Bu arada geldiğinizde ereğli içinde GS plakalı (takım tutmam) kırmızı Apache görürseniz o benim başka yok burda TVS

Motosikleti
    transalp yavrusu
    dikmen arkadaşım ben kaç defa balığa geldim ereğliye çok geçtim o yollardan hiç sana rastlamadım, kısmet değilmiş demek.
    bu arada savaş abi fotolar on numara tadını çıkara çıkara gezmişsin anlaşılan
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    süper fotolar Savaş abi...sende harikasın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikmen arkadaşım ben kaç defa balığa geldim ereğliye çok geçtim o yollardan hiç sana rastlamadım, kısmet değilmiş demek.
    bu arada savaş abi fotolar on numara tadını çıkara çıkara gezmişsin anlaşılan
    Normaldir Gündüzleri işte oluyorum, sonra da ön sahile falan çok fazla motorla inmiyorum, arka sahile doğru genelde gittiğimden oralarda falan anca denk gelir

Yazın haftasonu desen, ya denizde oluyor ya kıyıköye gidiyoruz ya bi yerlere gidiyoruz

Neyse bakalım yarın denk düşürebilirsem tanışmak isterim Tekirdağ'lı arkadaşlarla

Aslında gelenlerden birinden cep telini almak lazım

Motosikleti
    Tekirdağa giderken MARMARA EREĞLİSİ diye bir tabela hatırlıyorum...bu OPET tesislerini geçtikten sonra galiba...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekirdağa giderken MARMARA EREĞLİSİ diye bir tabela hatırlıyorum...bu OPET tesislerini geçtikten sonra galiba...
    Marmara Denizinin üst kısmındaki yarımada 3 tarafı denizlerle çevrili ))

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o kadar gezdim gezdiim diye kasıon kendini ama burasını bilmiyosun.. Küçük BOdrum Valla Hİç Gitmedin sen oraya
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    Alıntı DiKMeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmara Denizinin üst kısmındaki yarımada 3 tarafı denizlerle çevrili ))
    abi o kadar gezdim gezdiim diye kasıon kendini ama burasını bilmiyosun.. Küçük Bodrum Valla Hİç Gitmedin sen oraya
    inanın tek olsam ve plansız gezem buralara giricem ama çok net hatırlıyorum sürekli geçer dururum...nasip olmadı...

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Arkadaşlar sizi üzmek istemem ama yarın ve bu hafta full yağmurlu gözüküyor.

Bu arada metehandroyu kimler kızdırmış bakayım. Adam Trakya ya küsmüş. Benim için Davos bitmiştir, birdaha da olsa gelmem diyor
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    van minıt sülüman van minıtttttttttt..........neyse abi kapatalım mevzuyu...

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    SAVAŞ ABİ ÇOK GÜZEL RESİMLER VALLA BENİM ORALARA GİTMEM İMKANSIZDI SENİN SAYENDE GÖRDÜK O GÜZELLİĞİ AMA ABİ İNSANLAR NERDE O ŞEHİRDE HİÇ İNSAN YOKYAAA <<<<<ÇAKMA ŞAPRCU SÜLO SENDE FELAKET TELLALI GİBİ HAVA KÖTÜ DİYE DİYE HAVAYI BOZCAN KARDEŞİM YARIN HAVA GÜZEL DİYORUM BİR HAFTADIR SANA AAAAA AMA
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

DETAYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250cc Cruiser
    kısmetse bi tersilik olmazsa gelicez......
    RÜZGARLA YARIŞ HAYATIN TADINI YAŞA
    No Matter What You Ride, It's All The Same Wind....
    AKLINIZ ve KASKINIZ BAŞINIZAN EKSİK OLMASIN...

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    çorlulu arkadaşlar saat 13 te tekirdağ yolu üzerindeki OPET BENZİN İSTASYONUNDA buluşuyoruz not: yeni evli arkadaşlar gelemez
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Vann Minütt Van Minütt

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niyee yaa yengeyide motorun arkasına oturtur öle turlarlar çorluyu

valla benim birader çok sanşlı o konuda eşi hem motor kullanır hemde hiç korkmaz öle yalovadan buraya geliyorlar motorla ikisi
    Biri benden mi bahsetti Bu hafta gelicektin hesapta sende, tatlı su motorcusu, neymiş yağmur yağacakmış, peehh... Geçen hafta Sakarya'dan dönerken yağmuru getirdik Sakarya'dan Yalova'ya
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri benden mi bahsetti Bu hafta gelicektin hesapta sende, tatlı su motorcusu, neymiş yağmur yağacakmış, peehh... Geçen hafta Sakarya'dan dönerken yağmuru getirdik Sakarya'dan Yalova'ya
    sende olan yürek abinde yok demekki Çanakkalelilerin Pilav Günü Var Gelsene Sende.. Biz Gİtme niyetindeyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler