Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav ne bileyim ben hangi gündü tam olarak üstünden 3 gün geçti.
    Cumartesi Süleyman ve Canan"la beraber Ereğli'deydik.
    Pazar günü ise Efradı ailemle.
    Ama 2 motor gördüm ben bi srad 750 diğerine dikkat etmedim ikisi de peşpeşe idi.
    Hafızam yanıltmış olabilir,bi de Süleyman'la Canan'a sormalı
    Hani dün Gelecektiniz .. Gözümüz Yollarda Gelenleri Seyrettik
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Evet abi 2 motor geçti önde giden srad dı arkadaş giden motorda iki kişi vardı. birisi bayandı ve sırt çantasında oltalar vardı. Hangi gün gü onu şu an çıkaramadım ama sanki pazar günü gibi geldi bana.

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani dün Gelecektiniz .. Gözümüz Yollarda Gelenleri Seyrettik
    Özer pazar günü kısmetse oraya gelmeyi planlıyoruz. İnş. Savaş abi ve Ömer abi de müsait olur topluca geliriz. Canan abi de yüksek bir ihtimal gelecek.

Şu benim motorun egsozunu yapan ustaya gideceğiz. Pazar günü usta açıkmıdır ? Çalışıyor mu ?

Dün gelemedik. Savaş abi gelemeyince bende pek gitmek istemedim. Havanın da bozuk olması ve gece olması da gelmememe de neden oldu. Gerçi Ömer abiler dün Balaban köyüne kadar gidip orada çay içmişler.
    Tekirdağ-Çorlu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün gezimize katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bugün geziye katılan değerli abilerimiz ve arkadaşlarımız.Bidahaki gezide buluşmak üzere.
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen Eregli iskelede balıkta değil miydin Pazar Günü?
    işiniz gücünüz gezmek abiler
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer haftasonu senin oraya gelecegiz bir arkadaşla. Benim motorun egsozuna yapılan müdahaleyi onun motoruna da yapacağız Onda da Roadstar var.

sayın arkadaşlar İnecik Gezisi topacına bakılması ısrarla şiddetle rica olunur...güzel karelerim üçgenlerim var..(nası esprik ama)

geeaaallll üj beje geeaalll

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ik-gezisi.html
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    Evet abi 2 motor geçti önde giden srad dı arkadaş giden motorda iki kişi vardı. birisi bayandı ve sırt çantasında oltalar vardı. Hangi gün gü onu şu an çıkaramadım ama sanki pazar günü gibi geldi bana.

arkada oturanda bizim fab. arkadaştı eheheh dalga geceyim bari onunla biras ne kırıtıyon motor arkasında diye millet seni bayan sanmışş diyimm birass eheheh

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkada oturanda bizim fab. arkadaştı eheheh dalga geceyim bari onunla biras ne kırıtıyon motor arkasında diye millet seni bayan sanmışş diyimm birass eheheh
    Pek dikkat etmedim motorun üstündekilere oyüzden bayan sanmış olabilirim. O sırada dikkatimi daha çok motorlar çekmişti
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    hafta sonu hava nasıl olacak acaba ya gidelim bi yere balık tutmaya iyi olursa hem bi şekilde belki pişirir yerizde sonra ne dersiniz beyler
    ( Özer bi el at bakiimm şu işe )
    valla kardeşim sen olmasan kimse bi yerde toplanamaz gibi geliyor bana

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Haftasonu hava gayet güzel olacakmış. Cuma dan sonra havalar ısınıyor. Pazar günü Özer in yanına bir tur düzenleyebiliriz. Halen Özer den ses çıkmıyor.

Özerr şu yadıklarıma bir cevap yaz artık arkadaş. Tost, hamgurger yapmaktan yazılanları okumuyorsun.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    Haftasonu hava gayet güzel olacakmış. Cuma dan sonra havalar ısınıyor. Pazar günü Özer in yanına bir tur düzenleyebiliriz. Halen Özer den ses çıkmıyor.

Özerr şu yadıklarıma bir cevap yaz artık arkadaş. Tost, hamgurger yapmaktan yazılanları okumuyorsun.

yok yokk o yapmaktan değil bence yemekten dolayı fırsat bulamıyor
    böle giderse zaten onun chopperda onu taşımıcak

Motosikleti

kanka inan Özeri bi görsen sağıtmış iyice...bi müşteriye bi kendine ekmek arası yapıyor artık muhtemelen...benide geçmiş duba olmuş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    olsun can boğazdan gelir yesin benim kardeşim <<<<< kardeşimin yanına giderken beni unutmayın he

Motosikleti
    Honda Nc700x

Özer pazar günü kısmetse oraya gelmeyi planlıyoruz. İnş. Savaş abi ve Ömer abi de müsait olur topluca geliriz. Canan abi de yüksek bir ihtimal gelecek.

Şu benim motorun egsozunu yapan ustaya gideceğiz. Pazar günü usta açıkmıdır ? Çalışıyor mu ?

Dün gelemedik. Savaş abi gelemeyince bende pek gitmek istemedim. Havanın da bozuk olması ve gece olması da gelmememe de neden oldu. Gerçi Ömer abiler dün Balaban köyüne kadar gidip orada çay içmişler.
    Abi Pazar Günü Yüksek İhtimalle Ben Tekirdağda Açıköğretim DErsinde Olucam ama Sİze Özel Bİşey yapmak isterim.. ayrıca Pazar Günü Egzoscu Kapalı ya. PAzartesi Olmassa Gelin.. hatta ben konusayım istersen adamla ama Kapalı olur yani. CÜnkü Muratlılı değil adam . Bu arada PAzar günü TEkirdağda Bİşeyler yapabiliriz. Yada Sİz Yapın ya bi Organizasyonda sizden olsun he

Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafta sonu hava nasıl olacak acaba ya gidelim bi yere balık tutmaya iyi olursa hem bi şekilde belki pişirir yerizde sonra ne dersiniz beyler
    ( Özer bi el at bakiimm şu işe )
    valla kardeşim sen olmasan kimse bi yerde toplanamaz gibi geliyor bana
    abi bir süre organizasyon yapmama kararı aldım kendi kendime

İŞiniz gücünüz benim üzerimden prim yapmak ARkadaşım bu kadarda olmaz ki ya Tamam Favori Bİ Adam Olabilirim Sİzlerden GEnç Olabilirim, İLgi Çekebilirim Ama Bİ Ağaçta Bu Kadar Taşlanmaz ki CAnım Taş Kalmadı Yerde Sıpıtçak

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka inan Özeri bi görsen sağıtmış iyice...bi müşteriye bi kendine ekmek arası yapıyor artık muhtemelen...benide geçmiş duba olmuş...
    abim işin Gücün Benle.. Bu arada PAzar Günü Sanırım Şık Kasapta Hesabı fazla bulan arkadaşlarımız olmuş. ben Mayısın Son HAftasına doğru Bunu Telafi Ederim.. Hİç Sorun Değil .
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    S&T GT250R
    slyscorp ben şahidin Pazar günü istanbul yoluna doğru gidiyordu tam orionun oradaki emniyetin önündeydim selam verdik geçti o bendim yani

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı 3r3n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slyscorp ben şahidin Pazar günü istanbul yoluna doğru gidiyordu tam orionun oradaki emniyetin önündeydim selam verdik geçti o bendim yani
    İyice Kaynaştık yani :D

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    eren sen çok geziyosun arkadaşım hep görüyorum ben zaten durmuyom benim işim bu 1 gece girmedim okuyana kadar çenem ağrıdı ya
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

Motosikleti
    S&T GT250R
    Evde otursam sıkılırım. Git kafede bilmem nerde otur 15 dakika sonra kanım kaynıyor dayanamıyorum vuruyorujm kendimi yollara ne yapayım bende turluyorum

Motosikleti

abim işin Gücün Benle.. Bu arada PAzar Günü Sanırım Şık Kasapta Hesabı fazla bulan arkadaşlarımız olmuş. ben Mayısın Son HAftasına doğru Bunu Telafi Ederim.. Hİç Sorun Değil .
    oldu tabi mokoko...sınırsız dedin herşeye...adam bizi kazıkladı...neyse uzatmayayım...akşam istihkakını aldın yeteri gader...hırs yap baride bir dahaki sefere utandır bizi...gözümüzde göynümüzde doysun emi...

BULUŞMA SAATİ ;12.30

ADNAN ŞIK FİX MENÜ SINIRSIZ KÖFTE SUCUK SALATA SINIRSIZ AYRAN 10 YTL

Herkesi Bekliyoruz .. İRtibat TEl; 0 538 842 8210 - Özer

senle bi irtibat kurucam ben merak etme bir dahaki sefere... sınırsız öpücem seni...

Motosikleti
    ford fokus
    hahaha yaaa metehan yeter darılcak çocuk bak

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldu tabi mokoko...sınırsız dedin herşeye...adam bizi kazıkladı...neyse uzatmayayım...akşam istihkakını aldın yeteri gader...hırs yap baride bir dahaki sefere utandır bizi...gözümüzde göynümüzde doysun emi...

BULUŞMA SAATİ ;12.30

ADNAN ŞIK FİX MENÜ SINIRSIZ KÖFTE SUCUK SALATA SINIRSIZ AYRAN 10 YTL

Herkesi Bekliyoruz .. İRtibat TEl; 0 538 842 8210 - Özer

senle bi irtibat kurucam ben merak etme bir dahaki sefere... sınırsız öpücem seni...
    Abi şimdi sen doymadın da mı rahatsız oldun, yoksa doydun da köfteyi mi beğenmedin, yoksa hesabı fazla gazladılar da ondan mı rahatsızsın? Artık şu durumu bir açıkla.

Bende oraya gittim. Köfteler çok güzeldi diyemem ama sucuklara bayıldım ben Bu arada yediğim en güzel köfteler ahmetbey deydi.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    ford fokus
    yok be gülüm doyduda özere takılıyo biraz yoksa hamudunla götürdü valla

Motosikleti
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha yaaa metehan yeter darılcak çocuk bak
    amaç o zaten abey...darılsında bir dahaki hesapları ona kitleyelim...

Abi şimdi sen doymadın da mı rahatsız oldun, yoksa doydun da köfteyi mi beğenmedin, yoksa hesabı fazla gazladılar da ondan mı rahatsızsın? Artık şu durumu bir açıkla.

Bende oraya gittim. Köfteler çok güzeldi diyemem ama sucuklara bayıldım ben Bu arada yediğim en güzel köfteler ahmetbey deydi.

uzatma arkadaşım...sağane..gelmediğin gezi hakkında neden yorum yapıyosun fabrika gülü... sen taşıdığın eşyaya bak sattığın gezilere yan...Allahın çakma çapırcısı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler