Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    transalp yavrusu
    By_Star Bi ARada bi balık organizasyonu da yapalım

ayıpsınız balık dedimi ben ordayım iyi olur bencede yalnız bu işi sevmeyen arkadaşlar illaki vardır onlar ne düşünürler acaba ?
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ayıpsınız balık dedimi ben ordayım iyi olur bencede yalnız bu işi sevmeyen arkadaşlar illaki vardır onlar ne düşünürler acaba ?
    seni Sevmeyenin Tekeri PAtlasın İlhan

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...a-merhaba.html

haydi bakalm )
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    özer bu hafta ben katılamıyacağım sanırsam arkadaşın kızı var bitane doğum günü var oraya gideceğim elimizde büyüdü napalımm gitmeden olmayacak ama akşam falan yaparlarsa doğum gününü saat 5e kadar belki gelebilirim.

Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şuan ereğli iskelede fenerin orada deli mezgit çıkıyor dün test edilip onaylandı bilginize balık işini yapacaksanız eğer bu ara yapın derim çünki hatta ben yarın öğleden sonra orada olacağım yüze 99 malum balık bu sağı solu belli olmaz giderler valla bi yerlere
    sonra sizde baka kalırsınız peşlerinden

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özer bu hafta ben katılamıyacağım sanırsam arkadaşın kızı var bitane doğum günü var oraya gideceğim elimizde büyüdü napalımm gitmeden olmayacak ama akşam falan yaparlarsa doğum gününü saat 5e kadar belki gelebilirim.

şuan ereğli iskelede fenerin orada deli mezgit çıkıyor dün test edilip onaylandı bilginize balık işini yapacaksanız eğer bu ara yapın derim çünki hatta ben yarın öğleden sonra orada olacağım yüze 99 malum balık bu sağı solu belli olmaz giderler valla bi yerlere

İnşallah Akşam Yaparlar O gün 26 sında Gelecek ÇAnakkale Grubunun Organizasyonunun Planlamasını yapıcaz.. Ayrıca Şık Kasap Adnanada Götürmek İStiyoruz Seni
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah Akşam Yaparlar O gün 26 sında Gelecek ÇAnakkale Grubunun Organizasyonunun Planlamasını yapıcaz.. Ayrıca Şık Kasap Adnanada Götürmek İStiyoruz Seni

yarın öğlene kadar ben durumu mutlak öğrenirim zamanı ve yazarımm buraya bilgin olsun özer
    bende çok gelmek isterim
    ama diğer tarafada gitmessem baya bi ayıp olacak
    ulen aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık çık işin içinden çıkabiliyorsan şimdi

Motosikleti
    S&T GT250R
    Belki bende işlerimi ayarlarsam çok gelmek isterim.Hadi bakalım hayırlısı

Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    Alıntı 3r3n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki bende işlerimi ayarlarsam çok gelmek isterim.Hadi bakalım hayırlısı
    3r3n ilhan diye bi arkadaş var çorludan o gidebilir anlaşırsınız burdan beraber çıkarsınız yola iyi olur sizin için

ben malesef gelemicem artık başka sefere arkadaşlar
    pazar günü saat 2 de işim var çünki

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus

gezi

ilhan ben seni arıcam kardeşim ok?

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mezgit için uzaklara gitmene gerek yok,biz tekirdağ sahildeyiz her akşam üstü,burdaki balıklar çıldırmış kaşar peynirine bile geliyorlar
    cumartesi ben gökhan ve deniz önce balığa sonra onları yemeye gidicez gelmek isteyen olursa herkese kapımız açık...
    ::tutkuy::

Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mezgit için uzaklara gitmene gerek yok,biz tekirdağ sahildeyiz her akşam üstü,burdaki balıklar çıldırmış kaşar peynirine bile geliyorlar
    cumartesi ben gökhan ve deniz önce balığa sonra onları yemeye gidicez gelmek isteyen olursa herkese kapımız açık...
    faruk bizde arkadaşlarla anlaştıkk ereğliye gidicez diye tavuk göğsünede deli geliyormuş aklında olsun

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    ilhan abi düşünmen yeter kusura bakma dün geldin ama vallah çok üzüldüm kusura bakma abi
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arkadaşlar Çorludan Mokoko Süleymanın banı kaldırılmış bugünden itibaren yazmaya devam edecektir...banının kaldırıldığını mesai bitiminde öğrendi...artık o da arızaya bağlamıcak moka ve çamura bulaşmadan yoluna devam edicek...

Semih Abi ve Savaş Kayan paşalarda teşrif ederlerse ortama yüce geyik başlar...ortamı bozmayalım...bak şimdiden söylüyorum...diğer il gruplarında örneğin Adana ve Eskişehirde süper ortam buluşmalar muhabbetler var...buranın abonesi olacaksınız yeterki kopmayın...yeri gelir işe başlarken kahvaltıdan sonra bir günaydın veya iyi akşamları eksik etmeyin bence...sonucta hemşosunuz birbirinize sıkı bağlı olmanız lazım...sadece sanalda değil...ok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ford fokus
    keşke herkes senin gibi ince düşünse arkadaşım benim

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Çorludan Mokoko Süleymanın banı kaldırılmış bugünden itibaren yazmaya devam edecektir...banının kaldırıldığını mesai bitiminde öğrendi...artık o da arızaya bağlamıcak moka ve çamura bulaşmadan yoluna devam edicek...

Semih Abi ve Savaş Kayan paşalarda teşrif ederlerse ortama yüce geyik başlar...ortamı bozmayalım...bak şimdiden söylüyorum...diğer il gruplarında örneğin Adana ve Eskişehirde süper ortam buluşmalar muhabbetler var...buranın abonesi olacaksınız yeterki kopmayın...yeri gelir işe başlarken kahvaltıdan sonra bir günaydın veya iyi akşamları eksik etmeyin bence...sonucta hemşosunuz birbirinize sıkı bağlı olmanız lazım...sadece sanalda değil...ok...
    bakıyorum MT ye Çok Pİs Asılıyosun Abi

Motosikleti
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke herkes senin gibi ince düşünse arkadaşım benim
    süleyman abi senin saygın ve sevgine layık biri değilim inan...nedenini soracak olursan ilk zamanlar sana bir antipatiyle bakıyodum arkandan biraz dedikodunu ettim...artık öyle değil ama bu yüzden sana karşı mahçubum biraz ...

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakıyorum MT ye Çok Pİs Asılıyosun Abi
    abi MT ye değil size asılıyorum...Eskişehir Adana gibi olun birbirinize bağlanın...ben ebesinin örekesinde İstanbuldayım siz bari birbirinizden kopmayın ilişkileri geliştirin...canlandıralım trakyayı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekirdağ MT, gezin bakalım
    Sanırım 10 sene Çorlu'da yaşamış biri olarak, slyscorp'un (Erdinç) kardeşi olarak (Ben de Erdem) arada girerim buraya artık. Kimse bişey demez herhalde
    Yalova'ya da gelin bi ara söyleyin o SRAD kullanmayı beceremeyen arkadaşa getirsin sizi
    İlk defa kendi mesajımdan alıntı yapıyorum sayenizde.. Ne kadar misafirpervermişsiniz Tekirdağ MT grubu.. Kimse iplememiş, peehh..!
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk defa kendi mesajımdan alıntı yapıyorum sayenizde.. Ne kadar misafirpervermişsiniz Tekirdağ MT grubu.. Kimse iplememiş, peehh..!
    Lucas HOjgeldin Sende ARamıza Gt250 Nasıl Abi

Motosikleti
    ford fokus
    [QUOTE=mete_han;1526943]süleyman abi senin saygın ve sevgine layık biri değilim inan...nedenini soracak olursan ilk zamanlar sana bir antipatiyle bakıyodum arkandan biraz dedikodunu ettim...artık öyle değil ama bu yüzden sana karşı mahçubum biraz metehan inan insanlar biririni tanımadan başka başka düşünebilir önemli olan tanıdıktan sonra düşündükleri benden insanlara zarar gelmez sadece gevezeyimdir biraz

alıtıyı beceremedim arkadaşım neyse

Motosikleti
    ok sülo başkan...dediğim gibi önümüzdeki maçlara bakıcaz artık...

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    bugun suleyman abiyle tanışma fırsatım oldu kendisi gerçekten mükkemmel bi insan etrafımda böyle abilerim olduğu için kendimi şans buluyorum ilhan abi sanada teşekkür ederim metehan abi senine de tanışmak isterim iyş.kısmet olur
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler