Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    oooo sitede hareket var abiler hayırdır çan dan sonra amerikamı var sırada yanlız motorla gidemezsiniz be abi benim activayı verem istersen faruk abi o gider belki
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    racer 200
    slm arkadaşlar

Motosikleti
    a.s. welimeşe mi usta

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı owldans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar
    a.s hosgeldin arAMIZA
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    Alıntı owldans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar
    merhaba hoş geldinn aramıza

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ MT, gezin bakalım
    Sanırım 10 sene Çorlu'da yaşamış biri olarak, slyscorp'un (Erdinç) kardeşi olarak (Ben de Erdem) arada girerim buraya artık. Kimse bişey demez herhalde
    Yalova'ya da gelin bi ara söyleyin o SRAD kullanmayı beceremeyen arkadaşa getirsin sizi
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    erdinç abi bugun gördum seni orionun orda geziyodun

Motosikleti
    S&T GT250R
    Selam herkese Bende Çorludan katılıyorum aranıza ilk mesajıö olduğu için kendimi kısaca tanıtayım.

Babam ve amcalarım eski motorculardır.Motor sevdam bi efsane olan ZZR600 le başladı.Sonra amcam daha da bi ekol olan srad750 ile ilk turu attırdığında(12-13 yaşındayken) dedim ben bir racing tutkunuyum.Üç dört senedir forumlarda takılır bilgiler alır ara sırada yazarım.Motosiklet.net sitesinede yaklaşık 2 senedir girer okurum ancak hiç aklıma üye olmak gelmemişti

Neyse çok uzatmayayım işte bu sezon ilk motorumu aldım yavaş yavaşta ısınmaya başlıyorum.Hızlı bi giriş yapıp geçenlerde abimle hazırladığım videomu ekleyeyim dostluğumuz pekişsin herkese tekrardan MERHABAAAAA

http://akilli.tv/video/344453/ST-GT250R.aspx

Motosikleti
    süper olmuş video madem çorludasın şifanın yanında dominostayım pazar gündüzleri müsaitim gel istersen bi çayımı içersin hem tanışmış oluruz bu arada herkesi beklerim zaten benim abim var ona laf yok her geçtiğinde geliyo saolsun başımın üstünde yeri var bugun gidiyolardı yine balık tutmaya karşılaştık

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı 3r3n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese Bende Çorludan katılıyorum aranıza ilk mesajıö olduğu için kendimi kısaca tanıtayım.

Babam ve amcalarım eski motorculardır.Motor sevdam bi efsane olan ZZR600 le başladı.Sonra amcam daha da bi ekol olan srad750 ile ilk turu attırdığında(12-13 yaşındayken) dedim ben bir racing tutkunuyum.Üç dört senedir forumlarda takılır bilgiler alır ara sırada yazarım.Motosiklet.net sitesinede yaklaşık 2 senedir girer okurum ancak hiç aklıma üye olmak gelmemişti

Neyse çok uzatmayayım işte bu sezon ilk motorumu aldım yavaş yavaşta ısınmaya başlıyorum.Hızlı bi giriş yapıp geçenlerde abimle hazırladığım videomu ekleyeyim dostluğumuz pekişsin herkese tekrardan MERHABAAAAA

ARamıza HOşgeldin

Tekiranın Alt Otoparkında Seninle mi Konuşmuştuk
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    S&T GT250R
    willy_chorlu hoşbulduk elbette uygun bir zamanda bi çayını içmeye gelirim.
    By_StaR hoşbulduk evet seninle konuşmuştuk.By_Star a bonus verilmesi lazım beni siteye o davet etmişti prim hesabı çalışıyorsak tabii

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARAMIZA HOJGELDİN EN KISA ZAMANDA TELAFİ ETÇEM AGA
    edersin evet görücez bakalım...ama kardeşin biliyon Hanımköylü biyere çıkamaz artık...izin mizin alamam abi haftanın bir günü izin onlada kızıla gezerim...size demiştim beni özlersiniz diye kanka...

Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi

abi müsait değildik kusura bakma,en yakın zamanda görüşmek üzere,tekrardan aramıza hoş geldin...

uzak derken?
    farukcum seninde kayınpeder gelmiş abi lafımız yok bu serbest çalışan mokoko kankalarıma lafım...şimdiden lafımı sokayımki birdahakine ekmesinler bizi...aslında ben hepsine uğrayacaktım ama Uçmakdere harbiden uçuk bi yermiş git git bitmedi meğer ufak ufak Şarköye varmışız ...

Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar abimiz metehan aramıza döndü tutmayın beni abi hoşgeldin sen nere ben oraya artık motoruda büyütecem seni çok ozledim hoşgeldin

ya kardeşim faruk çan çok uzak be gülüm çanak kale olabiler

vay Sülo abicim selam saygılar...abi bende sizi özledim...valla gözümde tütmektesiniz...sezon açıldı...ama artık vakit sınırlı abi deli dana gibi gezme dönemim bitti...sorumluluklar var biliyon...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özerrrr kankaaa ulen ben varken senin neyine organizasyon...gördük 3 hafta önce Şarköye giderken ulan dibine geldik üşendin gelmedin be...hele ki Orhan gelicem dedi ekti...Savaş Kayan abi semih abi ekti...bizim Sülüman çalışıyodu ona lafım yok ama sağlam ektiniz kankalar...
    Senin izin gününde bizden ateş çıkıyor be Metehan.
    Ayda 6.000 km yol yapıyorum bu aralar.
    1 günlük zamanım olsa arabanın camını değiştireceğim.

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    [QUOTE=3r3n;1521087]Selam herkese Bende Çorludan katılıyorum aranıza ilk mesajıö olduğu için kendimi kısaca tanıtayım.

slm dostum aramıza hoş geldin en kısa zamanda yüz yüze tanışmak dileğiyle
    arada sırada sayfaya bakmayı unutma buluşmaları falan kaçırma

Alıntı willy_chorlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdinç abi bugun gördum seni orionun orda geziyodun
    evet valideye bilet almaya gitmiştimm o tarafa
    bide latiğe hava bastım arka lastik inmişti işallah patlamamıştır.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin izin gününde bizden ateş çıkıyor be Metehan.
    Ayda 6.000 km yol yapıyorum bu aralar.
    1 günlük zamanım olsa arabanın camını değiştireceğim.
    öyle olsun Başkanım... şu mokoko Sülümanıda siteye çağırsak...gelsin yazmaya devam etsin...küsüyo valla hemen...aslında okuyor ama işte dönmüyor...ben onu ikna ederim durun bi...Semih abiyide buraya getiricem burası merkezimiz olacak...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda Nc700x
    ARKADAŞLAR PAZAR GÜNÜ TEKİRDAĞ SAHİLDE BULUŞUYORUZ ORADANDA İNECİĞE AKICAZ

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    özer inecik neresi be gülüm

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı 3r3n adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aramıza hoşgeldin
    ::tutkuy::

Motosikleti
    transalp yavrusu
    burak arkadaşım senin izinlerde hafta içi kötü oluyo yani ama olsun bi gün bende hafta içi ayarlarım kendime sanada haber veririm kaçarız bi yerlere ok. bu arada denizde de iyi balık çıkıyo ha , gölden yavaş yavaş denize kaymaya başladık.

özer arkadaşım ineciği yani pazar günkü planı biraz acıp anlatırmısın .
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak arkadaşım senin izinlerde hafta içi kötü oluyo yani ama olsun bi gün bende hafta içi ayarlarım kendime sanada haber veririm kaçarız bi yerlere ok. bu arada denizde de iyi balık çıkıyo ha , gölden yavaş yavaş denize kaymaya başladık.

özer arkadaşım ineciği yani pazar günkü planı biraz acıp anlatırmısın .
    Bi ARada bi balık organizasyonu da yapalım

yok zaten siteye baslıgı birazdan acıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler