Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ...hıımm gezi planları var galba? Şarköy Lüleburgaz a ne kadar uzaklıkta bilemiyorum ama bende gelmek isterim... kesinleşsin lütfen artık şu gezi olayı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    bende varım bende varım banane banane gelcem gelcem işte banane bu arada ne zaman
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150

Gezi iyidir !!!!

Bende gelmek isterim, Lakin ehliyet problemi var, 29/07 de direksiyon imtihanı var. Akabinde ehliyet elimize nekadar sürede geçer bilmiyorum ama 10 Ağustosa kadar geçer diye sallasak, demekki 10 Ağustostan sonraki muhtemel gezilere gelebilirmişim. Hmmm, bu durumda bu tarihten sonraki zaman için benden ok. Burdan yazışırız. Bu arada mambo, tanışsak diyorduk ya, nooldu tanışamadık. Bu hafta Prş. günü ÖS, Cuma günü ÖE görüşebiliriz belkilim. Nereyesun, nassı görüşürüz. Özele yazarsın artıkın.
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehliyet yok ama yollar bizi bekler ben her yere gelirim kaç kişş olduk mambo bi liste yapsan ve hangi gün kararlaştıralım

mambo 59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250-5
    arkaşlar ben arada bir gidiyorum çorluya uzaklıgı 125 km yolda trafik war fakat daha hiç durdurulmadım onlarında durdurmak gibi bir niyeti yok galiba zaman öldürüyorlar gölgede ben yinede ilginize teşekkür ederim şöyle bir bakarsak (1)SKYKAPTAN (2)deer_152 (3)burak_kusmez_yamaha_r1 (4)Meliss (5)mambo 59 galiba bu kadar bence 29 undaki sınavı beklesek we mkmemory arkadaşımızıda aramıza katsak daha wicdani bir karar olur gibime geliyor ((sınaw günü direksiyondan kalıp kalmadıgın belli oluyor we 1 yada 2 gün içerisinde kurs yerinden dosyanı alıp emniyette ehliyetini bastıra bilirsin )) bu ayın bitmesine zaten ne kaldı ki (yada yine size baglı bir ön gezi tanışma faslı amaçlı bir ön gezide düzenleye biliriz yine sizden gelecek tekliflere baglı )ben şarköy gezisini (6 agust pazar) diyorum butarih başta mkmemory arkadaşımız olmak üzere herkez için uygunmudur bu arada sitemize üye olmayan fakat geziye katılmak isteyen arkadaşlarınız warsa katılabilirler (cewaplarınızı bekliyorum )(mambo.59)

bana uyar ama bildiğim kadarıyla sınav tarihi ile ehliyet teslimi arasında bayagı bir zaman var tam tarih bilmiyorum 6/ağustos uygundur

Motosikleti
    Terzi kendi söküğünü dikemezmiş
    mambo kardeş.... yok senin gibisi bu alemde. herkesler gezi gezi diye çırpınır ama düzenleyen olunca da kimseden ses çıkmaz. sonuna kadar arkandayız arkadaşım. bizide ekleyebilirsin.

altı kişi olduk gibi mambo buluşma yeri ve gidilecek yeri güncel tutalım nerde buluşup nereye gidicez ok

Motosikleti
    mambo nereye gidicez kararı verelim skykaplanda gelicek ona göre

mambo benim arkadaşlarım da gelicek 2 motor benle 3 motor gelcez biri yeğenim biri çok yakın arkadaşım sky kaplan tanıyo sorabilirsin yeğenim asya motorda çalışıyo oda gelecek asya 150 motoru var arkadaşımda honda titan var onlarda gelicek

katılım artıyooo gibi hadi mambo zaman akıp gidiyor
    umarım o tarihe kadar protesto tshirtleride gelir

Motosikleti
    arkadaşlar t-shırt ler nereye gelcek
    bende almak istiyom

haber verilecek forumu takip et

SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    evet gelen arkadasların listesi
    mambo 59(şakir)
    skykaptan(yani ben volkan)
    hrnçr(harun abimiz)
    deer-152
    meliss(burgazdan)
    burak küsmez
    siteye şuan üye olmamıs olan fevzi abimiz
    ve daha katılmak isteyen arkadaslar varmidur tekirdağdanda gelmek isteyen varsa onları mambo59 a özelden mesaj atsınlar ve ordanda onları alırız
    ÇORLUDA BULUSACAGIMIZ YER ADRES HYOSUNG TRUVA MOTOR ÖNÜ GARAJDAN KUMYOL ÜZERİNDEN HANİFE ŞEFİK OKULUNA GELMEDEN SOLDA YANİ GARAJDAN Bİ 250 METRE KADAR İLERDE EVET GELMEK İSTEYENLER DAHA MAMBO 59A ÖZEL MESAJ ATABİLİRLER

saat=08.00da dükkanın önünde toplanılacaktır

Motosikleti
    jınlun 250-5
    ewet arkadaşlar tarih 6 agustos buluşma yeri bizim bayiyi bilmeyenler için çorlu otogarı biz ordan sizi alıcaz orda olucaz toplanma saati 8,00 hareket saati 8,30 olucak şarköy e gittigimizde istege baglı olarak yine ya denizde zaman geçirecegiz yada kendimize uygun bir yer bulup mangal yapacagız şarköyden dönüş saatimiz 4,30 olacak yineliyorum tarih 6 agustos saat 8,00 turuva bayiini bilmeyenler warsa gelecekleri yer çorlu otogarı şu an yaklaşık 10 motorsiklet olduk we katılımları bekliyorum nerdesiniz MT ciler hadi canlanın bakalım sezon bitiyor bu arada skykaptan siteye ben olmadıgım da geziyle ilgili bilgiler wer (mambo.59)

canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    meraba çorlu msnem canabien68@hotmail.com

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    şakircim benide yaz şu listeye jinlun sayımız artsın

6 ağustosa da çok var biz bu aralar biyerlere kaçsak nasıl olur.

bu pazar gümüş yakada yaklaşık 20 motorcu toplanacağız gidelimmi.
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

Beyler Ben Ist Danim Ama Ablam Ve Eniştem Uzunköprüden Ordada Kaliyorum Ve Askerligimide
    Orda Yaptim Yani Yari Sizdenim Tabi Kabul Edrseniz

Motosikleti
    jınlun 250-5
    tamam bu pazar yer soyle murat bulusalım
    mıllet sıteyı takıp edenler arkadaslar murata kulak werın bu pazar nerdeyız yer soyle saat soyle bulusalım

canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    herkese selam ben de çorludan

Motosikleti
    jınlun 250-5
    dopıng senmısın ferhat abı

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler