Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    peki faruk 8000 lira paran olsaydı sen ne alırdın chooper schooter dısında...şöyle etrafa şeklini koyabilcegın ne motorlar var ki ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    tabiki nedemek her zaman bekleriz hüseyinn

Motosikleti
    honda 600 f1
    canavar yalnız sen 99-2000 model ve 8.000 ytl ye kadar arıyorsun.benimki 2003 pgm-f1 yakıt sistemli 23400 km daha gerçekten çok temiz şu an için satmaktan vazgeçtim ama tanışalım görüşelim birbirimizlew fikir alışverişi yapalım tabiki buraya bekleriz neden olmasın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı canavar_hk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki faruk 8000 lira paran olsaydı sen ne alırdın chooper schooter dısında...şöyle etrafa şeklini koyabilcegın ne motorlar var ki ??
    araya dalıyom kusura bakma birader...madem o kadar paran var ve güçlü torklu bişey arıyosun...nacizane bişey önericem...

Hyo gt 650 comet...Oralarda iş yaparmı bilmiyorum ama seni yolda 210-220 den aşağı bırakmaz...dahada bastığı söyleniyor...

en azından güçlü makina...

fiyatıda senlik...

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4355962

bak 1000 km si bile var...2007...8500 e...

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4024253

bayiden 2.el alayım diyosan bu var...hepsi İstanbul...bunlardan birisini alıp 30 dakkada Tekirdağda olursun...egsozt vs modiyeye müsait makinalar.. sonra elini öpene verirsin...

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4352660

biraz sıksan kendini sıfırını peşin 9.900 liraya alıcan ...

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=2614868

saygılar....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı canavar_hk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklersen ağustosun sonunda satayım benim motoru
    bi kurye arkadaş durdu yanımda,ağustostan sonra eylül başı gibi bana satarmısın dedi bende olur satarım dedim,zaten bende istiyordum.kısmet artık.
    ::tutkuy::

Motosikleti
    faruk kardeşim pm atamadım sana...nedense...cevabımı buradan atıyorum selamlar saygılar...

Aşağıda belirtilmiş Hatalardan biri oluştu:
    faruk59 isimli Kullaniciya özel Mesaj Gönderilmedi Bunun sebebi sizin yetkiniz olmaya bilir yada özel mesaji Kapali olabilir

diyor sistem...cevabım burada...selamlar...

kanka bravo sana...insanlık görevi abi be...git ziyarete kanka...sevaptır...manevi olarak destek gerekir...durumu pek iç açıcı değilmiş..ameliyatı 4-5 saat sürmüş ameliyat gecikseydi felc bile kalabilirdim diyor...şu an belli değilmiş durum zamanla netleşecek...parmaklarını bile kımıldatamıyomuş bir süre...sevgiler selamlar...abi gidiyodum vazgeçtim şansımada cehennem sıcakları geldi...bende yıllık izindeyim haftayada tatil...sonra yine iş güc...bu sene gitmicem abi be....masraf olmasın diye valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    bilgilendirdiğin için sağol abi,seneye yaza birdaha gederiz kısmet olursa ama o zamana kadar ben evlenmiş olurum kısmet olursa

Motosikleti
    inşallah maşallah diyek kanka be...şimdi gitcem benim yiğenlerin hepsi evleniyo ve evlenmiş...hepsine çeyrek taksam batarım ben...

Motosikleti
    yamaha xt600/97

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    faruk nurayın ordakı motora baktım aabi o ne oyle ya aşık olmak boyle bi duygu demekkı..orda 2 tane adam vardı onlarda race kullanıcısı herlade motorun huyunu suyunu biliyolar kı bana bu motoru alcaksan 1 kere daha dusun bunun sakası olmaz dediler ee tabi onlar oyle diyince ben daha cok heveslendim..cok guzel bi motosiklet ya tekirdağ'ın motoruymus..acaba bi sorun cıkarırmı alırsam o motosiklet hakkında bi bilgin var mı??

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    pek yok ama motorun granajları boyalı bildiğim kadarıyla.sesi çok güzel ama modeli biraz düşük sen bilirsin kardeş.dediğim gibi;yüreğinin götürdüğü yere git....

borasekmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ / Çorlu / İSTANBUL / Büyükçekmece
    Motosikleti
    ZS 200 GS

Slm Bende Çorlu dan...

Slm Arkadaşlar Bende Çorlu dan.... Var mı Yakın zamanda bir etkinlik...vs.

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    tekirdağ mt,türkiyeye döndüm,yakına recep abiyi dolaşmaya gelirim sanırım.sizin geziler ne alemde,hafyata igneada ya gitme planım var,anlaşalım ve toplu gidelim size uyarsa.başka motorcu gruplarıda olcak sanırım.
    cevaplara gore topıc acar işi kesinleştiririz.
    simdilik kendinize ii bakın
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    bende gelebilirim .
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    uyarsa bende gelirim tabi

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    eski mt'ciler var gidecek olan.burdan 4-5 motor çıkarız minimum
    çerkezkoyden emre(zydar)'yi kandırmak üzereyim.büyük ihtimal istanbul tayfasından özgür(deer_152) ve arkadaşları gelır.gidilmişken 1 akşam cadır yapılır herhalde.
    ben yarın uygun bi zamanda haber vereyim elemanlara ,sonra buraya yazarım durumu
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Ben 1 ay önce GT250R aldım şimdi 800 küsür km'de.Bilmeyen arkadaşlar için yazayım 1000 km'de ilk bakıma girecek, gidilecek gün, böyle bir çakışma söz konusu olursa, benim gelme planım yatabilir.Dün bende gelirim derken bunu hesap etmemiştim.Ama gelmek isterim...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1 ay önce GT250R aldım şimdi 800 küsür km'de.Bilmeyen arkadaşlar için yazayım 1000 km'de ilk bakıma girecek, gidilecek gün, böyle bir çakışma söz konusu olursa, benim gelme planım yatabilir.Dün bende gelirim derken bunu hesap etmemiştim.Ama gelmek isterim...
    başka motor şansın yokmu ??? ayrıca hayırlı olsun kazasız sürüşler

Motosikleti
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka motor şansın yokmu ??? ayrıca hayırlı olsun kazasız sürüşler
    Teşekkür ederim Malesef...Güvenerek yola çıkabileceğim tek makinem bu.Tarih bellimi nezaman gideceksiniz

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Malesef...Güvenerek yola çıkabileceğim tek makinem bu.Tarih bellimi nezaman gideceksiniz
    ya bu hafta cumartesi akşamı,yada ertesi günü sabahtan.yarın belli olur sanırım.yazarım buraya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler