Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı,o benim motor değil arkadaşın kawasaki er5 sesi benziyor rengide aynı hemen hemen.bne kimseye vermem motorumu daha geçen gün arkadaş istedi vermedim diye kızdı zaten.kedine iyi bak.volkanın dükkanın önünde takılıyor arkadaşlar er 5 de genelde orda zaten.
    sen memişi diyosun galba..sanayiye falan gidiyodum senın motor bi adamdaydı bikackere gordum..tekirdağ merkede kac tane GS var ki??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    tamam bizim yan dükkandaki usta almış bir kere onu görmüşündür sen.
    ::tutkuy::

Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    millet tekirdağ'da festival var..sahildeki motosikletlere giden var mı ben bu aksam gittim adamlar deli ya neler yapıyo tavsiye ederim..içeri giriş 2 milyon gerçi 4 dk gosteri yapıyolar ama yetıyo insana be...herturlu gidin bence

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

Şarköy 2007

Sağ salim, sorunsuz gittik, geldik.

rota, planladığımdan biraz değişik oldu.
    gidiş; Beylikdüzü> Silivri> Gümüşyaka> Tekirdağ> Uçmakdere> Şarköy
    dönüş; Şarköy> Sağlamtaş> İnecik> Tekirdağ> Çorlu> İstanbul

fotoları slayt olarak izleyebilirsiniz. (Fürek'e kapak olsun )

Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Kıldiken motorun ömrünü yedin bitirdin zaten...kimbilir arıza çıkmasın diye 50 ile gittin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı FÜREK adlı üyeden alıntı
    Kıldiken motorun ömrünü yedin bitirdin zaten...kimbilir arıza çıkmasın diye 50 ile gittin...
    yok canım. bilemedin.
    25-30 km. ile gittik
    __________________________________________________ ___

kısa bir gezi özeti;

İstanbuldan planlanan saatte çıkamadığım için, rotayı değiştirdim.
    direk Tekirdağa, oradan Uçmakdere yoluna sürdük.
    Uçmakdere yolunda mükemmel manzaralar eşliğinde, biraz skıntılı bir yolculuk yaptık.
    keskin ve çakıl dolu bir virajda oto ile karşılaşınca, az kalsın hakkın rahmetine kavuşuyorduk.
    harika manzaralı, fakat epey tehlikeli ve kırıcı bir parkur. cros-enduro harici motorlara ve otolara tavsiye olunmaz.
    Gaziköy ve sonrasındaki 30 km., en keyifli yolculuk dilimiydi.

eve vardığımda, kıç ve sırt ağrısından, sabaha kadar istirahat ettik

ertesi gün, Şarköy ve iskelesinden bir kaç gündüz fotoları çekmek için ufak bir yürüyüş yaptık.
    sonraki gün de, gece fotografları için aynı mekanlardaydık.
    daha sonra, motorla ufak bir şarköy turu...

ve dönüş günü...
    sağlamtaş-inecik arasındaki yolun yaklaşık 35km.'si, dahi mühendislerimiz tarafından yenileniyor.
    zift döküp, üzerine mıcır sererek, dünyanın en kaliteli yollarını inşa ediyorlar.
    yolun böyle olduğunu bilseydim, karıştıran, hatta uçmakdere yolunu tercih ederdim.
    pek çok macera atlattıktan, 85 km.'lik tekirdağ yolunu 2 saat 15 dakikada alabildikten sonra medeniyete kavuştuk.
    bu arada küfür ede ede, epeyi günaha da girdik.

tekirdağdan çorluya, eski-yeni dostlara uğrayıp, hal-hatırlaştık.
    Muammer abi'ye, oğlu Sedat'a, sınıf arkadaşım Ercan'a, ve ev arkadaşım Yalçın ile, eşi Serpil'e misafirperverlikleri için çok teşekkürler.

Çorludan basıp, direk eve attık kapağı.

yolculuğa başlarken, depoyu silme doldurmuş, km. saatini sıfırlamıştım.
    yol sonunda, ana sayaca göre 475, günlük sayaca göre de 441 km. yol yapmışız.
    aldığım benzin yetti, ve hala rezerve geçmedi.
    mondim, yolda hiç bir sıkıntı yaşatmadı. sağolasın çançinçon.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    honda 600 f1
    slm arkadaşlar 2003 model 600 f 24.000 km de satıyorum 10.500 ytl bilginiz olsun neden bu kadar ucuz diye düşünürseniz sebep ailevi nedenler

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    corci resimleri koyarsan daha iyi olacak,bakalım motor tanıdık mı?eğer evlenmiycek olsam düşünürdük ama bunu zor tutucaz elimizde galiba.bu mesajı forumda satmak isteyenler bölümüne açarsan daha çok arkadaş görür ilanını,resimlerini de koymayı unutma tabi.

Motosikleti
    honda 600 f1
    sahibinden coma verdim fotosunu filanda buraya ayar çekemedim neyse motoru görmek isteyen alo deyip görebilir yani irtibat tel 0532 332 34 86

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...tml#post714329

Arkadaşlar site eski modlarından Recep abimiz byun fıtığı ameliyatı oldu...kendisi ben kadar iki evlad sahibidir...eski motorculardandır...eğer vaktiniz olursa uğrayın...kendisi sıkı motorcudur..Tekirdağda GYM merkezi sahibidir..belki tanırsınız...sarı 600 lük shadowu vardı...

0532 602 20 52...Recep...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...tml#post714329

Arkadaşlar site eski modlarından Recep abimiz byun fıtığı ameliyatı oldu...kendisi ben kadar iki evlad sahibidir...eski motorculardandır...eğer vaktiniz olursa uğrayın...kendisi sıkı motorcudur..Tekirdağda GYM merkezi sahibidir..belki tanırsınız...sarı 600 lük shadowu vardı...

0532 602 20 52...Recep...
    mete abi sen bana tel numarasi falan sutlasana,ben 1 hafta sonra tr;dayim ,ziyaretine falan giderim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Zaten adam şutlamış numarayı
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

faruk merhaba ...şu motosiklet olayına giden varmı sizden bizimkilerden haber yok.. ben gitmeyi çok istedim ama 22-24 hastaneye yatacam.ufak bi böbrek taşı amaliyatı olacam da...neyse nasip...kendinize iyi bakın:......

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten adam şutlamış numarayı
    usta yaw kafa sinawlarda,simdi farkettim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı cubanamen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faruk merhaba ...şu motosiklet olayına giden varmı sizden bizimkilerden haber yok.. ben gitmeyi çok istedim ama 22-24 hastaneye yatacam.ufak bi böbrek taşı amaliyatı olacam da...neyse nasip...kendinize iyi bakın:......
    geçmiş olsun,motosiklet olayından bile haberim yok.sende iyi bak.3 hafta sonra falan burdan arkadaşları toparlayıp sizin yanınıza gelmeyi düşünüyoruz kısmet olursa.

Rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çerkeköy'de iki scoter kafa kafa girmiş 1 vefat arkadaşlar. yaz diye serinlemeye çalışmayalım.
    Cikolota disLeriMizi.. Hayat DusleRimizi curutuyoR...

Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı Rain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çerkeköy'de iki scoter kafa kafa girmiş 1 vefat arkadaşlar. yaz diye serinlemeye çalışmayalım.
    mekanları cennet olsun..allah kımseye vermesin..

FARUK59 naber ya..izinli oldugun bi gun senle corluya gidelim mi yukarda arkadas yazmıs corluda 600F satılık faşan diye hem ona bakalım hemde gezmiş oluruz..bende motor var sende arkana alırsın birini uygun oldugun bi gun gideriz...ÇORLU MT davetsiz misafir kabul edermisiniz??

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    gidelim tabi,burda da var bitane satılık 600f,nurayın orda istersen bak.ne oldu vazmı geçtin endurodan

Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidelim tabi,burda da var bitane satılık 600f,nurayın orda istersen bak.ne oldu vazmı geçtin endurodan
    nuray'dakı kac model acaba gidip bakmak lazım..endurodan vazgeçmedim aslında.benım arkadas aldı DR650 bende DR alcaktım biliyon ama cocuk ben daglara cıkıp orda motorumu ziyan edemem dedi bende dağlara cıkmıcaksam napcam enduroyu dedim..o değilde sen bana "ben 99model 600F alcaktım vaz geçtim modeli yuksek GS500aldım falan demiştin" abi varya cok kafam karıstı sen oyle soyleyınce biliyomusun..insan 2. 3. el motorada guvenemıyo doğrusu

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    sana anlatmıştım bu olayları.mesela nurayın ordaki motor 2000 model ama uzun süreden beri satılamadı,modeli yüksek ve kilometresi düşükolsaydı çoktan satılırdı.
    kimse de motorun arızalarıyla uğraşmayı istemez,yolda kalmak istemez ama belli de olmaz 2007 model motor bile yolda bırakabilir.ve biz bu motorcularda kaşıntı hiç bitmez mesela ben ağustos sonunda satıcam bundan sonra da xx1100 veya vfr 800 olucak kısmet olursa,daha bir yıl bile kullanmadım.bence tekrar satabileceğin gibi bir motor almaya bak.
    en güzeli de yüreğinin götürdüğü yere git.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler