Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda 600 f1
    slm arkadaşlar ben yeni bir katılımcı ve motor hastasıyım ama fotoğraf nasıl koyulacağını bilmiyorum yardımcı olursanıs sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı corci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben yeni bir katılımcı ve motor hastasıyım ama fotoğraf nasıl koyulacağını bilmiyorum yardımcı olursanıs sevinirim
    arkadasim hosgeldin,
    hemen yardim edeyim,yukarsa kontrol paneli linkini gorceksin,ona girdiginde acilan safyadan solda tarafta avartar resmi yazan yere gir ve fotonu yukle ama boyutuna ve alanina dikkat et fazla buyuk olmasin
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    honda 600 f1
    ya bulamadım
    yukarıda neredeki kontrol paneli

tamam yahu buldum ama buralara fazla arkadaş takılmıyor galiba

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    bakıyoruz bakıyorz merak etme ama daha cok SmirnouF ilgeliniyor bende arada konusma varmı diye bakıyorum

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    kanka eskiden buralari cok hararetli idi ama uyeler cekildikten sonra yol olmaz kervan gecmez oldu
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    uyeler neden cekildi coluk cocuğamı karıstılar. alttan yeni nesil mt ciler yetisiyor.
    SmirnouF sende uralmı var nasıl getirdin o motoru buraya ya..deli o motorlar 2 dünya savasında nazileri cokerten motordu o

Motosikleti
    honda 600 f1
    şu motorumla bi fotoğrafımı çektireyimde koyacağım fotoyu arkadaslar
    esasında ben hergün siteye girmeye başladım ama burada pek hızlı sirkülasyon olmuyorolsa yeni arkadaşlar edinsek birbirimizi tanısak daha ii olurdu

smirnouf bende motoru 2.el vize den aldım
    yazın buralara geldiğinde çorluyada uğramanı tanışmayı isterim

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    corci ben ağustos ayında corluya geliyorum.ehliyetimi ozman alıyorum: yoksaa istende cıkmısım yarın gelirdim corluda nerede oturuyosun?

Motosikleti
    Zongshen zs200 Kırmızı
    merhaba arkadaslar yeni üye oldum buraya honda cbr 125cc almayı düşünüyorrum.motorumu alınca aranıza katılmak ısterım şimdiden memnun oldum.
    bu motorların sesi beni cıldırtıyor :)

Motosikleti
    honda 600 f1
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    corci ben ağustos ayında corluya geliyorum.ehliyetimi ozman alıyorum: yoksaa istende cıkmısım yarın gelirdim corluda nerede oturuyosun?
    içinden spawnem adım gökhan beklerim nasıl olsa o zamana kadar burada yazışırız kaynaşırız arkadaşım

Alıntı serdarboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar yeni üye oldum buraya honda cbr 125cc almayı düşünüyorrum.motorumu alınca aranıza katılmak ısterım şimdiden memnun oldum.
    ne demek arkadaşım ne için burada toplanıyoruss dostluklar arkadaşlıklar pekişsin gruplar kurulsun..şimdiden hayırlısı olsun....

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyeler neden cekildi coluk cocuğamı karıstılar. alttan yeni nesil mt ciler yetisiyor.
    SmirnouF sende uralmı var nasıl getirdin o motoru buraya ya..deli o motorlar 2 dünya savasında nazileri cokerten motordu o
    usta ben su an moldovadayim,cok yakin bi arkadasimda var URAL,su an onu yeniden toplama calismalari icine girdik,sifirdan kaporta ve motora bakim yapmayi istiyoz,dedigin gibi savas doneminde cok faydalar sagladi rus ordusuna bu motor ama hikayesi dahada ilginc. URAL modeli BMW'nin wolf modeli ile ayni,ruslar almanyaya ajan gonderip 8 tane BMW wolf aldirip gizli sekilde rusyaya getirmelerini istiyolar.(8 olmasi lazim ama sayidan emin degilim,neyse) 8 motorla baslayan yolculuk 7 motorla sonlaniyo,biri yolda ariza yapinca birakiliyo.rus muhendisler 7 tane wolf modeline bakarak kopyaliyolar ve ortaya URAL cikiyo,halada cok saglam makinalar ve deli gibide gidiyolar.yandan sepetlilerinin 2 cekerlileri var ve gozumun onunde adam tek pulluk ile tarla surmustu gecen sene.Ve halada URAL modeli 1-2 degisiklik ile imal edilip satilmaya dewam ediyo

serdarboy arkadasimiza hosgeldin diyorum ve yaza geziler dileklerimle yazimi sonlandiriyorum

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    moldovadan gelirken bikac erik kayısı ne varsa ev rakısı falan getir yaw geziye giderken içeriz sınırda benzinde al doldur bi bidona turk sınırı problem cıkarmaz işallah arkdaslar bulgaristana gittilerde benzin bidonlarının hepsini atmıslarneysem sende hangi motor var.

gokhan corlunun neresindesin yaw carsının içindemisin gerci carsı diye bişi kalmamıstı en son gittimde heryer inşaattı. ben kıvanc mahallesine yakın oturuyorum.endrüstri meslek lisesinin karsısında evimiz var.

aramıza hosgeldin serdar boy.cbr alacaksan 2 el al bence.2.el temiz cbr 125 ler cok var.ben 5000 de aldım allah nazardan saklasın yeni gibi calısıyor.bence 6000 + plaka masrafları vericene 3500 2.el bi cıbır all

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    @spawmen

artik kapida cok problem cikariyolar,1 sise vodka 2 kartonda sigara cikarabilirsem iyidir,gecen senelerde cok sakindi,istedigini sok cikar ama son zamanda fena siktilar i$i
    moldovada bi ural var ,birde arkadasin R1 var arasira bindigim,turkiyede babam 125'lik bi cinli almis bisan shalter

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    arkadaslar bi aralar corludaki arkadaslar motosikletlerle ufak tefek yarıslar duzenlıyolardı.ben gecen gun corluya gittim ama orda kımse yoktu artık bişeyler yapmıyomusunuz...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı canavar_hk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bi aralar corludaki arkadaslar motosikletlerle ufak tefek yarıslar duzenlıyolardı.ben gecen gun corluya gittim ama orda kımse yoktu artık bişeyler yapmıyomusunuz...
    yaris dersen akan sular durur kanka

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    corluda motor yarısları düzenleniyormu ben hiç duymadım oyle bişi

Motosikleti
    honda 600 f1
    spaw bahçelievler de oturuyorum ben doğru çarşı diye br yer kalmadı her yer çarşı oldu

yarış mı evet bazı arkadaşlar kendi çaplarında yaparlardı ama şimdi çorluda motor (machine) sayısı çoğaldı kimin acemi olup olmadığı belli değil herkes gaza asılıyo allah sonunu hayır etsin

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    arkadaşlar artık ağar ağar başlayalım mı gezilere kimsede tık yok yaw.
    canavar_hk aldın mı motorunu hayırlısı olsun diyelim mi artık.
    ::tutkuy::

Motosikleti
    honda 600 f1
    adamlar grup gfezileri falan dernek falan bizede bu lazım arkadşalar

SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    corci arkadaşım hoşgeldin nerdensin çorludan nerden nerelerde takılırsın ben volkan çorludan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler