Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Peki daha once ki festivallere katildiniz mi hirsizlik vs gibi olaylar oldumu acaba ? Canta esya vs nasil muhafaza ettiniz orada ki durum nedir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Bu festival anlamında benim de ilk katılımım olacak ancak daha önceki kamp deneyimlerinde arkadaşlarla çadırların fermuarına takmak için minik bir kilit almıştık. Çadırların yanından ayrılacağımız zaman herkesin önemli eşyalarını tek çadırda toplayıp ( 1 kilit vardı sadece ) çadırı kapattıktan sonra ağzına kilit vurduk. Gerisi Allah' a emanet
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Tesekkur ederim. Benimde aklimda kilit takmak vardi. Neyse hayirlisiyla gelelim bakariz artik.

Balıkkesir festivaline kazasız belasız gittim geldim...
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

Festivalde 10.yıl marşı coşkusu.
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    Garip bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    adil abi telefon actim dönmedin motosikletlerinizi buldum. 2 gün etrafında dolaştım bı türlü karşılaşamadık. niye aramadın ?

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adil abi telefon actim dönmedin motosikletlerinizi buldum. 2 gün etrafında dolaştım bı türlü karşılaşamadık. niye aramadın ?
    Hayret yahu nasıl karşılaşmadık Telefon olayına gelince hiç sorma çünki benim tlf festival alanında çekmedi,annemde panik atak var ortalığı ayağa kaldırmış festivalde 3 kez anons edildim senin aradığını eve geldiğimde gördüm tlf da aradım seni cevap vermedin.Bu arada yeni motor aldınmı?
    Festival dönüşü videolar çektim en uygunu bu Biga Lapseki arası.(kendi yaptığım aparatla)
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

Motosikleti
    KapÇık
    abi anonsunu hic duymadım vallahi benim tel cekiyordu. cadır yerleriniz bile hazırdı. yavaş yarışa falan katıldım orda da mı görmedin yahu bu gün aldım motorumu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abi anonsunu hic duymadım vallahi benim tel cekiyordu. cadır yerleriniz bile hazırdı. yavaş yarışa falan katıldım orda da mı görmedin yahu bu gün aldım motorumu.

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...58855616_n.jpg
    hayırlı olsun,güle güle kullan.
    Permatiq59 bunu beğendi.

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...58855616_n.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun.Mehmet uzun yolda yormıyacakmı seni?Hay Allah biraz uzaktaydım yarışın yapıldığı yere ama İzmirden Mehmet diye o kadarını duyabildim baktım sana benziyen biri çıktı saçlar kısa beyaz bir tişort'tü galiba üzerindeki ama İzmir deyince yok ya bu Mehmet değildir dedim gelmedim demekki senmişsin neyse sağlık olsun...
    Permatiq59 bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    bizim Dinçer abinin motoru almışsın,çorludan biri alacak demişti cumartesi günü hayırlı olsun,0km gibi motor ne kendi ne önceki sahibi kullanmadılar zaten.araziyi bırak çamura bile çıkmadı motor
    Permatiq59 bunu beğendi.

Bende corludaym arkdslar

Motosikleti
    KapÇık
    yorumlar için teşekkürler.

dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    bende yeni katıldım abilerim muratlıdan ehlıyetı de 15 gun sonra alıcam inşallah

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    arkadaşlar ben selimpaşada ikamet ediyorum ama bir ayağımda sürekli çorluda.
    çorluda yaşayan arkadaşlarla tanışmak isterim hafta sonu çorluya gelme planım var malum motoru çorlu'dan aldım 1000km bakmına girmenin vakti geldi o sebeple hafta sonu uygun olan arkadşlarla görüşebiliriz saygılar.

Cumartesi oglenden once gelirsen takilabiliriz karde benimde tamircide isim var beraber hallederiz hangi motoru kullaniyosun bakimi hangi motorcuda yaptiricaksin

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı ookkaayy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi oglenden once gelirsen takilabiliriz karde benimde tamircide isim var beraber hallederiz hangi motoru kullaniyosun bakimi hangi motorcuda yaptiricaksin
    cumartesi öğleden önce gelebilirim. honda msx 125 var, hondaya gidicem total'in ordaki onur hondaya bin bakımını yaptırıcam. sana da uyarsa takılırız telfon numaram 5061445764 Mehmet.

Tmmdir senin motoru birakiriz hondaya.
    Bendede kuba superlight 200 var biner sehir icine geceriz 5075241128 cumartesi gelirsen bi mesaj at yeter

Motosikleti
    KapÇık

oyunageldim, adiren, gezginmotor ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Güle güle kullan
    Permatiq59 bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler