Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı MeKo_1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekirdağ'lı motorcu dostlara selamlar...
    aleykümselammm
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    arkadaşlar cumartesi günü gelebiliriz ordamısınız....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cumartesi günü gelebiliriz ordamısınız....
    abi bunu dedin beni bitirdin

Motosikleti
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bunu dedin beni bitirdin
    vallaha tesadüf oluyor gibi....daha belli değil....ondan sonraki haftalar biraz yoğunluk olacak benim işlerde de....

muratdirik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar
    Tüm arkadaşlarıma, ağabeylerime merhabalar. Tekirdağ'ın tek motosiklet grubu olan '' GAZKESMEZLER MOTOSİKLET GRUBU '' na davetlisiniz.

http://www.facebook.com/pages/Gazkes...09951899063924

Saygılarımla.

Murat DiRiK
    Murat DİRİK

Pozitif Kurye & Dağıtım & Reklam

yamaha rx kınq Pıston sekmen qrank kolu Lazım arkadasLar

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı 77tokyo22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha rx kınq Pıston sekmen qrank kolu Lazım arkadasLar
    neden güzelim Türkçemizi katlediyorsun sırf sekman krank kolu içinmi üye oldun ilk önce tanışma topiğinde kendini tanıt yoksa yardım edileceğini sanmıyorum

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha tesadüf oluyor gibi....daha belli değil....ondan sonraki haftalar biraz yoğunluk olacak benim işlerde de....
    neyse şimdi gezin bol bol da ben kiralayınca ortalıktan kaybolmayın beraberde gezelim heyesim kursağımda kalmasın

adiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Çorlu' lu arkadaşlar cumartesi saat üçten sonra Edirne' ye gidip Aydın'da bir tava ciğer yeyip döneyim diyorum havalar daha fazla soğumadan. Otobandan yumuşak yumuşak Ne dersiniz?
    Aşka düştüm ben de geldim

Motosikleti
    Bu cumartesi oralarda kimse varmı.....

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200

Türkiye Motokros Şampiyonası 5. Ayak Tekirdağ'da

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 5. ayak yarışları, Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde yapılacak.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi İsmail Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun 2011 yılı faaliyet programında yer alan yarış takvimine göre, Türkiye Motosiklet Şampiyonası'nın 5. ayak yarışlarının Hayrabolu Belediyesi Motokros Parkuru'nda yapılacağını bildirdi.

Yarışların 1-2 Ekim tarihlerinde yapılacağını bildiren Özkan, şampiyonaya 60'ın üzerinde sporcunun katılmasının beklendiğini de kaydetti.

Uploaded with ImageShack.us

http://www.facebook.com/event.php?eid=199460883457952
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

Motosikleti
    arkadaşlar cumartesi akşama doğru ani bir kararla Tekirdağ çorbası ve köftesi yiyip geldik, saat 20.00 gibi tekirdağa girdik ve 21,30 gibi çıktık köfteler çok güzeldi ve çorbada....selamlar...yılda en az bir kere tekirdağ havası iyi geliyor....

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9851544/detay/ arkadaşlar motorumu satıyorum yabancıya gitmesin otomabil aldım
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    ey gidi tekirdağ mt ey ne idin ne oldun gör özerim gör halimizi
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Selam Arakdaşlar Bayram Tatilinde Bİr Gezi ORganizasyonu yapmaya ne dersiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı angelus55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler - bayanlar..
    Ben de Tekirdağ'danım ve aranıza yeni katıldım.. Tam da katılmadım ya katılmak istiyorum demek daha doğru olacaktır..
    Ben "Kymco Agility CITY 125" satın almak istiyorum, ona para biriktirip 2012 yılı içinde satın almayı planlıyorum.
    Gerçi dün ona tam 170TL zam geldi.. İş güç durumları falan derken durum çok parlak değil şu anda..
    Ama şimdiden bayaa bi ön araştırma yaptım ki motor alacağım zaman 0'dan başlamayayım, bir ön bilgim olsun..

Bu arada bak aklıma takılıyo hep;
    cbr1100 xx arkadaşım tekirdağ çorbası yok yalnız, bildiğin mercimek çorbasıdır o..
    Ama Tekirdağ Köftesi apayrı tabii.. Afiyet olsun..

insanın karnı aç olunca hep yemekle alakalı şeylere odaklanıyo tabii.. ha ne diyordum,
    Şimdi diyelim ki "Kymco Agility CITY 125" alacağım, sizce nereden alayım?? (Merkez'de ikamet ediyorum.)
    Merkez'de bir tek Ateş Tarım var, o da tarım ürünleri olduğu için bana pek sıcak gelmiyor.
    Sonuçta o motorun sıfırdan montajı ilk bakımı vs çok iyi bir şekilde yapılması lazım ki motor uzun ömürlü olsun.
    Bu yüzden de sadece motorsiklet üzerine iş yapan bir firma olsaydı keşke diyorum..
    Ama orasıyla igili hiçbir bilgim de yok, sadece varsayımda bulunuyorum.

Oradan KYMCO scooter alan kimse var mı? Varsa memnun kaldılar mı alışverişten? merak ediyorum..
    Ayrıca fiyat olarak İstanbul'da "Kymco'nun sitesinde yazan fiyatlardan" daha ucuza "anahtar teslim (yani tüm masrafları dahil)" motor satan yerler duydum.
    Tekirdağ'da durum nasıl peki?? Fiyatta kolaylık yapıyorlar mı?? Bilenler varsa yardımcı olsunlar..

Ateş Tarım kafama yatmazsa; çorlu'dan ya da istanbul'dan da alabilirim motor'u..
    Kadıköy'deki Aydın Motor'un fanatiği çok forumlarda.. Orası olabilir diyorum ama sonra bir de plaka işlemleri fln geliyo aklıma..
    İstanbul'dan almak işleri uzatıcak biraz daha, git gel yol parası da cabası.. :S
    Çorlu'daki İşleyen Motor'du sanırım.. Orası nasıldır?? Oradan KYMCO scooter alan var mı aramızda??

Çok gibi durdu ama aslında özü tek bir soru; Hangi bayii nasıldır??
    Önemli olan ilk montaj ve bakım'ı sağlam bir şekilde yapıp (işten anlayan), fiyatta da kolaylık sağlayan bir yer bulmak..

Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer..

Ha bir de son olarak, tekirdağ'da 2.nci el motor nerede bulunur?? Var mı şöyle 2.nci el motor pazarı gibi bir şey??
    Varsa, o da aklımızda olsun tabii..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

Selam beyler - bayanlar..
    Ben de Tekirdağ'danım ve aranıza yeni katıldım.. Tam da katılmadım ya katılmak istiyorum demek daha doğru olacaktır..
    Ben "Kymco Agility CITY 125" satın almak istiyorum, ona para biriktirip 2012 yılı içinde satın almayı planlıyorum.
    Gerçi dün ona tam 170TL zam geldi.. İş güç durumları falan derken durum çok parlak değil şu anda..
    Ama şimdiden bayaa bi ön araştırma yaptım ki motor alacağım zaman 0'dan başlamayayım, bir ön bilgim olsun..

Bu arada bak aklıma takılıyo hep;
    cbr1100 xx arkadaşım tekirdağ çorbası yok yalnız, bildiğin mercimek çorbasıdır o..
    Ama Tekirdağ Köftesi apayrı tabii.. Afiyet olsun..

insanın karnı aç olunca hep yemekle alakalı şeylere odaklanıyo tabii.. ha ne diyordum,
    Şimdi diyelim ki "Kymco Agility CITY 125" alacağım, sizce nereden alayım?? (Merkez'de ikamet ediyorum.)
    Merkez'de bir tek Ateş Tarım var, o da tarım ürünleri olduğu için bana pek sıcak gelmiyor.
    Sonuçta o motorun sıfırdan montajı ilk bakımı vs çok iyi bir şekilde yapılması lazım ki motor uzun ömürlü olsun.
    Bu yüzden de sadece motorsiklet üzerine iş yapan bir firma olsaydı keşke diyorum..
    Ama orasıyla igili hiçbir bilgim de yok, sadece varsayımda bulunuyorum.

Oradan KYMCO scooter alan kimse var mı? Varsa memnun kaldılar mı alışverişten? merak ediyorum..
    Ayrıca fiyat olarak İstanbul'da "Kymco'nun sitesinde yazan fiyatlardan" daha ucuza "anahtar teslim (yani tüm masrafları dahil)" motor satan yerler duydum.
    Tekirdağ'da durum nasıl peki?? Fiyatta kolaylık yapıyorlar mı?? Bilenler varsa yardımcı olsunlar..

Ateş Tarım kafama yatmazsa; çorlu'dan ya da istanbul'dan da alabilirim motor'u..
    Kadıköy'deki Aydın Motor'un fanatiği çok forumlarda.. Orası olabilir diyorum ama sonra bir de plaka işlemleri fln geliyo aklıma..
    İstanbul'dan almak işleri uzatıcak biraz daha, git gel yol parası da cabası.. :S
    Çorlu'daki İşleyen Motor'du sanırım.. Orası nasıldır?? Oradan KYMCO scooter alan var mı aramızda??

Çok gibi durdu ama aslında özü tek bir soru; Hangi bayii nasıldır??
    Önemli olan ilk montaj ve bakım'ı sağlam bir şekilde yapıp (işten anlayan), fiyatta da kolaylık sağlayan bir yer bulmak..

Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer..

Ha bir de son olarak, tekirdağ'da 2.nci el motor nerede bulunur?? Var mı şöyle 2.nci el motor pazarı gibi bir şey??
    Varsa, o da aklımızda olsun tabii..
    çorludaki işleyen motor iyiydir.. ünal işleyendi sanırım ustanın ismi.. işin ehli biridir bence motorun arkasında durar gibime geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ey gidi tekirdağ mt ey ne idin ne oldun gör özerim gör halimizi
    görüyorum ama yapacak bişey yok canlandırırız artıkın bu arada bayram tatilindeki yapacağımız geziyi hayal etmeye basladım..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Honda Nc700x
    herkese iyi bayramlar!!
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    arkadaşlar ben satıyorum motorumu 1400' e hiçbir sorunu yok koy benzini gazlaaa

Hayraboldayım bea

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben satıyorum motorumu 1400' e hiçbir sorunu yok koy benzini gazlaaa
    neden satıyorsun by_alp ? ayrıca hayraboluda olan arkadas bizde ezinedeyiz bişey diyoz mu millet neler yapmakta şu sıralar acaba..

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden satıyorsun by_alp ? ayrıca hayraboluda olan arkadas bizde ezinedeyiz bişey diyoz mu millet neler yapmakta şu sıralar acaba..
    nakite ihtiyacım vardı birşekilde hallettim onu ama şimdide model değiştirmek istiyorum daha çok chopper tarzı niyetimde var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler