Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet,azıcık gördük,iki motorun da aküsü boşalmış,şarjdayız
    abi en azından dururken biraz çalıştırsanız makineleri hiç budurumlara düşmeyeceksiniz.. Sürekli Şarj Etmekte İyideğil.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    41 numara olan ayakkabılarım

herkese selam

arkadaşlar bir kardeşimiz motorsikletini satıyor . çorlu lu olduğu için kendisi öncelikle sizleri haberdar etmek istedim . ilgilenenler için bilgi verim biraz 2006 model cbf 500 12248 km rengi bordo ve son fiyat olarak 9000 tl diyor . 2000 model tipo veya clio ile takas düşünüyor . tabi kafa kafaya olursa . arkadaşın ismi MUSTAFA tel no: 0535 861 85 79 .
    ::puro::

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    havaları böyle güzel olunca içim kaynıyo inanın ki ne olcak bu motorsuz motorcuların hali

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Özerim sen organizasyonu yap biz gelicez bir aksilik olmazsa demişim zaten sana. Konaklama işi bana uymasa da gündüz gelir gece gideriz. Hele bir havalar düzelsin motorumuzun bakımlarını tamamlayalım.

Benim tel işini unutma bu arada Özer.
    Tekirdağ-Çorlu

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    sabahtan beri hava 5-6-7 derecelerde
    motora binemiyoruz,geziyi nasıl yapacağız?.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    ömer kardeşim mubare olsun motoruna güle güle kullan şuraya bi fotosunu koy da görelim
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Grubumuzdan Ömer Şİrin Ve Recep Arkadaşlarımıza Yeni Motorları Hayırlı ugurlu Olsun.. Allah Kazasız Belasız Kullanmak Nasip ETsin...

Yarın Corluya Gelicem İstersen Getireyim
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

burak2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz motorcu :)

bir arkadaşın önerisini sunuyorum...

sevgili tekirdağ MT'ci kardeşlerim ben lüleburgazlıyım size bir arkadaşın gezi önerisi var onu size ilatmek isterim...
    bu karşemiz motoru ve motorseverlere çok hayran biridir gezileride sevmektedir fakt kendisi pek bir geziye çıkamadığı için benim gibi
    bir gezi vesilesiyle hem tanışmak hemde ileriki gezilerde bulunmk istiyor..
    Bu arkadaşımızın Döner ,köfte ve ızgara çeşitleri üzerine bir mekanı vardır bu güzerhah üzerinde yapılacak bir gezide hem uygun fiyatlı bir yemek yenmiş olur dolayısıyla tanışma fırsatımız olmuş olur...

yer olarak Lüleburgaz otoban çıkışı gişelerin olduğu pınarhisar yoluna sapan mevkiide yani turgutbeyde oluyor...Devam eden yol pınarhisar ve devamında demirköy iğneadaya doğru gitmektedir... yemek ve toplanma yeri olarak düşünülen turgutbey mevkii lüleburgaz merkezinden gidilecek olsa yaklaşık 5.ci km dedir...

Bu toplanma ve yemek fikrini uygun bulup onaylarsanız kendi aranızdada onayladıktan sonra bir tarih kararlaştırıp gerçekleştirirz inş...
    hoşça kalın ve dostça inş..
    basmayı değil durmayı düşünüyorsan eğer, anlaki gerçek motorcusun he bide her bindiğinde heyecanlanmıyorsan eğer eksik bişeyler var be dostum....

Motosikleti
    Honda Nc700x
    arkadaşlar cumartesi günü istanbul mt ilimize geliyor karşılamaya kimler gelir? hem Tanışmış Oluruz Hemde Güzel bir Gün Geçirirzzz

http://www.motosiklet.net/forum/etki...iyoruz-10.html

Gezi Topici Yukarda.. Saat 15 gibi Tekirdağda Karşılama Yaparız Dİye düşünüyorum .. Evet Nasıl yapalım

Motosikleti
    ford fokus
    Alıntı burak2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili tekirdağ MT'ci kardeşlerim ben lüleburgazlıyım size bir arkadaşın gezi önerisi var onu size ilatmek isterim...
    bu karşemiz motoru ve motorseverlere çok hayran biridir gezileride sevmektedir fakt kendisi pek bir geziye çıkamadığı için benim gibi
    bir gezi vesilesiyle hem tanışmak hemde ileriki gezilerde bulunmk istiyor..
    Bu arkadaşımızın Döner ,köfte ve ızgara çeşitleri üzerine bir mekanı vardır bu güzerhah üzerinde yapılacak bir gezide hem uygun fiyatlı bir yemek yenmiş olur dolayısıyla tanışma fırsatımız olmuş olur...

yer olarak Lüleburgaz otoban çıkışı gişelerin olduğu pınarhisar yoluna sapan mevkiide yani turgutbeyde oluyor...Devam eden yol pınarhisar ve devamında demirköy iğneadaya doğru gitmektedir... yemek ve toplanma yeri olarak düşünülen turgutbey mevkii lüleburgaz merkezinden gidilecek olsa yaklaşık 5.ci km dedir...

Bu toplanma ve yemek fikrini uygun bulup onaylarsanız kendi aranızdada onayladıktan sonra bir tarih kararlaştırıp gerçekleştirirz inş...
    hoşça kalın ve dostça inş..
    BURAK SAĞOL KARDEŞİM DAVETİN İÇİN İNŞALLAH Bİ YAZ GELSİN
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cumartesi günü istanbul mt ilimize geliyor karşılamaya kimler gelir? hem Tanışmış Oluruz Hemde Güzel bir Gün Geçirirzzz

http://www.motosiklet.net/forum/etki...iyoruz-10.html

Gezi Topici Yukarda.. Saat 15 gibi Tekirdağda Karşılama Yaparız Dİye düşünüyorum .. Evet Nasıl yapalım

sen karşılasan yeter özer bize gerek varmı ki ?

işte olmassam ben gelirim sonuçta biz gitmiyoz onlar geliyor.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BURAK SAĞOL KARDEŞİM DAVETİN İÇİN İNŞALLAH Bİ YAZ GELSİN
    eyvallah yamahasülo kardeş inş.. bunu bir söz olarak kabul ediyorum ...
    bayağı bi çoğunluk sağlarsanız özel fiyatlı bir menü olucak konuştum arkadaşla köfte+salata+tatlı+ayran= 7.5TL motorcu özel fiyatı inş.. olur böyle bi gezi toplayın tüm ahaliyi selamlar hepinize...kalın sağlıcakla...görüşmek üzere inş. en kısa zamanda...
    basmayı değil durmayı düşünüyorsan eğer, anlaki gerçek motorcusun he bide her bindiğinde heyecanlanmıyorsan eğer eksik bişeyler var be dostum....

Motosikleti
    Honda Nc700x
    eyvallah yamahasülo kardeş inş.. bunu bir söz olarak kabul ediyorum ...
    bayağı bi çoğunluk sağlarsanız özel fiyatlı bir menü olucak konuştum arkadaşla köfte+salata+tatlı+ayran= 7.5TL motorcu özel fiyatı inş.. olur böyle bi gezi toplayın tüm ahaliyi selamlar hepinize...kalın sağlıcakla...görüşmek üzere inş. en kısa zamanda...
    fiyat iddialı Valla Aga

Motosikleti
    ford fokus
    valla şimdiden gidesim geldiiiii

Motosikleti
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat iddialı Valla Aga
    dostum fiyatlar geziye özeldi biz burada 15-20 adet motor ve motorcu kardeşimizi görürüz diye düşündük yani güzel bir ortam muhabbet olurdu maksat turgutbey motosiklet ve kullanıcılarının 1-2 kişi olmadığını büyük bir camia olduğunu göstermek v.s v.s birde baştan dediğimiz gibi tanışmak görüşmek dost edinmek...

sayı çok olmasada her zaman bekleriz ama çoğunluk olursa daha güzel olur hem arkadaşın jestine jest olur demi ,bahsettiğim arkadaşım zengin olmayan fakat gönlü zengin olan bir kardeşimiz...

hayatta herşey para demek değil dostlar ...
    güzel bir iz güzel bir hatıra bırakabilmk önemli olan nş.. çabalarımız budur...
    şimdilik ae olun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dostum fiyatlar geziye özeldi biz burada 15-20 adet motor ve motorcu kardeşimizi görürüz diye düşündük yani güzel bir ortam muhabbet olurdu maksat turgutbey motosiklet ve kullanıcılarının 1-2 kişi olmadığını büyük bir camia olduğunu göstermek v.s v.s birde baştan dediğimiz gibi tanışmak görüşmek dost edinmek...

sayı çok olmasada her zaman bekleriz ama çoğunluk olursa daha güzel olur hem arkadaşın jestine jest olur demi ,bahsettiğim arkadaşım zengin olmayan fakat gönlü zengin olan bir kardeşimiz...

hayatta herşey para demek değil dostlar ...
    güzel bir iz güzel bir hatıra bırakabilmk önemli olan nş.. çabalarımız budur...
    şimdilik ae olun...
    bu mekanın adı nedir?

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    nezaman başlıyoruz gezmeye tekirdağ mt....

DETAYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250cc Cruiser
    CROSTAN GERİYE SADECE HATIRALAR KALDI SATTIM....
    RÜZGARLA YARIŞ HAYATIN TADINI YAŞA
    No Matter What You Ride, It's All The Same Wind....
    AKLINIZ ve KASKINIZ BAŞINIZAN EKSİK OLMASIN...

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne zaman aldın ne zaman sattın ya

Motosikleti
    ford fokus
    bugün hava güzel çıkmıyormusun canan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler