Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Saat 16.30 dan sonra tekirdağ sahildeyim arkadaşlar.. Bİlginize.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah herkese bol kazanç versin mutlu ve esen kalın inşallah...

Tabi bu kadarı adamı bozar
    zaten adam bozulmasa bile adamı mafya bozar
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

SUNAYBG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650CS -2005
    bu aksam saat 6-7 arası corlu cerkezkoy yolu uzerınde gıderken bır kopeğe carptım ben motordan uctum kac takla attım bılmıyom motor bır tarafa gıttı ben yolun ustunde .arkamdakıler bereket durdular yoksa ustumden gecıcekler. yoldan yardım ettıler motoru kaldırdık benım ustum parcalanmıs hertarafı bereket tam korumayım. motor pert ben saglam . polıs cardım rapor tutuldu cekıcı cağırıldı saat 10 da zor geldım eve. carsamba sabahı cekıcıyle ıstanbula goturcez servıse kasko yaptıracak.......

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı SUNAYBG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aksam saat 6-7 arası corlu cerkezkoy yolu uzerınde gıderken bır kopeğe carptım ben motordan uctum kac takla attım bılmıyom motor bır tarafa gıttı ben yolun ustunde .arkamdakıler bereket durdular yoksa ustumden gecıcekler. yoldan yardım ettıler motoru kaldırdık benım ustum parcalanmıs hertarafı bereket tam korumayım. motor pert ben saglam . polıs cardım rapor tutuldu cekıcı cağırıldı saat 10 da zor geldım eve. carsamba sabahı cekıcıyle ıstanbula goturcez servıse kasko yaptıracak.......
    Abi NEdir Bu ? 2 Oldu. Haberin Detayını Öğrenmek Açısından aradım şimdi ARkadaşlar Olay Doğrudur. Kendisinde Full Koruma Oldugu İÇin Sunayda Bİşey yoktur fakat maddi Hasarı var Biraz. LÜTFEN DİKKATLİ OLALIM

Bu arada ORhan ARkadaşımızda Bugün 15 te YOla Çıkarak Kıbrısa gitmeye Karar verdi. Saat 20.30 civarlarında kocaelide olan arkadaşımız şu sıralarda ANkara YOlunda Bir Yerlerdedir yarın Öğle SAatlerinde Mersine VArmayı düşünüyor zira o saatlerde kıbrısa feribot varmış.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    transalp yavrusu
    sunayım çok geçmiş olsun, bu aralar dolanıyo bi uğursuzluk zaten, senide takdir etmek lazım her zaman full korumasın ne zaman ne olacağı belli olmuyo işte kader kısmet ne diyelim.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    ford fokus
    geçmiş olsun kardeşim sunay
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasılsınız arkadaşlar herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım kendinize iyi bakın..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sunaycım çok geçmiş olsun kardeşim ya....nedir bu talihsizlikler zinciri...

Extrama kardeşim hoşgeldin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sunay geçmiş olsun, sende birşey olmamasına sevindim..

Emrah'ım gelirmiş MT'ye de girermiş amanda aman
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

tuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasılsınız arkadaşlar herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım kendinize iyi bakın..
    Seni buralarda görmek ne güzel..
    'ExTReMa'

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vayyyy Emrah abim

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    geçmiş olsun dostum,ne oluyor bize böyle yav.
    ::tutkuy::

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sunay abi geçmiş olsun.Cana geliceğine mala gelsin diyoruz elden birşey gelmiyor.

Deniz abi makinan hayırlı olsun kanuni yi takılmalığına ver bi kaç gün hava atayım

Emrah abi aramıza tekrar hoşgeldin...Burgazda cıvıl cıvıl tekrar bırakıp nasıl gidicen bilmem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ateş almaya mı geldin kardeş?
    Bak Ankara'ya giderim uğramadan gelirim sonra

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:40 PM ----------

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [SIZE="4"]
    Bu arada ORhan ARkadaşımızda Bugün 15 te YOla Çıkarak Kıbrısa gitmeye Karar verdi. Saat 20.30 civarlarında kocaelide olan arkadaşımız şu sıralarda ANkara YOlunda Bir Yerlerdedir yarın Öğle SAatlerinde Mersine VArmayı düşünüyor zira o saatlerde kıbrısa feribot varmış.
    Helal olsun Orhan'a
    Yılın gezisini yapacak Tekirdağ MT de.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=savaskayan;1792725]ateş almaya mı geldin kardeş?
    Bak Ankara'ya giderim uğramadan gelirim sonra[QUOTE]
    Savaş abi lüleburgazda değilim kütahya gibi lanet biryerdeyim şuan
    İnşallah 1 ay sonra gelicem lüleburgaza 1 hafta kalıp ankaraya gidicem sonra
    Herkese tekrar selamlar..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ateş almaya mı geldin kardeş?
    Bak Ankara'ya giderim uğramadan gelirim sonra

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:40 PM ----------

Helal olsun Orhan'a
    Yılın gezisini yapacak Tekirdağ MT de.
    dün saat 17 de taşucuna vardı. feribot perşembe günü kalkacakmış o yüzden gitme fikrinden vazgeçti. bugün dönüş yoluna geçerek antalya dan sahil yolndan ege bölgesini aşarak izmire oradanda çanakkale tekirdağ güzergahından dönmeyi düşünüyor. taşucuna kadar bizim buradan muratlıdan yani 1300 km imiş bakalım dönüş yolu ne kadar tutacak ?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Helal olsun Orhana...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ford fokus
    arkadaşlar bayramın 3. günü yani bu gün gezimiz vardı lüleburgazclup.org ile çok güzel bir gezi oldu benim fotoğraf makinam olmadığı için olsada eklemeyi bilmiyom görmek isteyenler dereköy gezimizi görebilir

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Geçmiş olsun Sunay, korumanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha öğrendik sayende!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    transalp yavrusu
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post1793873

gezmeyen arkadaşlar için gezdim yada başka bi deyişle oturan mt adına
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler