Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hayırlı olsun Deniz Bey...okuduk forumdan sevindik sizin adınıza...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayramınız mübarek olsun..
    'ExTReMa'

:[QUOTE=By_StaR;1788532]Ayyurek , DErya, Bhrsmm Nİckli ARkadaşlarımız Hepiniz Aramıza Hoşgeldiniz.. Motosiklet Konusunda Sİtemizden Bİlgi Sahibi Olabilirsiniz.. Ayrıca Yeni Başlayacaksınız Bu Hobiye,Bu Çok Büyük Bİr Tutkudur Trakya Ve Tekirdağ MT Nin Sİzin Gibi Çiçeklerinin Olması Güzel Olacak..
    Aklınıza Takılan HEr NE Olursa Olsun Ben Ve Grup ARkadaşlarım ellerinden GEldiğince CEvaplayarak AÇılayacaklardır Eminim.Bu arada SAnırım Üçünüzünde Aynı Noktası var Kamu Kurumlarında ÇAlışıyorsunuz.. Bİraz KEndinizden ve AKlınızdan geçen Bİr Başlangıç Motoru VArsa Ondan Yada İlerideki İdealiniz Olacak Bİr Tarz Motor VArsa Ondan Bahsederseniz; Bİzlerde Ona Ulaşmadaki Geçeceğiniz Aşamalar Konusunda sizlere Yardımcı Olurz.

Bu ARada adım ÖZer. EPey Bİr Süredir Bu Forumdayım İlk Zamanlar Hİç Kimsecikler Yoktu ama Yavaş Yavaş SAnırım Büyüyoruz ve Bu Çok GÜzel Bİr Duygu.. Ayrıca FAcebooka a Üye İseniz Mutlaka Grubumuza da bekleriz

http://www.facebook.com/inbox/?ref=m...2273249&ref=ts[COLOR="Silver"]

özer bey ilginiz için teşekkür ederiz...zaten biz bayanlar için bu kadar erkek sayısının fazla olduğu bir gruba katılmak çok düşündürücü oldu..ama biz sadece motor kullanmak isteyen yada bu konuda hevesi olan kişileriz...bazı arkadaşlar lütfen bizi yanlış tanımlamasın....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:19 PM ----------

tüm tekirdağ MT "li arkadaşların bayramını kutlarım..herkese iyi bayramlar

Siz öyle diyosanız doğrudur tabiki.Bayan olmama rağmen öyle düşünenlere birazda olsa hak verdim.Sakın yanlış anlaşılma olmasın.Aramızda olmanızdan mutluluk duyarız
    'ExTReMa'

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mutlu bayramlar Tekirdağ MT,Bayramınız şeker gibi geçsin.
    Bu bayram aramızda hanımefendi arkadaşlarımız da var,Tekirdağ MT zaten farklıydı,birbirine bağlıydı,saygılıydı,kaliteliydi,bundan sonra daha da güzel günlerimiz olacak.

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    çorlu gurubundan arkadaşlar bayramın 3. günü lüleburgaz bayramlaşma ve yemek var davet geldi gitmek isteyen olursa bana ulaşsınlar güzel bir gezi olabilir 05324172681
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese hayırlı bayramlar

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Hayırlı Bayramlar Tekirdağ MT...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    arkadaşlar öncelikle herkeze yalovadan sevgiler saygılar ,
    herkesin bayramını kutlar büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerin den öperim.

Deniz arkadaşım yeni motorun hayırlı olsunn allah kaza bela vermesin her daim 2 tererin düz bassın dileğimle

bu arada dün akşam emrah ile konuştum.
    hekese selamı var anladığım kadarı ile komutan postası olmuş ve ankaraya düşmüş usta birliği ayrıca 25 gün kadar daha eğitim aacaklarmış özel eğitim işte bayramda burada değil yanılmıyorsam fakat sonra gelecekmiş eğitimden sonra
    hepimizi çok özlemiş özellikle motorunu gezmeyi çok özledim dedi ( yinge sakın kıskaçlık yapma seni ayrı özlemiştir. )

diğer başka konu bugün öğlen suları kaza ile ilgili ekspert geldi ve motorun her yanının fotolarını çektirdimm.
    kaza yerinin fotolarını çekti ve raporunun yüzde yüz karşı tarafın suçlu olduğu hakında olduğunu yazacağını söledi bana bu benim için çok iyi bir haber oldu ayrıca tüm hasar gören parçaları değiştirileceğini kabul etti tamir olayı olmayacak yani ( bazı ekspertler bunlar tamir edilecek diye diretiyorlarmış duyduğum kadarı ile ) bende böle bir sorun olmadı neresini gösterirsem kabul etti
    şuan benden parça numaraları ve fiyatlarının yer aldığı listeyi bekliyor oda bayramdan sonraya kaldı
    hepinizin bayramını tekrardan kutlar ve gönlünüzce geçmesini dilerim.
    görüşmek üzere kendinize iyi bakın ve dikkati elden bırakmayın
    hey sen dört teker sürücüsü arkamdan sellektör yapma
    Gazı açtığımaa dikiz aynasında bile görünmüyorsun. Naber Noldu
    Yetişicem diye yırtınma YEMEZZZZZZZZZZZ

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yazdığın tüm beyanatları nerede, nasıl ve ne halde yazdığını biz MT üyelerine açıklar mısın? Açıklayabilir misin? Açıklamak ister misin?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demir ailesi olarak tüm MT ailesinin bayramını kutlarız arkadaşlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada dün akşam emrah ile konuştum.
    hekese selamı var anladığım kadarı ile komutan postası olmuş ve ankaraya düşmüş usta birliği ayrıca 25 gün kadar daha eğitim aacaklarmış özel eğitim işte bayramda burada değil yanılmıyorsam fakat sonra gelecekmiş eğitimden sonra
    hepimizi çok özlemiş özellikle motorunu gezmeyi çok özledim dedi ( yinge sakın kıskaçlık yapma seni ayrı özlemiştir. )

:
    Evet konuşmuşsunuz pek bi heyecanlı anlatıyodu.Yanılmıyosam dediklerine cevap vereyim Komutan postası yapmışlar,kısmet olursada 33 gün sonra burdaymış.Şimdi burda olucaktı ama malesef izin vermemişler.
    Doğrudur özlemiştir motorunu.İçi gidiyodur Kıskançlığı eskiden yapıyodum.Artık kendi haline bıraktım.Elden bişey gelmiyo napalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:08 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:06 AM ----------

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demir ailesi olarak tüm MT ailesinin bayramını kutlarız arkadaşlar
    Sağolun sizinde bayramınızı kutlarız..
    'ExTReMa'

DETAYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250cc Cruiser
    Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
    RÜZGARLA YARIŞ HAYATIN TADINI YAŞA
    No Matter What You Ride, It's All The Same Wind....
    AKLINIZ ve KASKINIZ BAŞINIZAN EKSİK OLMASIN...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hayırlı bayramlar dilerim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    tekirdağlı hemşerilerimin ve tüm MT AİLESİNİN bayramını kutluyorum
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    My Kawa..
    Tüm tekirdağ MT camiasının bayramını kutluyorum..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    bayramınız mübarek olsun arkadaşlar nice bayramlar dilerim

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Tüm DOstlarımın Mübarek RAmazan Bayramını Kutlar Daha Nİce Bayramlara Hep beraber Bu Sevgiyle Bu SAygıyla ulaşmamızı Dİlerim.. Muratlıdan SelamLar Hayırlı Bayramlar
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah herkese bol kazanç versin mutlu ve esen kalın inşallah...

Tabi bu kadarı adamı bozar

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    bu adam uçak alacakmış para topluyomuş
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler