Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erdinç abi Geçmiş olsun.Can a geleceğine mala gelsin boşver...Önce Sağlık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meltem hanım öncelikle merhaba sizin gibi bayan motorsiklet severleride aramızda görmekten memnun oldum açıkcası pek fazla motorsiklet sevdalısı bayan arkadaşlar bulunmayan ülkemizde sizler biras azınlıkta kalıyorsunuz açıkcası

siz sakın metehan arkadaşımıza kulak vermeyin bu yöntem pandalara uygulanıyor genelde
    sirklerde falan kendisi sirk kaçkını sevimli pandadırda

ayrıca biz böle birbirimize böle sataşmadan duramayız.
    gelelim sizin konunuza savaş abinin sölediği gibi sitede sürüş teknikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. ayrıca bystar arkadaşımızdanda tekirdağda bulunun motor kullanan bayan arkadaşlar olup olmadı hakkındada bilgi alabilirsiniz kendisi tüm trakyadaki motorcuları tanıma kapasitesine sahip bir arkadaşımızdır.
    vay üçkaatcı vay...anında sattın beni...

günaydın arkadaşlar
    bugün ufak bi kaza geçirdim benim hiç bir şeyim yok ama
    motordaki hasar baya var
    hazar dediğimde grenaj ayna ve ön disk sanırım
    olay şöyle oldu hükümet konağının önünden sol şeritten gidiyordum sağımda bir panelvan minibüs sağa doğru borsa meydanına inmek üzere sağ sinyalini vermiş ve dönüş yapıyordu
    tam o sırada bir tane öküz renault 9 minibüsün önünden direk karşıya hükümet binasının yantarafına doğru geçmek için önüme fırladı ve ben frenleyip motoru sol yatırdım ve kaydım motoru bıraktım ve motor reno ya sol ön tekerleğin az ilersine tampona vurdu ve durdu sonra ekip çağırdık fakat yeni kanuna göre raporu bizim düzenlememiz gerektiğini söledi evrakları inceledi karşı tarafın muayenesi yokmuş ona ceza kesti ve sonra bize işte raporu doldurun ardından trafik sigortasını yaptırdığınız yere götürün diyerek çekip gitti
    bizde raporu doldurduk şimdi öğleden sonra çıkıp gidicem işte trafik sigortasını yaptırdığım yere sonrasında ne olacak bilmiyorumm
    bilgisi olan varmı bu konuda yani ne olacak ne yapmam gerekli başka diye birde olayın şekline göre kim suçlu ve trafik sigortası hasarın ne kadarını karşılıyacak
    nasıl olacak bu işlemler
    çok geçmiş olsun kardeşim...şimdi asıl benim korktuğum şey olacak...ekspertiz hasarı az göstermeye çalışacak...ana caddede sen isen ve araba önüne kendini attıysa VEEE bak çok önemli burası...ÇİZİLEN KROKİDE BU SABİTSE VE AÇIKLAMADA HATASINI KABUL ETTİYSE SORUN YOK...bence sen eski bir ss için ne hasar çıkacağını ve bunu ekspertizin kabul edip etmeyeceğini...etmez ise sana piyasa fiyatından daha düşük bir rakam nakit verebileceğini düşün...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    erdinç geçmiş olsun kardeşim allah hepimizi daha beterinden saklasın
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

tuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun..
    'ExTReMa'

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın slyscorp geçmiş olsun, aramızda (kaza geçirenler) sizleri de görmekten mutluluk duymak istemezdik. Şaka bir yana bayramda gelince konuşuruz. Kaza raporun bayramdan sonra çıkar anca. Takma kafana.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    :((

geçmiş olsun

günaydın arkadaşlar
    motordaki hasar baya var
    olay şöyle oldu hükümet konağının önünden sol şeritten gidiyordum sağımda bir panelvan minibüs sağa doğru borsa meydanına inmek üzere sağ sinyalini vermiş ve dönüş yapıyordu
    tam o sırada bir tane öküz renault 9 minibüsün önünden direk karşıya hükümet binasının yantarafına doğru geçmek için önüme fırladı ve ben frenleyip motoru sol yatırdım ve kaydım motoru bıraktım ve motor reno ya sol ön tekerleğin az ilersine tampona vurdu ve durdu sonra ekip çağırdık fakat yeni kanuna göre raporu bizim düzenlememiz gerektiğini söledi evrakları inceledi karşı tarafın muayenesi yokmuş ona ceza kesti ve sonra bize işte raporu doldurun ardından trafik sigortasını yaptırdığınız yere götürün diyerek çekip gitti
    bizde raporu doldurduk şimdi öğleden sonra çıkıp gidicem işte trafik sigortasını yaptırdığım yere sonrasında ne olacak bilmiyorumm
    bilgisi olan varmı bu konuda yani ne olacak ne yapmam gerekli başka diye birde olayın şekline göre kim suçlu ve trafik sigortası hasarın ne kadarını karşılıyacak
    nasıl olacak bu işlemler
    çok geçmiş olsuunn...

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdesin be caner?
    çalışıyoruz abi net e giremiyorum bi turlü
    günaydın arkadaşlar
    motordaki hasar baya var
    nasıl olacak bu işlemler

Abilerin btanesi ERdinç abim geçmiş olsun umarım sende bişey yoktur

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

çorludan merhaba...................

merhaba arkadaşlar.......motoru olmayan bir motor sever olarak aranızdayım..umarım en kısa zamanda bir motor sahibide olurum....ehliyet var ama motor olmayınca nafile.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bhrspring adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.......motoru olmayan bir motor sever olarak aranızdayım..umarım en kısa zamanda bir motor sahibide olurum....ehliyet var ama motor olmayınca nafile.....
    hoşgeldin,umarım en kısa zamanda motor sahibi olursun
    kendini tanıtırsan seviniriz

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aramızA hoş geldin

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

hoşbuldukk...umarım en kısa zamanda olur...ben çorluda bir kamu kurumunda devlet memuruyum....motor alana kadar hem motorcu arkadaşlar edinmek, hem motorlar hakkında daha iyi bilgi edinmek için burdayım...umarım başka bayan arkadaşlardan katılım vardır.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hoşbuldukk...umarım en kısa zamanda olur...ben çorluda bir kamu kurumunda devlet memuruyum....motor alana kadar hem motorcu arkadaşlar edinmek, hem motorlar hakkında daha iyi bilgi edinmek için burdayım...umarım başka bayan arkadaşlardan katılım vardır.....
    Madem bulaştınız fazla sürmez motor almanız,
    Ayyürek'e verdiğimiz tavsiyeleri siz de dikkate alırsanız daha bilinçli olarak başlarsınız.

Bu arada galiba Tekirdağ MT motorcu memurlar baskınına uğradı.
    pişikolojik motorcu ömersirin'le başlamıştı.
    bi gün gelecek Çorlu Hükümet konağının bahçesi Aydın Valiliği'nin bahçesi gibi motor dolacak

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Sen de hoşgeldin arkadaşım.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de hoşgeldin arkadaşım.
    sen de hoşgeldin Canan,
    En son Akvaryumcu'yu ya da Marangoz'u basma ihtimaliniz vardı galiba.
    Ne oldu?

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Hoşbulduk Savaş Abi ,
    Marangoz aynı tas aynı hamam, sürekli sallıyor duruyor...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk Savaş Abi ,
    Marangoz aynı tas aynı hamam, sürekli sallıyor duruyor...
    ufak bir işse ben yapayım.Büyük işleri bizim Hasan Usta'ya havale ediyorum
    Benim ofisi,evi yapan ustaya.

Bayan olarak niye benden başka kimse yok diye düşünürdüm hep
    'ExTReMa'

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tuem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan olarak niye benden başka kimse yok diye düşünürdüm hep
    Var artık gözün aydın.
    Paralı gün filan yaparsanız bizi de yazın

DETAYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250cc Cruiser
    Alıntı DERY@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam zorbuldum sizleriBugun motorumun yağını değiştirmek için gittiğin tamircinin yanında deniz die bir arkadaşla tanıştım biraz muhabet ettik o bahsetti bu siteden ve böyle bir gurubun olduğundan ben geldimm ve hoşbuldum....
    DERYA HANIM HOŞGELDİNİZ ARAMIZA sizleri görmek güzel....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:06 PM ----------

günaydın arkadaşlar
    motordaki hasar baya var
    nasıl olacak bu işlemler
    DOstum çok geçmiş olsun sende birsey yokya gerisi olur sıkma canını...
    RÜZGARLA YARIŞ HAYATIN TADINI YAŞA
    No Matter What You Ride, It's All The Same Wind....
    AKLINIZ ve KASKINIZ BAŞINIZAN EKSİK OLMASIN...

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var artık gözün aydın.
    Paralı gün filan yaparsanız bizi de yazın
    Savaş abi hiç güleceğim yoktu güldürdün beni
    'ExTReMa'

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler