Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yolum o taraftan geçti ,İğneada kampına bu akşam uğradım,
    Hala kararsız olan varsa muhakkak gitsin
    İstanbul MT grubunun öncüleriyle Saray'da karşılaştım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MZ 251 Traktör kadar yakar mı

SUNAYBG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650CS -2005
    Cumartesi günü ben motorla beledıye dugun salonun arkasında bayol iş merkezinin onunde okuzun bırı yolda durmuş ford connet bırıyle konusuyodu ben de arkasında durdum beklıyom okuz bırden ger gerı gelıp ford connectle ustume cıktı. Arabayla benım motorun on tekerleın ustune cıktı sonra ılerı gıderken de benı saga tarafa dusurdu etraftan ınsanlar geldı kaldırdık motoru. Polıs caırdım polıs dedı yenı kanuna gore kazaya artık polıs bakmıyo taraflar kendı aralarında kaza tutanagı dolduruyor her ıkı sahsın ehlıyet ruhsat sıgorta fotokopılerı alınıp sıgorta sırketının expertıne haber verıp ona verılıyor. Neyse ben ucuz atlattık dıyeyım kısacası sadece ön çamurluk kırıldı motor şimdi serviste expert gelıp bakıcak ve hasarı sıgorta yaptıracak veya ben yaptıracam masrafı ben odeycem sonra sıgortadan alıcam . Bılmıyom artık expert gelıcek ondan sonra bellı olucak. Işte boyle bir cumartesi günü hatırası diyeyim anılarıma ..........................

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı SUNAYBG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü ben motorla beledıye dugun salonun arkasında bayol iş merkezinin onunde okuzun bırı yolda durmuş ford connet bırıyle konusuyodu ben de arkasında durdum beklıyom okuz bırden ger gerı gelıp ford connectle ustume cıktı. Arabayla benım motorun on tekerleın ustune cıktı sonra ılerı gıderken de benı saga tarafa dusurdu etraftan ınsanlar geldı kaldırdık motoru. Polıs caırdım polıs dedı yenı kanuna gore kazaya artık polıs bakmıyo taraflar kendı aralarında kaza tutanagı dolduruyor her ıkı sahsın ehlıyet ruhsat sıgorta fotokopılerı alınıp sıgorta sırketının expertıne haber verıp ona verılıyor. Neyse ben ucuz atlattık dıyeyım kısacası sadece ön çamurluk kırıldı motor şimdi serviste expert gelıp bakıcak ve hasarı sıgorta yaptıracak veya ben yaptıracam masrafı ben odeycem sonra sıgortadan alıcam . Bılmıyom artık expert gelıcek ondan sonra bellı olucak. Işte boyle bir cumartesi günü hatırası diyeyim anılarıma ..........................
    Sunay geçmiş olsun,İnşallah bir daha olmaz.

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrahlar bugün oraya gitti anladıgım kadarıyla. bende canerle beraber ve 2 arkadaşım daha gelecek 4 motor geleceğiz. Sezonun son gezileri arkadaşlar. bu sezon pek bişey yapamadık zaten. bikaç arkadaşımızın yüzünden bu sezon pek bi aktivite yaşanmadı..

Özer bu sözünü açmanı rica ediyorum.
    Tekirdağ-Çorlu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

çok geçmiş olsun kardeşim...

Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

olm sen kılıbıksın artı cebinde benzin alacak paran yok...bence senden bahsetmiyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    sunay geçmiş olsun arkadaşım çok sıkma canını allah daha beterinden sakınsın.
    hey sen dört teker sürücüsü arkamdan sellektör yapma
    Gazı açtığımaa dikiz aynasında bile görünmüyorsun. Naber Noldu
    Yetişicem diye yırtınma YEMEZZZZZZZZZZZ

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x

Sunayım geçmiş olsun arkadaşım ya.. seni geziye beklerken neler yaşamışsın.. büyük geçmiş olsun..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:49 AM ----------

bunun ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz da, Sen neden üzerine gidiyosun bu sözün anlayamadım
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ben bu sözün ne anlama geldiğini bilmediğim için sordum zaten. Bir süredir bir sıkıntı seziyorum sanırım bana karşı bir cephe oluşmakta. Facebook da ki sorumluğum falan alınmış. Bir sıkıntı varsa bunu açık açık söyleyin arkadaşlar. Ben kimseyle zorla arkadaş olmuyorum ve ya buna kimseyi zorlamıyorum.
    Tekirdağ-Çorlu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolum o taraftan geçti ,İğneada kampına bu akşam uğradım,
    Hala kararsız olan varsa muhakkak gitsin
    İstanbul MT grubunun öncüleriyle Saray'da karşılaştım.
    halen yemede içmede gezmedesin ...ayıp ayıp...

nası abisin sen..girsene devreye..."baş nifak tohumu benim" desene..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halen yemede içmede gezmedesin ...ayıp ayıp...

nası abisin sen..girsene devreye..."baş nifak tohumu benim" desene..
    tamam yaa
    Baş nifak tohumu benim
    Maksat Metenin sümbülleri serinlesin

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    arkadaşlar gereksiz münakaşalara girmeyin lütfen
    kimsenin kimseyle sorunu olduğunu düşünmüyorum
    ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir olacaktırda ama lütfen uzatmayalım herşeyi tatlıya bağlayalım rica ediyorum sizlerden
    hey sen dört teker sürücüsü arkamdan sellektör yapma
    Gazı açtığımaa dikiz aynasında bile görünmüyorsun. Naber Noldu
    Yetişicem diye yırtınma YEMEZZZZZZZZZZZ

Bu bir birimize laf atmalar niye bilemiyorum.Tekirdağ MT'yi bir senedir takip ediyorum da burada bazı abilerimi hakikaten Çözebilmiş değilim...Sanki Aramız da bölücü Örgüt var gibi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bir birimize laf atmalar niye bilemiyorum.Tekirdağ MT'yi bir senedir takip ediyorum da burada bazı abilerimi hakikaten Çözebilmiş değilim...Sanki Aramız da bölücü Örgüt var gibi
    Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gereksiz münakaşalara girmeyin lütfen
    kimsenin kimseyle sorunu olduğunu düşünmüyorum
    ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir olacaktırda ama lütfen uzatmayalım herşeyi tatlıya bağlayalım rica ediyorum sizlerden
    yok öyle bir problem
    Çok alıngan olmuşuz grupça.
    Ben bile" Özer'e telefon açıp sordum hacı bana mı taş atıyorsun?" diye.
    Aslında taş atıldığı filan da yok.
    Sadece gecen yılki kadar organize olamadık.Bunun sitemi hepimizde var,
    İş,güç,okul,sınav,aile,tatil,ekonomik durumlar olası organizasyonları bozuyor
    hepsi bu.

"Çözülemeyen abiler" kim? şimdi de bunu merak ettim
    Mete-Savaş-Süleyman ücgenindeki atışmaları diyorsan onlar motosiklet.net in tuzu biberi
    Bir yanda kendi deyimiyle Profesyonel İstanbul Çocuğu
    öbür yanda saf ve bakir(!) Trakya çocukları var
    Bi nevi tuluat tiyatrosu yani

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Geçmiş olsun Sunay... Ucuz atlatmışsın...
    Bu arada ortam biraz gerilmiş...
    Ama bence şuna dikkat etmemiz lazım. Hepimiz belli bir yaşın üstünde insanlarız, bir toplumda veya toplulukta nasıl konuşulması gerektiğini biliriz...
    O yüzden, eğer birisi yüzünden geziler yapılamamışsa ve bu da o toplulukta söyleniyorsa, o birisinin de isminin verilmesi gerekir, bulmaca çözmüyoruz ki burada, değil mi Özer?
    Yoksa fazla duygusal olanlar üzerine alınır, gereksiz yanlış anlaşılmalar olur, dedikodu olur vesaire... Eğer isim verilmeyecekse de üstü kapalı konuşulmamalı bence...
    (Bu arada kimi kastettiğini ben de merak ettim doğrusu)
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Sunay... Ucuz atlatmışsın...
    Bu arada ortam biraz gerilmiş...
    Ama bence şuna dikkat etmemiz lazım. Hepimiz belli bir yaşın üstünde insanlarız, bir toplumda veya toplulukta nasıl konuşulması gerektiğini biliriz...
    O yüzden, eğer birisi yüzünden geziler yapılamamışsa ve bu da o toplulukta söyleniyorsa, o birisinin de isminin verilmesi gerekir, bulmaca çözmüyoruz ki burada, değil mi Özer?
    Yoksa fazla duygusal olanlar üzerine alınır, gereksiz yanlış anlaşılmalar olur, dedikodu olur vesaire... Eğer isim verilmeyecekse de üstü kapalı konuşulmamalı bence...
    (Bu arada kimi kastettiğini ben de merak ettim doğrusu)
    birisi yüzünden gezi yapılamaması diye bir sey olmaz
    Gidecek adamı kimse tutamaz,kimse gelmiyorsa geziye tek gidilir olur biter.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisi yüzünden gezi yapılamaması diye bir sey olmaz
    Gidecek adamı kimse tutamaz,kimse gelmiyorsa geziye tek gidilir olur biter.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ortada bir sıkıntı varsa bu açık açık yazılmalı. Laf atıp kaçmak olmuyor.

Varsa bir sorun yazalım yoksa bu saçma laflar kime, niye ?

Biz gideceğimiz geziler öncesi arkadaşlarımıza haber verdik te bahane uydurup gelmeyenler şimdi grup dağılmış cart olmuş curt olmuş diyor.

Bir sıkıntı varsa açığa vurun beyler. Arkadan konuşulmasını hiç sevmem ve ikili oynayandan nefret ederim. Dökün eteğinizdeki taşları !!!
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ortada bir sıkıntı varsa bu açık açık yazılmalı. Laf atıp kaçmak olmuyor.

Varsa bir sorun yazalım yoksa bu saçma laflar kime, niye ?

Biz gideceğimiz geziler öncesi arkadaşlarımıza haber verdik te bahane uydurup gelmeyenler şimdi grup dağılmış cart olmuş curt olmuş diyor.

Bir sıkıntı varsa açığa vurun beyler. Arkadan konuşulmasını hiç sevmem ve ikili oynayandan nefret ederim. Dökün eteğinizdeki taşları !!!
    uzatma
    Ortada hiç bir sey yok,kimse kimsenin arkasından konuşmuyor ve ikili oynamıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler