Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    olm soğutmayın beni park yerimden. Öyle bişey peşinde olsam sürekli birileri gelip geçer artçı koltuğundan. Bugüne kadar öyle tanımadığım hatun yaklaştırmışmıyım oğluma ben..

Murat sen de kafa mı yapıyon napıyosan bilmiyorum. inşallah başına gelmez.. ne diyim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Abisi fazer E biniyorsun park parası vermemek için beleş yere çekiyorsun çok jakall sın yani)))
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abisi fazer E biniyorsun park parası vermemek için beleş yere çekiyorsun çok jakall sın yani)))
    Ama iyi de oluyo be, bizimkilerden kim görse hemen bana ulaşıyo motorun burda sen nerdesin diyo, görüşüyoruz öpüşüp koklaşıyoruz özlem gideriyoruz.. Güzel bi yöntem oluyo milleti görmek için

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorum seni gördüm ben. cafeler sokağına girmek için baya bi uğraştın. yarım saat sonra da çıktın. Sarı yeşil karışımı alacalı bulacalı kaskın var : misafirlerim olduğu için yanına gelemedim.. yakın zamanda görüşürüz inşallah
    He ya geceleri burgerin onunden giriyorduk biz , gunduz apacilik olmasin dedim :D sokagin basinda da arabalar vardi. Kaski cok begendin galiba :D

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı petra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He ya geceleri burgerin onunden giriyorduk biz , gunduz apacilik olmasin dedim :D sokagin basinda da arabalar vardi. Kaski cok begendin galiba :D
    Dikkat çekiyo.. siyah motorda özellikle..

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Montu da oyle alacaktik da iletisimsizlik kurbani olduk. Deri alirsak artik dainesse falan kismet ona heheh

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı petra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montu da oyle alacaktik da iletisimsizlik kurbani olduk. Deri alirsak artik dainesse falan kismet ona heheh
    siyah mont siyah kask hoş olurdu mesela ekipte Yusuf diye bir arkadaşımız var. ninja 250'si var siyah. onun da montu ve kaskı siyah. İkinizi yan yana getirip hoş fotoğraflar alınabilir

Gerçi elemanlarda siyah mont da siyah kask da mevcut.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bende aralarına girebilir miyim . Köpek balığı yüzgeçimle.
    Hani reklam gibi olur. Herkes birbirine benzeyebilir. Ama sen farklı ol...
    Uuuu bi an kendimi çok sexy hissettim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aralarına girebilir miyim . Köpek balığı yüzgeçimle.
    Hani reklam gibi olur. Herkes birbirine benzeyebilir. Ama sen farklı ol...
    Uuuu bi an kendimi çok sexy hissettim
    Bişey derdim de.. sen kusur kal... İki karizmayı yanyana koycaz, araya bi parazit girecek, yoh yav..

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    olm soğutmayın beni park yerimden. Öyle bişey peşinde olsam sürekli birileri gelip geçer artçı koltuğundan. Bugüne kadar öyle tanımadığım hatun yaklaştırmışmıyım oğluma ben..

Murat sen de kafa mı yapıyon napıyosan bilmiyorum. inşallah başına gelmez.. ne diyim..
    Benim motoru beş kişi zor yükledik kamyonete. Senin motor daha 200 kilo olacak iki kişi nasıl sırtlayacak merak ettim. Yoksa fazer diye çakma çin işi bişey mi aldın itiraf et. Bir de 30 saniyede yükleyeceklermiş, dünyanın en güçlü adamı yarışmasındaki steroidli amcalar gelse hırsızlık yapsa neyse.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    benim chopper da 200 kiloydu ama kaza yerinde kamyonete çok rahat yüklediklerini söyledi bizimkiler..

Motosikleti
    GV 250
    En az bi 5-6 kişi girişmedilerse kamyonete yüklemeye çok rahat bir hali yok, bizzat 165 kilonun yüklenmesine dahil oldum ordan biliyorum. Tabii yine sen ortalık yerde fazla bırakma da, adam doping alır gelir atar hakikaten 30 saniyede, sonra yalancı çıkarım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoru beş kişi zor yükledik kamyonete. Senin motor daha 200 kilo olacak iki kişi nasıl sırtlayacak merak ettim. Yoksa fazer diye çakma çin işi bişey mi aldın itiraf et. Bir de 30 saniyede yükleyeceklermiş, dünyanın en güçlü adamı yarışmasındaki steroidli amcalar gelse hırsızlık yapsa neyse.
    Aga yetenek programı na bi adam çıktı cengâver bi ağırlık kaldırdı tek başına 280 kg civarı onun kaldırdığına sahneden kaldırmaya 7 tane çalışan geldi yani böyle bi hırsız gelirsen hem cihan ın fazer i
    Hemde Okan ın Cbr kucaklar götürür yani ne cengâver ler var yani nede olsa Seyit onbaşı nın torunlarıyız

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Motor kaç kg olursa olsun. Kimse sırtına almıyor. Düz kontak yapıp motoru götürüyor.
    Siz hala sırtlama derdindesiniz. Cihan senin spider'i 3 kişi kamyona atmıştık. Valla ilhami ile ikimiz sırtlar götürürdük
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    pctechnic valla bende acaba bizimkilerden biri mi diye düşündüm. Sen durmayınca gezmeye gelen biridir dedim. Diğer manyak arkadaşlarımın peşine gittim.
    Neyse kısmet değilmiş. Ben gölün kuzey tarafından ağaç kesilen yerlerden giriş yaptım. Zaten orda crossçuların teker izlerini gördüm bende biraz cross yapıyım dedim birazda mecburen oldu çamurlara girdim sulara girdim ordaki büyük hendekten geçtim en son büyükbir çamurlu su vardı oraya gireyim dedim azdaha çamurun içine düşüyordum ama sadece ayağım çamura battı böylelikle cross hayatım başlamadan bitti
    Tolga Can bunu beğendi.
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

Motosikleti
    GV 250
    Motor kaç kg olursa olsun. Kimse sırtına almıyor. Düz kontak yapıp motoru götürüyor.
    Siz hala sırtlama derdindesiniz. Cihan senin spider'i 3 kişi kamyona atmıştık. Valla ilhami ile ikimiz sırtlar götürürdük
    Avcı hikayesi modeli, tutulan parmak gibi bir balık anlatıla anlatıla dinazor olur çıkar. Aynı hesap.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı pctechnic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse kısmet değilmiş. Ben gölün kuzey tarafından ağaç kesilen yerlerden giriş yaptım. Zaten orda crossçuların teker izlerini gördüm bende biraz cross yapıyım dedim birazda mecburen oldu çamurlara girdim sulara girdim ordaki büyük hendekten geçtim en son büyükbir çamurlu su vardı oraya gireyim dedim azdaha çamurun içine düşüyordum ama sadece ayağım çamura battı böylelikle cross hayatım başlamadan bitti
    Bütün bunları scooter ile yaptıysan helal olsun derim. başka da bir şey demem.

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avcı hikayesi modeli, tutulan parmak gibi bir balık anlatıla anlatıla dinazor olur çıkar. Aynı hesap.
    Düz kontakda avcı hikayesine gerek yok. Birgün sana yaparlar. sonra burda yazarsın av hikayesi olarak
    Sen koltukta fazla otur otura hamlaşmışsın. Beyaz eşya buzdolabını 5. kata tek başıma sırtlayıp çıkardım.
    Dünya üzerinde bir erkek çocuğu vardır. Birde erkek
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Düz kontakda avcı hikayesine gerek yok. Birgün sana yaparlar. sonra burda yazarsın av hikayesi olarak
    Sen koltukta fazla otur otura hamlaşmışsın. Beyaz eşya buzdolabını 5. kata tek başıma sırtlayıp çıkardım.
    Dünya üzerinde bir erkek çocuğu vardır. Birde erkek
    Takdir ettim bebişim..

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ben zaten alkışlarla yaşıyorum

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Takdir ettim bebişim..
    bebişim derken

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler