Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Hoşgeldin Cevdet, havayı biraz açık görünce buluşma, gezi tarzı şeyler yapıyoruz. Facebook'tan Sakamoto adresini takip edersen etkinliklerden haberdar olabilirsin, seni de aramızda görmek isteriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250 i evo
    Arkadaslar ilginize tesekkur ederim.bende face yok.mail adresim cevdetgumus@hotmail.com mail atarsaniz sevinirim.caya corbaya gelir tanisiriz.saygilar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    cevdet hoşgeldin aramıza...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Beyler daha çok erken ama, sanırım ben bir yer açıyorum daha belli değil, iyice netleşsin hepinizi davet edeceğim.

Motosikleti
    SYM GTS 250 i evo

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler daha çok erken ama, sanırım ben bir yer açıyorum daha belli değil, iyice netleşsin hepinizi davet edeceğim.
    hayırlı olsun şamil kardeş...

Motosikleti
    SYM GTS 250 i evo
    Hayirli olsun yerin.allah bol para kazandirsin.

KaLinKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT 660 R
    Merhaba cevdet hosgeldin aramiza genelde facebook uzerinden organize oluyoruz ancak buradanda bildirim yapiyoru. Murat ankaradan donuyorum su anda yoldayim sirf hava guzel aktivite yapariz diye erken donuyorum yapalimmi bi organizasyon tarakli tarafina dogru?

ersin54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı KaLinKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba cevdet hosgeldin aramiza genelde facebook uzerinden organize oluyoruz ancak buradanda bildirim yapiyoru. Murat ankaradan donuyorum su anda yoldayim sirf hava guzel aktivite yapariz diye erken donuyorum yapalimmi bi organizasyon tarakli tarafina dogru?
    KaLinKa merhaba. Taraklı yolunda trafik çoğunlukla müsait. ortalama hızınız ne oluyor? ayak uydurabilir miyim diye düşünüyorum da...

Motosikleti
    GV 250
    http://www.facebook.com/events/307178005998070/ Ortalama 70le gidiyoruz. Otobanlarda 80 civarı.

KaLinKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT 660 R
    Murat ozetlemis konuyu ersin evet genelde 70 bazen 50 60 bazen 80 90 duruma gore takiliyoruz gel ayak uydurursun eminimki ancak mont ve ekipman o tarafin havasinda sizi korumali soguk olabilir

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.facebook.com/events/307178005998070/ Ortalama 70le gidiyoruz. Otobanlarda 80 civarı.
    teşekkürler Murat. anlamadığım yarın şileye mi taraklıya mı gidilecek?

---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

teşekkürler İlhami. evet o taraf soğuk oluyor gerçekten.

Motosikleti
    GV 250
    Yarın Şile Ağva gezisi var. Taraklıya da sonraki hafta gideriz hava yine böyle olursa.

Motosikleti
    150 Mc-x Roadracer
    Selamün Aleyküm arkadaşlar.Yaşım 18.Sakarya Karasu luyum.Sitede yeniyim.Motorsiklete olan merakım yüzünden kaydoldum siteye.Mt il gruplarına bi göz atayım Sakarya lılar var mı bakayım dedim.Baya sakaryalı varmış. nasılsınız iyi misiniz.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    iyidir furki peki motorun ehliyetin kask ın mont un varmı? bakalım

Motosikleti
    150 Mc-x Roadracer
    Yok ama almayı düşünüyorum Allah'ın(c.c) izni ile.Ailem pek istemiyo almamı ama merak işte.Param çok değil 1700 civarı mondial 150 kn almayı düşünüom.Mondial grumble hoşuma gidiyodu ama kn daha mantıklı gelmeye başladı.Sizce nasıl bi motor.Motoru aldıktan sonra ehliyetide alacam nasipse.Motoru bi alayım ilk işim kask almak zatenTaksi ehliyeti alsam motor süremiyom o ehliyetle a2 almak mecburi herhalde.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abicim sen mondiali boşver biraz daha para biriktir ybr veya apache al mondial alırsın derdi bitmez bende daha önceden mondial cub vardı satana kadar akla karayı seçtim şimdi ybr aldım keşke ilk önce ybr alsaydım..
    evet a2 gerekli sakın a 2 siz yola çıkma yaza seninle görüşürüz ben karasuya çok gelirim özellikle küçükboğaz a merkezde terminalin orda yeğenlerim var...

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı furki5454 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ama almayı düşünüyorum Allah'ın(c.c) izni ile.Ailem pek istemiyo almamı ama merak işte.Param çok değil 1700 civarı mondial 150 kn almayı düşünüom.Mondial grumble hoşuma gidiyodu ama kn daha mantıklı gelmeye başladı.Sizce nasıl bi motor.Motoru aldıktan sonra ehliyetide alacam nasipse.Motoru bi alayım ilk işim kask almak zatenTaksi ehliyeti alsam motor süremiyom o ehliyetle a2 almak mecburi herhalde.
    aleykümselam furki. hoşgeldin. aileni ikna edebilirsin tabi sana anlayış göstermeleri biraz zaman ister ama olsun. evet otomobil ile motosiklet ehliyetleri farklı. herhangi biri ötekini kullanma hakkını vermiyor. A2 ni yakında almanı umuyorum. ekipman, en azından kask olmadan bakkala bile gitmeni önermem.

Motosikleti
    150 Mc-x Roadracer
    Nasip kısmet.Haklısındır abi.En iyisi almasam mı.Direk ehliyet alıp taksi kullansam daha iyi olur.Motorsikletin kazaları çok fena oluyo diyolar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Hoşbulduk ersin abi.Kask çok önemli.Karasu çevresnde millet takmıyo kask.Zonguldakta oturuyorum.Burdaki kuryelerde honda cbf 150 liklerden var adamlar tam emniyetli geziyolar

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sen karasulu lara bakma kask takmadan olmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler