Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Belli parmaklar donmuş klavyeyi kullanmakta zorluk var. Benim motor öyle dağ bayır gezmeye pek uygun değil. Lakin pazar günü sekapark buluşmasına giden var mı? İstanbulda olacaktım da oraya gidişim yalan oldu, Sakarya'dan katılacağım birlikte gidelim arkadaki köy yollarından, köpekler filan saldırsın macera olsun. ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    iş olduğu için ben katılamayacağım allah tan iş var yoksa yollarda totom donar dı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Pazar 6 derece ve güneşli gösteriyor,

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şamil abi sende mi gelmiyon ya şu fatihe uyumayın yaw...adam tatlı su motorcusu

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Koray, ben kaçırdım iletileri nereye gidiliyor bir özet geçsene

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi direkt seka parkta buşuyoruz orada hem tanışma hem sohbet hem çay faslı o kadar... istanbuldan gelen var ..150 km siz burnumuzun dibindesiniz ya..ha gayret bi el atın şu ölü sezonada canlandıralım..saat 13,00 te buluşacağız

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:12 ----------

yarın hava daha sıcak ben irfan agaya gidicem gel senide götüreyim

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    murat parmaklar donduğundan değil o an serdivan tepesinde olduğumdan ve telefondan girdiğimden öyle yazdım :=) resimleri birazdan ekleyecem çok keyifliydi çamurla epey boğuştum bir ara battım çamura kaldım ama o cebelleşme bile keyifliydi. Serdivana geçmişken şamil abinin evinin dibinden bi selam vereyim çay içeriz dedim ama bu defa da serdivanda değilmiş! :D şansını kaybettin abi bi daha yok :D

---------- Post added at 02:39 ---------- Previous post was at 02:35 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şamil abi 3 km öteye çaya bile çıkmıo yaw :D azcık dokundurayımda belki bi çay daveti yapar herkese ama nerdeeee

---------- Post added at 02:43 ---------- Previous post was at 02:39 ----------

Resimlerrr

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

---------- Post added at 02:45 ---------- Previous post was at 02:43 ----------

murat erdem benim motoru gördükten sonra zannediyorum seninkinin daha güçlü ve uygun olduğunu anlamışsındır dağa tepeye çamura bayıra :=)
    cc miz küçük olsada motorcu ruhumuz büyük

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha :D benim şu sıra "adapazarına yerleşmeye çalışma" durumları var )) bi acayip hallerdeyim söz vermiyim ama yeni mötürcüğümle gelebilirim (beyaz atlı prens gibin oldum ^^) bu arada ben yolu felan bilmiyorum gerçi sora sora bulurum herhalde ama bu motor beni korkutuyor hafif olduğu için az bi rüzgar olsa uçacak gibi oluyor, gidonu zor kontrol ediyorum; bi kaç gün önce hendekten adapazarına geldim rüzgar şamar oğlanına çevirdi beni sürüş değil adeta işkenceydi... adapazarından kaç km sekapark?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

bu arada 54. sayfaya ulaşmışız bi not düşelim buraya
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    40km civarı aynen 54 iyi gelmiş farketmedik

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha :D benim şu sıra "adapazarına yerleşmeye çalışma" durumları var )) bi acayip hallerdeyim söz vermiyim ama yeni mötürcüğümle gelebilirim (beyaz atlı prens gibin oldum ^^) bu arada ben yolu felan bilmiyorum gerçi sora sora bulurum herhalde ama bu motor beni korkutuyor hafif olduğu için az bi rüzgar olsa uçacak gibi oluyor, gidonu zor kontrol ediyorum; bi kaç gün önce hendekten adapazarına geldim rüzgar şamar oğlanına çevirdi beni sürüş değil adeta işkenceydi... adapazarından kaç km sekapark?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

bu arada 54. sayfaya ulaşmışız bi not düşelim buraya
    35-40 km civarında

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Burak nasıl bir aydınlatma yapmışsın motora? Hoş olmuş, benim de bişeyler yaptırmam gerek, az geliyor farın gücü. Resimler de karanlık olmasına rağmen güzel, iyi manzara varmış. Motor çamur olmuş ama ya yazık, ben o kadar kıyamam benimkine.

Pazar günü gelecek olan varsa haberleşelim, İzmit'e arkadaki köy yollarından götüreyim sizi, daha keyifli ordan gitmesi otoyola göre. (Benim eve de daha yakın hem )

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    bu sabah acayip sis vardı ara sokaklara kadar her yer sis olmuş, aşırı derecede de soğuk vardı kaskın camı açık olduğu halde soğuktan olduğu gibi buğu yaptı... soğuktan parmaklarımı da hissetmiyordum donup kopacaklar sandım nerdeyse. kaç sabahtır ilk defa bu kadar soğuk oldu, şimdiye kadar havalar sonbahar gibiydi ama bu seferki tam kış soğuğu hakkaten... bu kurye motorlarının direksiyon kısmına sağlı sollu hazır rüzgar-yağmur koruması takıyolar ya hani, acil tarafından nereden temin edebilirim adapazarı içinde?
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    adamotorsiklet

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar Elcık Koruma 30 lıra,
    Vıteslı veya scooter Diz Örtüsü 45 Lira,,
    Vitesli Motor Koruma Demiri (KROM KAPLI OLAN) 45 lira,,,
    aklınızda olsun ihtiyacı olana buradan yardımcı olurum...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    samet bak yukarda benim mootrun resimlerinde var çok işe yarıyor harika bir şey. emtay motordan aldım 30 liraya. doğumevi sokağında

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak nasıl bir aydınlatma yapmışsın motora? Hoş olmuş, benim de bişeyler yaptırmam gerek, az geliyor farın gücü. Resimler de karanlık olmasına rağmen güzel, iyi manzara varmış. Motor çamur olmuş ama ya yazık, ben o kadar kıyamam benimkine.

Pazar günü gelecek olan varsa haberleşelim, İzmit'e arkadaki köy yollarından götüreyim sizi, daha keyifli ordan gitmesi otoyola göre. (Benim eve de daha yakın hem )
    2 ader powerled sis farı 1 adet osram h4 55-60 far ampulu

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Serkan hocam, yer nerede abi bir şey olursa senden alalım

---------- Post added at 00:36 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah acayip sis vardı ara sokaklara kadar her yer sis olmuş, aşırı derecede de soğuk vardı kaskın camı açık olduğu halde soğuktan olduğu gibi buğu yaptı... soğuktan parmaklarımı da hissetmiyordum donup kopacaklar sandım nerdeyse. kaç sabahtır ilk defa bu kadar soğuk oldu, şimdiye kadar havalar sonbahar gibiydi ama bu seferki tam kış soğuğu hakkaten... bu kurye motorlarının direksiyon kısmına sağlı sollu hazır rüzgar-yağmur koruması takıyolar ya hani, acil tarafından nereden temin edebilirim adapazarı içinde?
    Samet nerede çalışıyorsun

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan hocam, yer nerede abi bir şey olursa senden alalım

---------- Post added at 00:36 ---------- Previous post was at 00:33 ----------
    Benim yer istanbul Gazi Osman Paşada,
    ptt kargo ile kapıda ödemeli kargolayabilirim dileyene...

yalnız bunlar değil,
    talep üzerine scooter vıteslı şanzuman aksamı silindir piston setleri,,zincir dişli kitleri vs yani yardımcı olabıleceğim her türlü parcayı temiz etmeye çalışırım,

kalite kalite parcalar var cünki piyasada,
    mesela arkadaşın birine 35 liraya cbf ön arka dişli ve zincir aldık,
    her ne kadar bundan takma dediysemde malesef o bundan istedi
    artık her ay zincir dişli değiştiriyor daha ucuz diye

yani ister buradan ister bulundugunuz yerden parca alın fark etmez,
    fakat şunu göz önünde bulundurum,
    bir malın değeri vardır değerinin altında 1...2 adet var ise indirime girmiş olabilir,
    fakat adamın elınde 10'larca 100'lerce varsa çin malının en adisidir,
    ve biraz daha pahalısını sorun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

KaLinKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT 660 R
    Bugün bende biraz dolandım benim karaoğlanla kar ve yağmur mafetti beni

Bu arada ben ilhami ÇAKMAK Sakarya'dan
    Bir adet Xt 660 R Sahibiyim arkadaşlarla tanışmak isterim.

Samsam sanırım sen bizim şamilsin

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Vay İlhami saygılar hocam

Motosikleti
    Bugün kar yağarda burak durur mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler