Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    resimler yok hala :((((

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    feyzullah anasayfada mevcud sakarya zirvesi konu başlığı adı altında
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Cihan iyi gelmemişsin,

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    Perşembe günü nişanlımıda alıp kartepeye çıakcağım allah nasip ederse.katılmak isteyen varsa buyursun motorum çok büyük bir makina değil ortalama hız seyrim 90-110 olacaktır.numaram 0541 541 2654 burak-sakarya

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Benden ok, toplam kaç km, ve çok soğuk olmaz dimi oralar

Motosikleti
    vallahi bilmiyorum açıkçası soğuk olurmu olmazmı gidecez görecez abi adapazarından gidiş dönüş 100 km dolaylarında olacaktır.Katılacaksanız telefon numarasıda yazalımmı

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Perşembe 19 Derece gözüküyor, gelirim büyük ihtimalle ama söz vermek istemem, cebim 532 525 83 41

Motosikleti
    Merhaba arkadaşlar, son akyazı gezisinede katılamadım tak etti artık perşembe günü sabahı adapazarından yola çıkıp nişanlımla birlikte kartepeye çıkmaya karar verdim.Katılmak isteyen herkesi seve seve bekliyorum.Hava durumu bulutsuz güneşli 17 derece gösteriyor.Daha önce hiç çıkmadım açacağım navigasyonu birde yol tabelaları çıkacaz inş. katılım olsada olmasada bu etkinlik hava aniden sağnak yağışa dönmediği sürece gerçekleşecek inş.

Birde katılamayacaksanız bile kartepe tecrübesi olanlar yol durumu hakkında bilgi geçerseniz memnum olurum.

Gelmek isteyenler benzininizi alın yeter yiyecek birşeyler buluruz bir yerlerde )
    telefon numaram 0541 541 26 54 burak

Güzel maceralı bir gün olacağını hissediyorumm
    Bekliyorum yakın ilçe ve iller

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Ekmek arası köfte alalım, orası çok pahalı termos a da çay koyarız, Kartepe ye çıkmadım ama çıkanlardan duyduğum kadarı ile çok pahalı

Motosikleti
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Perşembe 19 Derece gözüküyor, gelirim büyük ihtimalle ama söz vermek istemem, cebim 532 525 83 41
    gel abi gel kartepe tecrübesi olur

---------- Post added at 02:14 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

çıkmadan aşağıdan hallederiz yemek işlerimizi olmadı yolda sucuk bile kızartırız :D :D

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Kartepeye sürekli çıkan biri olarak bir kaç bilgi vereyim...
    -Yollar mükemmel
    -Rampalar çok dik, dikkat edin motoru yakmayın
    -Dağın oralardaki yerlerde yemek yemeği düşünmeyin , çok pahalı
    -Otelin içine girmek , fotoğraf çekmek vs. 5 TL

Motosikleti
    sagolasn koray yandgı yerde bırakırız en son motoru telefon cekıyor mu pekı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Telefon çeker , o konuda sıkıntı yok.. mükemmel manzaralar var.. sisli vadi diye bi yer var orada dikkatli olun..inerken çok dikkatli iniş yapın ayrıca bol foto çekin

Motosikleti
    sabırsızlanıyorum onerıler ıcın tsk .umarım bulurum sisli vadi dedgn yeri yada buldugumda oranın orası oldugunu anlayablrm :D

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı marmarasiste adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabırsızlanıyorum onerıler ıcın tsk .umarım bulurum sisli vadi dedgn yeri yada buldugumda oranın orası oldugunu anlayablrm :D
    yolunuzun üstü.. başka yol yok zaten tabelada sisli vadi diye yazar .. adı üstünde bayağı sisli bir yer

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    burak ben tavsiye etmemçünkü zaman belli oralarda kar vardır ve rampa aşşağıya inerken düşme kaza gibi riskler olabilir benden demesi ama istersen rotayı değiştir izmit sahile gidelim çay içelim geliriz eşimle beraber ama kartepe ye çıkmam ben oraya yazın çıktım gölge olan yerler haziran olmasına rağmen soğuk tu ve ben soğuğu hiç sevmem istersen sahile geliriz termosla çay da ayarlarız gezer geliriz....

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    geçen sene ocak sonunda gittik arkadaşlarla gittiğiz gün hava güzeldi maşukiyeden sonra rakım yükseldikçe k*çımız donmuştu ama gezilmesi gereken zevkli bir rota diye düşünüyorum...
    81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak ben tavsiye etmemçünkü zaman belli oralarda kar vardır ve rampa aşşağıya inerken düşme kaza gibi riskler olabilir benden demesi ama istersen rotayı değiştir izmit sahile gidelim çay içelim geliriz eşimle beraber ama kartepe ye çıkmam ben oraya yazın çıktım gölge olan yerler haziran olmasına rağmen soğuk tu ve ben soğuğu hiç sevmem istersen sahile geliriz termosla çay da ayarlarız gezer geliriz....
    eyw saoalsın oda olur belki bir sonraki hafta tanışmış oluruz gezeriz çokta güzel olur ama bu hafta tatilimde (perşembe) trafikten ve gürültüden uzak bir yere gitmeyi istiyoruz,ama rota hakkında farklı konu başlıklarında buzlanma ile ilgili epey uyarı yapmış mt ciler saolsunlar.temkinli bir yolculuk olacak,riskin yükseldiğini sezdiğim noktada artçımı riske sokmam geri dönerim temiz hava aldım derim birde adapazarından çıktıktan sonra sapanca kırkpınar maşukiye güzergahı üzerinden izmite doğru devam ediyorum değil mi kartepe için?Gps'İ açmadan önce tahminimi teyid edeyim

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Kartepe bende pes korktum hocam ben, sakata gelmeyelim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gelin izmit sahile gidelim dönüşte de değişik bi rota biliyorum oradan geliriz eşme nin yukarsından kazımpaşa ya çıkarız kafamıza göre takılırız olmaz mı?
    hem oralar da çok güzel manzaralar var haberiniz olsun buraya cvp yazın kalın sağlıcakla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler