Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    xenadu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 PAN EUROEPAN ST1300 A
    DOSTLAR , BU SABAH AKM İLE GÖRÜŞTÜM. AKM ANCAK SABAH 12.00 A KADAR KAHVALTILI GURUP TOP. KABUL EDİYOR. O YÜZDEN AKM ARKASINDAKİ(YANINDA) MADO CAFE İLE GÖRÜŞTÜM. OTOPARK OLAYINI DA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAHÇESİ OLARAK TESPİT ETTİK (ESKİ ATATÜRK ORTAOKULU BAHÇESİ-BAŞKANLIK GİRİŞİ) KATILACAK ARKADAŞLARIN LÜTFEN 0.264.2796383 nolu ofis telefonuma NOT BIRAKMASINI veya o.542.433 21 64 nolu telefona msj atması gerekmektedir. Saygılarımla dostlar...
    şu ana kadar sadece 4 kişi not bıraktı ,haydi sakarya MT davranın.....
    toplantı saat 19.00
    HIZLI GİDEN MOTORUN İZİ SEYREK OLUR! [COLOR="Red"]54 EK 020[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    sevgili arkadaşlar sakaryalı dostlar olarak sizlerin sakarya Taraklı Karagöl yaylasında yapılacak olan Büyük Motorsiklet Buluşması kampından herhalde çoğunuzun haberi yok.şu topiği incelemenizi isterim.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=9741
    19-21 mayısta Sakarya olarak diğer illerden gelen motorcu arkadaşlarımıza evsahipliği yapacağız.bu organizasyonun ucundan sizlerinde tutmasını rica ederim.selamlar saygılar
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

GILDOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9B
    hadi SAKARYA...akşama gelecek sadece 4 kişimi var yani...
    xenadu geleceklerden haber bekliyor....
    [COLOR="Red"][B]54 EZ 866[/B][/COLOR]
    [url]

victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    ben gelemiycem sanırım bi r müşteriye aracını teslim edecem

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Valla hocalar toplanıcazda birbirimizi bulamıcaz bu gidişle. Bana mado pek sıcak gelmedi biraz kazık diyorlar. + kimi 7 de gelebiliyo kimi 8 de ben 7. 7:30 gibi oralarda olucam önce AKM yi deniycem hava soguk pek dışarda oturan olmaz herhalde.artık herkes cebini açık tutsun kaskı elinde dolaşsın olacak galiba.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    Dostlar Akm KariŞtirmayin LÜtfen Mado Cafe.... 19 Dan İtİbaren...Zira AKM grup topalantılarını saat 12 e kadar yapabiliyor. Mado cafe otopark açısından en uygun yer. Hatta Belediye Bahçesine girdiğinizde AKM arkasına yanaşırsanız (deprem müzesi arkası) mado nun <2 katı gayet güzel ve otoparkı da görüyor. O nedenle MADO, akla başka bişey gelmesin lütfen. Fiyattan şikayet eden olursa ben bu toplantı için AKM ile olan fiyat farkını şikayetçi için öderim. saygılarımla....

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadslar kaça kadar orda olursunuz..ben dukkanı kapatınca gelmeye calısacam bi aksilil olmazsa tabi..saat 8,30 gibi..oduncu ben senı ararım
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    arkadaşlar güzel bir buluşma oldu.keşke biraz daha kalabilseydi. bu arada sinemadan çıktıktan sonra ilk kazamı yaptım.kedi hayvanı önüme fırladı bir fren yerdeyim motor 2 metre sürüklendi allahtan arkadan araba gelmiyordu.korumalı olduğum için bana bir şey olmadı çevre esnaf hemen yardıma geldi sağolsun.
    aman dikkat kedileri
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    Nurgül çok geçmiş olsun. sana bişey olmaması sevindirici. EE Önce emniyet...Arkadaşlar katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Güzel bir ortam oldu. Bu başlangıç olsun ama mutlaka en azında ayda 1-2 defa buluşalım.SELAMLAR

mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    vay arkadaşlar işlerimin yoğunluğundan dolayı 2-3 aydır giremiyorum. burası bayağı güzelleşmiş görmeyeli. sakarya sayfası filan.
    xenadu toplantıya geldim ama biraz geç kaldığımdan sizinle tanışma fırsatınıda kaçırmış oldum. inşallah bidahaki sefere görüşmek üzere. diğer arkadaşlarla tanışmaktan da çok memnun oldum. saygılar, sevgiler.

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nurguldemırbay cok gecmıs olsun aman dikkat mehmethan haklısın abi biraz acalelı bi toplantı oldu...bende pek fazla bişey anlamadım..xenadu senınde vaktın sıunırlıysı sanırım..tam kalkma zamanına denk geldim..ayda 1-2 kere yapmakta fayda war..
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    nurguldemirbay geçmiş olsun.toplantıya çok kısa bir süre katılabildiğim için üzgünüm.yarın hava nasıl olur bilmem ama güzel olursa kısa mesafeli bir gezi yapabiliriz mesela sapanca olabilir.

Motosikleti
    asya t1
    sapancaya gelirseniz beklerim.benim tel 05527240451 buradan ulaşabilirsiniz
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    KLR 650
    Hocalar çok iyiydi erkan kaçan arkadaşlar için üzüldüm zira laflafı açtı gidelim demesem sabahlıycaktık heralde.
    Biz zaten sagolsun muhbir hocam sayesinde aradabir toplanıyoruz şimdi yeni arkadaşlarlada tanıştık gittikçede büyüyoruz. Hayırlısı.
    Nurgul hocam geçmiş olsun. Hayatta kalarak atlattıgın her kaza ilerideki büyükbir felaketi önler. ( Ama bi kedide seni devirdiyse bence egitim lazım hocam.)
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    asya t1
    ODUNCU scooterlar böyledir cruiser gibi değil asfaltta çok çabuk kayarlar. hele asyaların frenlerine biraz sıkı bas arka tekerleği kilitler arka kitledi mi arka tarafı zapt etmek çok zordur.bundan daha sert frenler yaptığım olmuştu ama sanırım ön frenle arka freni aynı anda sıkmadığım için böyle oldu yoksa motor dengesini kaybetmezdi.neyse olan oldu artık ama bizim arkadaşların dediği kadar varmış asyaların frenleri ve lastikleri hiç güven vermiyor.başıma gelmeden anlamadım.ara sokaklardan özellikle geceleri hızlı gitmemek lazım.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    KLR 650
    Hocam birde bu tür durumlarda acı bir kural vardır onu kurtarmak için kendini riske atmayacaksın. Gidonu sıkıca tutup uçmayada hazır olup gerekeni yapacaksın.
    Sahi hocam kediye bişey oldumu. ( yani bizde kedi öldürmek ugursuzluktur. olduysa bisüre yanına yanaşmayalım).
    Yaşa ve Yaşat

muhbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakarya-merkez, ama ondan önce insanı insan kokan her yer
    Motosikleti
    Honda XL 200
    oldukça güzel bir buluşma oldu...yeni arkadaşlarla tanıştık...

bu kare mehmet abiye özel

ay millet aşka geldi.. :shock:

erenle özgür evli arkadaşları kıskandı da

neyse emre bizim karede olsun bari...nasılsa biz içlerinde nikah yaşlısıyız.. :wink:

baazı arkadaşlar karelerde yok:::neden?? çünkü onlar erken kalmöıştı..

nurgülcüm geçmiş olsun canım...dün gece ancak tanışabildik...çok fazla sohbet etme imkanımız olmadı...en kısa zamanda yine güzel bir buluşmada görüşmek üzere...
    AKIN VAR
    GÜNEŞE AKIN
    GÜNEŞ ZAPPPPDEDİLECEK
    GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN........

A (+)

Motosikleti
    asya t1
    güzel fotoğraflar.ben erken kalkmak zorunda kaldım.bu toplantıları daha sık yapalım arkadaşlar.
    ODUNCU kedi ölmedi ama bir daha karşılaşırsak acımıyacağım.bir kere de asfaltı o öpsün
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

muhbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakarya-merkez, ama ondan önce insanı insan kokan her yer
    Motosikleti
    Honda XL 200
    eee şimdi pazar günü söğütlüye eğitime kimler geliyor bakalım...benim motor mehmet abide olduğundan ve araba keremali gezisinden beri ağıryaralı yattığından biz otobüsle gidecez..peki ya sizzzzzzzzzzzz
    AKIN VAR
    GÜNEŞE AKIN
    GÜNEŞ ZAPPPPDEDİLECEK
    GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN........

A (+)

Motosikleti
    asya t1
    hadi arkadaşlar yarın sapancaya gelin güzel bir doğa turu atalım motorlarla
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler