Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşilar planda değişiklik olmaz ise eğer,
    bu akşam üzeri sakaryaya babaannemlere geçeceğim,
    yarın 12 gibide serdivan taraflarına dolaşmaya çıkıp ist döneceğim
    İstanbuldan İstediğiniz bişiy varmı akrabaglarınızdan felan
    sırt cantasına uyacak kadar olacak tabii
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim orhun u da davet ederiz sonra izmit tende birkaç arkadaş gelir 5 veya 6 motor olur eşi veya sevgilisini getirecek birileri varsa bende eşimi getiririm ister eşme ister akyazı altındere ister karasu küçük boğaz a gidriz her gittiğimiz yerde değişik yemek menüleri olur hem tanışır hemde kısa mesafe gezmiş oluruz
    evet beyler yorumları alalım bu mesaj a
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Bana uyar, ama bir derdim var hafta sonuna kadar yetiştirirsem geleceğim emin olabilirsiniz, Fatih hocam 52 TL ile 212 KM gidiyorum ne yapacız bilgin var mı ? Yarın ustaya götüreceğim.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşilar planda değişiklik olmaz ise eğer,
    bu akşam üzeri sakaryaya babaannemlere geçeceğim,
    yarın 12 gibide serdivan taraflarına dolaşmaya çıkıp ist döneceğim
    İstanbuldan İstediğiniz bişiy varmı akrabaglarınızdan felan
    sırt cantasına uyacak kadar olacak tabii
    toprağan saol ama keşke pazar gelseydin hem tanışırdık...

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana uyar, ama bir derdim var hafta sonuna kadar yetiştirirsem geleceğim emin olabilirsiniz, Fatih hocam 52 TL ile 212 KM gidiyorum ne yapacız bilgin var mı ? Yarın ustaya götüreceğim.
    bence de çok yakıyor o kadar yolu en fazla 30 tl ye yapması gerek ama malesef içiyor mübarek....

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Alıntı kashmar54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilin bakalım bu gün sakaryadan ne çıktı .....????

http://img819.imageshack.us/img819/3633/08112011322.jpg
    toprağam bu canavarı yakaladığın yeri tam olarak tarif edermisin? sakarya kenarında ki göletten mi tuttun yoksa köyün içinden geçerek gidilen göletten mi?çarşamba müsaitsen birlikte balığa gidelim ben gitmeyi düşünüyorum da....

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Ben birilerini getirebilirdim belki de bahara ancak. Şimdilik tek başıma geliyorum İstanbul'a gitmekten yırtabilirsem. Motorun yağını akıta akıta gezerim. :D Yav bi hallolmadı, çarşamba tekrar bi bakayım çok lanet bi arıza. Çünkü anca iyice ısındıktan sonra yağ akıyor, benzinle temizliyorlar, sıcak su filan tutuyorlar o zamana kadar motor soğuyup gidiyor ne akan var ne eden. Dur bakalım hallolur umarım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler eğer herkesin geleceği kesin değilse başka zaman gezelim

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben birilerini getirebilirdim belki de bahara ancak. Şimdilik tek başıma geliyorum İstanbul'a gitmekten yırtabilirsem. Motorun yağını akıta akıta gezerim. :D Yav bi hallolmadı, çarşamba tekrar bi bakayım çok lanet bi arıza. Çünkü anca iyice ısındıktan sonra yağ akıyor, benzinle temizliyorlar, sıcak su filan tutuyorlar o zamana kadar motor soğuyup gidiyor ne akan var ne eden. Dur bakalım hallolur umarım.
    Hocam Eşref ustaya gidiyorsun dimi, sonuçlar nasıl

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

beyler eğer herkesin geleceği kesin değilse başka zaman gezelim
    Fatih hocam, şu yakıt meselesini halledersem kesinlikle geleceğim

Motosikleti
    GV 250
    Yok Reşat ustaya gittim, SMSK'den onu tavsiye etmişlerdi. Şimdiye kadar gittiğim mondial servislerinden kat kat iyi, keçe değiştirip en azından gereksiz masraf çıkarmadı bana; uzun uzun da motorla ilgili konuştu bişeyler öğrendim. Mondial servisinden iki aydır getirecekler diye beklediğim hava filtresini ben bahsetmeyi unutmuşken değiştirmiş mesela. Yağ konusu çözülmese de tavsiye edebilirim, çarşamba akşamı tekrar bir uğrayacağım, farklı bir yaklaşım gerek. Benim bu haftasonu çok kesin değil gibi, haftaya olsa benim açımdan daha iyi olur.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Reşat:Eşref

Karıştırmışım benim yakıt sorunum var bu hafta da onun ile geçer bugün hesapladım 52 TL İle 212 KM sen full depo ile kaç km yapıyorsun.

Motosikleti
    GV 250
    40 liralık benzinle 250km civarı yapıyor. Ama hava filtresi yeni değişti kapkaraydı, muhtemelen daha az olur şimdi. Senin fazlaymış.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Ama bende yeni değiştirmiştim :( ah yazgan ah birşeyi yaparlerken birşeyi bozuyorlar şu ustalar

Motosikleti
    GV 250
    onlardan uzak dur ya, benim motorun da az sağını solunu kırmadılar tamir edeceklerken sözde. keçe takarlar onu da düzgün oturtmazlar yolun ortasında çıkar gider yağ akar gider. ondan sonra uyduruk atık gibi yağ koyarlar içine istanbula giderim keçe patlar yine her taraf yağ. ondan sonra sürekli oyalar dururlar yok jant gelecekmiş çanta gelecekmiş filtre gelecekmiş; hiç umru değil oranın asıl patronun. hem usta değil onlar tamirci. sen bir reşat ustaya görün bence.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Neyse hayırlısı olsun Reşat ustayı merak ediyorum şu yakıt inş. hallolur hoş olsa da bir depo ile efendi sürüş ile ne kadar olur menzil 212 değil de 400 mü olur ki

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler bana deseydiniz mondial var yetkili servis nasıl diye ben size anlatırdım benim sakarya da tanıdığım sadece birkaç usta var cemil celil kardeşler birde sağır dilsiz bi usta var stadyumun orada geri kalan çoğu tamirci müşteriyi soymaya çalışır hem adam gibi tamir yapmaz parça değişir parça değişmeyi bende yaparım ama tamirat ve ustalık başka bi meziyet ona saygım var ama parça değişmek bence ustalık değil sarf malzemeleri hariç

Motosikleti
    GV 250
    350 civarı olur bence ancak, tabii 70-80 km ortalama hızla. Bir denerim bakalım, benzin alayım da. Baştan pek motor tamir konusunu da o kadar ciddiye almıyordum da bu yağ olayı ders oldu. Zirai aletler sanayideki reşat usta da iyi, referansları çok sağlam onun da. Servislerden artık ilelebet uzak durmak gerek.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet o ustayı bende duydum tecrübeli olduğunu fakat kendisini de tanımam mekanı nı da bilmem yetkili servis mi? yetkili servis ne iş yapar ki 20 tl yağa 20 lira işçilik alır balata değişir zincir yağlar ben bu işleri gözüm kapalı yaparım bende cub vardı mondial bir defa servise gitmedim zaten sıfır motor kolaylıkla arıza çıkarmaz dedim yağı kendim değiştirdim sadece 10000km de hava sübab ayarı yaptırdım o kadar oda kendi ustam da

Motosikleti
    GV 250
    Yetkili servis olmayan usta nasıl oluyor? Nerden para kazanıyor o adamlar? Merak ettiğimden soruyorum. Parça lazım olsa parça nerden bulunacak? Cidden istanbuldan geldim ben bikaç ay önce, orada bitek bisikletçi çakması tamirciler öyle takılıyordu, onların ne kadar kaliteli iş yaptığı da zaten ortada. artık ağzım yandı kolay kolay burdan, farklı yerlerden sormadan fikir almadan zaten parça değiştirtmem. kendim pek fazla motorla uğraşasım yok, reşat usta da hesaplı anlatılanlara göre. smsk'nin resmi motorcusu gibi bişey zaten, iyi bence her türlü. O kadar da büyük bir masrafı olmuyor rutin işlemlerin, yağdı şuydu buydu.

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[/COLOR]toprağam bu canavarı yakaladığın yeri tam olarak tarif edermisin? sakarya kenarında ki göletten mi tuttun yoksa köyün içinden geçerek gidilen göletten mi?çarşamba müsaitsen birlikte balığa gidelim ben gitmeyi düşünüyorum da....
    bu balığı kumbaşı köyünün arkasındaki gölette tuttum.
    balık veren bir iki mekan var ama, iki üç gündür gidiyoz tık yok. yem için ben balığı bile zor çıkıyo
    balık havyarda diyolar ama istersen gideriz yinede
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı kashmar54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu balığı kumbaşı köyünün arkasındaki gölette tuttum.
    balık veren bir iki mekan var ama, iki üç gündür gidiyoz tık yok. yem için ben balığı bile zor çıkıyo
    balık havyarda diyolar ama istersen gideriz yinede
    toprağam yarın hava yahışlı yani büyük ihtimalle gidilmez hemde sağanak yağışlı ama hava açınca gidelim birlikte seninle shell orada buluşuruz basar gideriz ben hemen hemen her zaman müsaitim yani

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarın arkadaşın arabayı muayeneye getirecem.
    yani yarın doluyum onuun haricinde bende hemen hemen boşum.
    yağmur peşinden hava duruldumu gideriz.burdan hebrleşiriz.yada bizim arkadaşlarla
    gidecek olursak haber veririm sende gelirsin

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 02:01 ----------

bu arada hala motorsuzum. kaldık kış günü yaya.
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler