Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ggeleyim diyecem geride kalırım ya benim makine biraz yavaş
    sensiz tadı mı çıkar ahmedim gezinin, gazlamaya değil gezmeye gidiyoruz

200 cc ile 250 cc arasında çokta fark yokmuş, okullar açılsın hele

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250comet
    selam herkese, okullar açıldı, bi görüşme ayarlıyalım artık ;) cuma güneşli, hafta sonu yağışlı gözüküyor, çok uzaklara gidemesekte, ufak bi organizasyon yapalım

Motosikleti
    hyosung gv250
    ufak tefek gezdimişizdir zaten bütün yaz organizasyon yapıyorsak şöle 100-150 km uzağa gidelim erken çıkalım öğlen saati dinlenip keyif yaparız yemek falan yeriz geze geze döneriz bence pazar günü yağmur yokmuş zaten gelecek olan arkadaşlar gidilebilecek yerlerle alakalı fikrini sölesin karar verelim birlikte..

Motosikleti
    gt250comet
    sakarya belediyesi treking turları düzenliyor ;)
    http://www.sakarya.bel.tr/haber.php?...ak=44&uk2=2454

Motosikleti
    cbf 150
    bende varım arkadaşlar bende sakaryalıyım

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı oster54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende varım arkadaşlar bende sakaryalıyım
    hoşgeldin oster

Bana Adaparında uygun 2006 ve yukarısı regal raptor bulacak yok mu?

Bir haftadır sakaryalı kimse girmemiş sakaryada pek motorcu yok yada zamanları yok yada burayı bilmiyorlar. Neyse bir motor buldum regar raptor 250E-9 motor iyi durumda 2006 modeller içindeki belki en toplusu ama satan kişi buna 4-5 sene binmeyi düşünme motor çin malı cünkü dedi yani nedemek istedi motoru 4-5 sene sonra aldığımın yarı fiyatına satamam mı hurdaya mı ayırmam gerekir?

Alıntı rr54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir haftadır sakaryalı kimse girmemiş sakaryada pek motorcu yok yada zamanları yok yada burayı bilmiyorlar. Neyse bir motor buldum regar raptor 250E-9 motor iyi durumda 2006 modeller içindeki belki en toplusu ama satan kişi buna 4-5 sene binmeyi düşünme motor çin malı cünkü dedi yani nedemek istedi motoru 4-5 sene sonra aldığımın yarı fiyatına satamam mı hurdaya mı ayırmam gerekir?
    hala giren yok

Motosikleti
    hyosung gv250
    sakarya mt çok aktif olmaz özellikle bu mevsimde bu tarz konuları forumda paylaşırsan daha etkili olur ama gezi fikrin falan varsa 1 hafta öncesinden paylaş ktılanlar olur hatta ii grup oluşturabiliriz çok ii insanlar var sakaryada hepsiyle tanışırsın.motoru alıp satarken illaki zarar yaparsın 1500 tl zararı gözden çıkarman gerekir sadece çin malı olanlar için deil bu hepsi için geçerlidir hatta pahalı motorlarda daha fazla zarar yapabilirsin ama her malın bir alıcısı vardır temiz bakarsan satarsın bence regal raptor çin maı motorların en ii sidir

Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    ahmet haklı dostum.. ufak çaplı da olsa bi grubumuz var ama havalar soğudu için pek fazla aktif değiliz.. birbirimizle genelde cepten haberleşiyoruz.. bu yakınlarda toplanıp bi çay içelim diyorum.. gelmek istersen numaram 534 846 25 91.. çağrı ya da mesaj atarsan haberleşiriz..

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocam biraz duruldu ortalık ama herkez öyle. Soguktan filan degil malum benzin zamları ekonomi. Eskiden akşam üzerleri çay içmeye gittigimiz yerler artık siddi masraflı yol oldu.
    Ama Sakaryada kafemiz bile var birileri olur mutlaka yeni arkadaşlarlada tanışmak ortama katmak için toplanalım bi akşam.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    aynı şekilde ben de bi akşam toplanmamız taraftarıyım.. diğer arkadaşlarla da uzun süredir görüşemiyoruz zaten.. havalar ısındığı zaman da yine gezi yaparız inşallah.. tabi bi de şu benzine zam gelmeseydi iyi olacaktı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

kafenin adını söylersen ziyaret etmek isterim..

Motosikleti
    KLR 650
    Alıntı cengiz.250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şekilde ben de bi akşam toplanmamız taraftarıyım.. diğer arkadaşlarla da uzun süredir görüşemiyoruz zaten.. havalar ısındığı zaman da yine gezi yaparız inşallah.. tabi bi de şu benzine zam gelmeseydi iyi olacaktı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

kafenin adını söylersen ziyaret etmek isterim..
    Valla adı yok hocam motocafe işte ankara caddesinde kapının üstünde eski bir bmw motosiklet asılı. Önündede motorlar durur genelde.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    KANUNİ 250 CC CROSS
    arkadaşlar aranızda cross kullanıcıları yokmu gelin ofroad yapalım

Motosikleti
    KLR 650
    Alıntı YILDIRAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda cross kullanıcıları yokmu gelin ofroad yapalım
    Olmazmı hocam çogu kroscu zaten. Kafeye gel hem tanışırız hem hafta sonları arazi yaparız.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    Arkadaşlar hepinize merhaba, Sakarya üni'de okuyorum.. hem sitede hemde motorda yeniyim, yaklaşık 6-7 aydır motor araştırıyodum ve sonunda Mondial 150 MR'da karar kıldım..
    İnşallah Allah hem bana hemde tüm motorculara kazasız belasız yollar nasip eder ;)

Eğer geziler aktiviteler yapılacaksa bende varım..
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır..:bounce:

merhabalar MR. eko
    ben de sakaryadan mezunum. Sakaryada mühendislik yapıyorum.
    mustafaokur03@hotmail.com msn adresim eklersen görüşelim bi.
    motorun hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sayın tatangalar birgün toplanıp ta şöyle bi karadeniz sahil turu yapalım alaplı akçakoca düzce abant gölü falan değişiklik olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 ABS
    Merhabalar gençler Honda Shadow 750cc yol lazım havalar ısınmak üzere etkinliklerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler