Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    xenadu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 PAN EUROEPAN ST1300 A
    dostlar yollarda polis yok ama jandarma sıkı takip ve çevirme yapıyor bilginiz olsun.
    HIZLI GİDEN MOTORUN İZİ SEYREK OLUR! [COLOR="Red"]54 EK 020[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hadi biri önayak olsada bi buluşma yapsak uzun zaman oldu. Hatta haftasonu bile olabilir (ben nöbetçiyim şehirdışına çıkamam nasılsa)
    Yaşa ve Yaşat

victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    sakarya sessizliğe bürünmüş.................kimseeee yokmuuuuuuuuu

canlanalım biraz

haa bu arada çalıştığım kurumun finans ettiği için bir gezi organize ediyorum

ama yer konusunda kararsızım fikri olan varmı

selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar bu akşam saat 20:00 de mado cafede buluşuyoruzz...

hafta sonu ne yapacağımızı konuşacağız.. MUTLAKA GELİNN!!...
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19026
    [COLOR="Magenta"][B]daha gidecek çok yolumuz var:cat: [/B][/COLOR]

Motosikleti
    KLR 650
    Nihayet uzun zaman olmuştu, görüşmeyeli.
    Yaşa ve Yaşat

GILDOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9B
    evett herkes toplanıyo sonunda....millet aman kaçırmayın 8:00 de görüşürüzzzz
    [COLOR="Red"][B]54 EZ 866[/B][/COLOR]
    [url]

euheuehu yine kimse bişi yazmıyo...

boraciner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650cc. - Clio 1.4 - Opel Frontera 2.2 TDI
    Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir giremiyordum, bi boşluk bulup girdim şimdi de.. bu günlerde istanbulda yeni bir işletim sistemi projesi üzerine çalıştığımdan pek gezilerle ilgilenemiyorum.. neyse artık işler bitince görüşürüz. kendinize iyi bakın . ..

iyi yolculuklar...
    YAMAHA DRAGSTAR 650

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Heeey Sakaryam, yürrü beee kim tutar seniii! arkadaşlar okudum yine baştan sona etkinliklerinizi, çok hoşuma gitti yav. Hadi bakalım, uyandırın Sakaryayı. Çocukluğum, ilk gençliğim hep orada geçti, duygulanıyorum valla duyunca, okuyunca yaptıklarınızı... Umarım kış sonunda ben de motorumu alıcam, o zaman kesin gelicem sizin etkinliklere eski bir Sakaryalı ve de Akyazılı olarak. Nereye gidersek gidelim bu şehir ardımızdan geliyor dostlar. Başka bir şehir bulamıyoruz. Motosikletimi alınca ilk uzun yolum Sakarya olucak, buna sözüm var. Babamın mezarı Akyazı'da beni bekliyor. Ne günlerimiz geçti be Sakarya'da. Nehrini, tarihini sevdiğimin şehri. Sakaryam benim. Keşke hep o 70'lerdeki Sakarya olarak kalsaydın da biz de seni doyumsuzca sevseydik, sevebilseydik Sakarya. Biz senden gitsek de, sen bizden gitmiyorsun Sakarya. Sakarya zaferinin şehri, Kurtuluş Savaşının en önemli şehri, seni seviyoruz be. İstanbullardan sana sonsuz sevgiler Sakaryam.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

GILDOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9B
    arkadaşlar dün radyodan duydum karaman yolunda iki motorlu arkadaşımız kaza yapmış ikisini kaybettik ikide yaralı varmış...ölen arkadaşlar akyazıdanmış ve dün cenazeleri kaldırılmış bunuda akyazılı arkadaşlardan duydum.hepimizin başı saolsum umarım bidaha böyle kaza haberleri almayız... aman hepimiz dikkatli olalım
    [COLOR="Red"][B]54 EZ 866[/B][/COLOR]
    [url]

Motosikleti
    --
    Sakarya MT ye Yalova MT den selamlar.
    Kerpe yapıyor muşsunuz? Bizim çocuklara söyledim, herkes A2 derdine düşmüş, pazar sınavları varmış. Büyük ihtimal sadece biz Deniz'le geleceğiz. Ama c.tesi akşam yani bugün saat 9-10 gibi çıkarız.Yeşil ZX6. Bize bakacak mısınız orada, kaybolmayalım, yani hiç bilmiyoruz, bi de gece . Hayır hiç gelmedik de o yüzden biraz tereddüt ediyoruz
    ergün-deniz (yalova)

Motosikleti
    KLR 650
    Live s or d hocam geçkalmışsınız biraz yazmak için. Artık bidahaki sefere bekleriz.
    12-13 /08 de Düzce akçakoca var. Duyurulur.
    Yaşa ve Yaşat

Herkese merhaba Ben de SAKARYAlıyım. 19 sf yı baştan sona okudum. Süper etkinlikler yapmışsınız elinize sağlık. Bi çok üyeyi nerdeyse gıyabında tanıdım
    Bi motorum ve ehliyetim olmasada (gerçi B var ama kıymeti yok ) kısa süre içinde edinmeyi düşünüyorum. kampüste okuyan arkadaş nurgül sanırım ben hiç görmedim
    okulda hangi fakülte acaba ? bu arada ben de İşletme 3 üm. Merkezde oturuyorum gar civarı. Herkese iyi forumlar. Ortam çok güzel olmuş. İyi geceler

animanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Adapazarı lıyım doğuştan yani direkt
    [B]Bu arada ben 92 doğumluyum eğer laflarımı beyenmesseniz yaşın küçük deyip kesebilirisiniz (Bu laf yaşça bük olup ....... küçük olanlar için geçerlidir)::lac:: [/B]

tolga_kaan ve animanyak hoşgeldiniz .. gezilerimize katılırsınız umarız..hbr vermek için geç kaldık ama bu akşam babalıya gidiyoruz bi kaç motor inş. bidahaki gezilerde görüşürüz ..

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    Arkadaşlar uzun bir aradan sonra ( 3 hafta kadar ) tekrar eve geri döndüm. Bu üç hafta içinde ayvalık fethiye kaş ve kalkana gittim. Motorumu çok özlemiştim ama denizi hiçbir şeye tercih edemem. benim motor canavar gibi 3 haftada bir şey olmamış.bugün bir organizasyon yapmışsınız sanırım.ben bugü
    n geldim eve.bundan sonra akşam buluşmalarını arasını sıkı tutalım.
    en kısa zamanda buluşmak dileğiyle...
    tolga_kaan_ ben fen-edebiyat fakültesindeyim.tarih bölümü 3. sınıf
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    KLR 650
    Hoş geldin nurgül hocam özlettin kendini valla. Görüşmek üzere.
    Yaşa ve Yaşat

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Herkeze selam

Bu sayfayı daha önce neden fark etmedim,özkan selam,arkadaşlar bende fahri Sakarya lıyım,annem sakaryalı ve tüm akrabalarım orada,bir haftalık motorcuykende ilk yolculuğumu sakaryaya yaptım,yakında gezi yaparsanız büyük bir aksilik olmazsa kesin gelirim
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    selamlar , bir süredir hafta içi buluşuyoruz grup olarak , gerekli bilgiyi iletiriz.

syg
    Özgürlüğüm Rüzgarında Saklı

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Forum Sayfalarında sorulan sorulara anlamsız cevaplar veremezsiniz.. Aynı mesajın birden fazla foruma atılması durumunda, yada bir mesajın forumun konusu ile ilgili olmadığı halde popüler bir foruma atılması durumunda forum yöneticileri ilgili mesajları silebilir yada uygun forumlara taşıyabilir. Bu tarz mesajlara devam edildiği taktirde yollanan mesajalr moderatorler tarafından silinecektir. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: teror **************

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler