Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Bolu' nun neresindensiniz?

Katılımcı sayısı
156. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Merkez

111 71.15%
  • Mudurnu

12 7.69%
  • Dörtdivan

2 1.28%
  • Gerede

7 4.49%
  • Mengen

9 5.77%
  • Kıbrıscık

3 1.92%
  • Seben

8 5.13%
  • Yeniçağ

4 2.56%

[Bolu - Mt]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    eyvallah dostlarım sağolun istanbuldan bol sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    dostlarım nick imden de anlaşılacağı gibi bende boluluyum bu sitede bu aralar yeniyim yazın ortasına doğru bende inş adam gibi şöyle çin malı olmayan bi motor alıcam bakalım benim eski çin malı beni yarı yolda bıraktıktan sonra biraz soğumuştum açıkçası ama bu sevgi bambaşka bi sevgi dayanamadım tekrar harekete geçiyorum bolulu motor manyaklarıyla yazın dağıtacaz hazır olun

ya L.Sahin kardeşim ben seni hatırlıyorum galiba sen kültür mah. demi oturuyosun çünkü ben seni honda cbf250 nden tanıyorum doğrumuyum bende kültürdeyimde o bakımdan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bahara bi fazer olurmu ki acaba ?? : )
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlarım nick imden de anlaşılacağı gibi bende boluluyum bu sitede bu aralar yeniyim yazın ortasına doğru bende inş adam gibi şöyle çin malı olmayan bi motor alıcam bakalım benim eski çin malı beni yarı yolda bıraktıktan sonra biraz soğumuştum açıkçası ama bu sevgi bambaşka bi sevgi dayanamadım tekrar harekete geçiyorum bolulu motor manyaklarıyla yazın dağıtacaz hazır olun

ya L.Sahin kardeşim ben seni hatırlıyorum galiba sen kültür mah. demi oturuyosun çünkü ben seni honda cbf250 nden tanıyorum doğrumuyum bende kültürdeyimde o bakımdan...
    dostum hoşgeldin sefa geldin...
    bu cin malı sözüne aramızda alınanlar olabilir hee...bizim arkadslar cok seviyolar bu cin malı motorları .......
    sunu da belirteyim aramızda manyak kimsler iştemeyiz....kurallara,kaidelere uyan motosikletin ustunde full korumasıyla gezen arkadslar işteriz..ok

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @t_u_runcu Ne utancam la kro... Sen altındaki Çin Bozmasına Bak. Benım motorun hiç bi yerinde Made in China Yazmıo Senin Sasende Kocaman Yazıo.. Ayrıca Çinliyi Ve Cinlileri Cok Seviyorumm... Benım Yaptıgım Hareketleri Sizlerde De Görmek İStiyorum. Konusması Kolay Burda...

@Bolu'lu Lynx Hoşgeldin Dostum Aramıza...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Aramıza hoş geldin Lynx,

turuncunun da dediği gibi fazla deli olmanın alemi yok
    Tabiki arada bir coşucaz, toz kaldırıcaz ama abartmaya da gerek yok

"Çin motorlarının karbüratörleri çabuk kirleniyo, temizlemek lazım"

Daimi ve de aktifiii olman dileğiyle...
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @t_u_runcu Ne utancam la kro... Sen altındaki Çin Bozmasına Bak. Benım motorun hiç bi yerinde Made in China Yazmıo Senin Sasende Kocaman Yazıo.. Ayrıca Çinliyi Ve Cinlileri Cok Seviyorumm... Benım Yaptıgım Hareketleri Sizlerde De Görmek İStiyorum. Konusması Kolay Burda...

Hoşgeldin Dostum Aramıza...
    la zibidi ..sadece sen mı varsın bu memlekette cin malı motosiklete binen ...herkesın zevki tercihi ister cin malına işter japon malına biner ...@Bolu'lu Lynx niclı arkads sankı cin malı motorları asagılar gibi bi sozde bulunmus ..bende o yuzden kullanan arkadslar alınabilir diye yazdım ...lafı tersinden anlama san bi olmaz dimi..sen gibi herkes motorundan memnun ama kımse kımsenın mtoruna camur atmıyor....

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    heee kankam benım yaa benı korumus saolsun

Sevgilimi bile vermedim len bu kadar cicek kıymetini bil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    heee kankam benım yaa benı korumus saolsun

Sevgilimi bile vermedim len bu kadar cicek kıymetini bil
    .................

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"Çin motorlarının karbüratörleri çabuk kirleniyo, temizlemek lazım"
    İtinayla Karbüratorleriniz Temizlenir Makul Fiyata Anlasırız Arkadaş Kazıgı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    İtinayla Karbüratorleriniz Temizlenir Makul Fiyata Anlasırız Arkadaş Kazıgı
    temizlemesi basittir galıba ...tam bilmiyorum ama ....yanlız bu hava aayarını yapabildinmi ?

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    ben de karbüratör marbüratör kalmadı valla...

vücudumda bi karbüratör var sadece.. o da ağzım :D
    onu da bi çalkaladım mı suyla, benden iyisi yok vallaa

o da sudan ucuz haa :D
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı t_u_runcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temizlemesi basittir galıba ...tam bilmiyorum ama ....yanlız bu hava aayarını yapabildinmi ?
    Temizlemesi basitte sökmesi ölüm. Yan grenajlar, koltuk, depo, depo üstü grenaj, hava filtresi, gaz teli, hepsi sokulmesi gerekiyo sonra benzinle güzelce yıkıyosun. Takıyosun motorda gozle farkedilir bi değişim oluyo... hava ayarını tam yapamadım su anda ama en kısa zamanda yapacam. Agzı yamuk Karga burnu Aldım onun için. Yarın Yaparımdır belki.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah dostlarım sağolun istanbuldan bol sevgiler
    ahh be abicim.. Biz Seni tekrar yanımıza beklerken sen aldın basını gittin be abi bizi yanlız bıraktın buralarda Mekanın Cennet Olsun Be Abicim Tüm Bolu Mt Adına

Motosikleti
    KLE 500
    arkadaşlar çin mallarını kötülemiyorum tabi onlar sayesinde bir sürü arkadaş gibi bende ilk defa motorla tanıştım ama gerçekten uzak durmanızı öneriyorum ilk başta alınabilir ama kimse kusura bakmasın biraz dandik şunuda ekliyim manyaklıktan kastım bu sevdaya gönül vermiş kişilerdir bu adama 10 milyar versen yada 20 gider motor alır araba değil bizim türk kültüründe bu paraya git araba al derler ama bizim gibi motor manyakları gider düşünmeden motor alır inşallah beni anlamışsınızdır bolulu kardeşlerime ve boluda olmayıpta benim gibi memleket hasreti çeken herkese selam olsun aranızda olmaktan gurur duydum........

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    teşekkürler kardeşim.. İleride tanısmak üzere şimdilik hoşçakal...

Motosikleti
    KLE 500
    myheart kardeşim seninle Allah izin verirse mutlaka tanışalım

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    boluya geldiğinde haber ver burdan... Veya msn ekle myheart1404@hotmail.com

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    arkadaşlar çin mallarını kötülemiyorum tabi onlar sayesinde bir sürü arkadaş gibi bende ilk defa motorla tanıştım ama gerçekten uzak durmanızı öneriyorum ilk başta alınabilir ama kimse kusura bakmasın biraz dandik şunuda ekliyim manyaklıktan kastım bu sevdaya gönül vermiş kişilerdir bu adama 10 milyar versen yada 20 gider motor alır araba değil bizim türk kültüründe bu paraya git araba al derler ama bizim gibi motor manyakları gider düşünmeden motor alır inşallah beni anlamışsınızdır bolulu kardeşlerime ve boluda olmayıpta benim gibi memleket hasreti çeken herkese selam olsun aranızda olmaktan gurur duydum........
    kardes kusura bakma ama senın su 'manyak' kelımesıne katılmıyorum ..güzel örnek vermıssın ama o kelimeyı kullanmak pek hos degil ....
    ben 10 bin ytl lık motosiklete binmekle ..belkide herkesin , 'o kadar param olsa araba alarım' dedigi,veya 'o kadr para motosiklete verilmez', dedigi ucreti motosiklete vermekle.....yagmurun altında ..veya gecenın en soguk saatlerinde motosiklete binmekle...kendimi manyak olarak gormuyorum ...
    bu bir tutkudur..zevk meselesidir ..yasam biçimidir..işter arabaya binerim işter motosiklete..
    cogu insan motosiklet suruculerını sevmiyor ..bunlar ; manyak, serseri,akılsız vs vs bunun gibi kelımeleri kullanıyolar .. biz duymuyoruz ama içlerinden geciriyolar ...haklısın..
    ama bi baskası 'manyak,sersesi akılsız vs ' gibi kelımeler i bizim hakkımızda kullnadigi için ben kendimi manyak olarak gormuyorum ...

kullandıgın cumlelere dikkat etmenı iştiyorum ..bende bi motosiklet kullanacısıyım ..
    ''ama bizim gibi motor manyakları gider düşünmeden motor alır''
    bu cümledeki manyak kelımesı kaldırıpta motor sevdalısı dememız sanırım daha dogru olacaktır ..
    inş. yanlış anlamıyorsundur benı
    kal saglıcakla

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    len bi şeye de kulp takma yaw... alla alla

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750

kardeşim hoşgeldin evet ben kültür mahallesindenim,doğru biliyosunisim neydi senin kesin tanıyorumdur?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler