Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Slm lar arkadaşlar bi süredir ortalarda görünemiyodum galiba bi süre daha olamıcam
    Bu arada istanbul Mt ye yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz

Dishy Buyur gel seninde bi kurabiyeni yeriz

Deer_152 Özgür nereye gidiyon kardeşim yaaf daha yeni başlamıştık karpuz bile kesmedik daha :( Sen gidersen ben kimin artıçısı olucam ? ? ?

erol dayı Erol abi bu gün gazetede iş ararken gözüme bi motosiklet ilanı çarptı birisi kelepirden Twister satıyormuş (3000ytl) istersen bi göz at 0536 785 37 76

bu arada önümüzdeki fuar için bi organizasyon yaptınızmı önceki sayfalara pek bakamıyom net ağır biraz
    Bi ayar çekin ben uyarım

Bu arada ehliyete başladım önce ehliyetimizi alalım motoru alırık elbet bi gün
    Ama bi sorun var çok iyi bilmiyom motoru duyduğum kadarı ile de kurslarda motosiklet için sürüş dersi verilmiyomuş Vitesli motor hele hiç bilmiyorum GaziOsmanPaşa da varsa bi arkadaş bi hafta sonu biraz bişiler gösterebilirse çok sevinirim arkadaşlar

Hepiniz kendinize çok iyi bakın en kısa sürede tekrar görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerdesin be olm kendine baska bi şöför bulman lazım artık

erol abi kusura bakma kimseden ses cıkmayınca bende gitmedim malum istanbul mt kelebek biraz bkz hakinen

bu arada fuar günü yaklaşıyor herkes kendine uygun bi gün sölesin bana hergün uyar malum

hakinen buarada hafta sonu bulusalım telefonunu al yoksa bi daha zor bulursun beni kolada getirecem ona göre

erola bi bilet ayırmayı unutma malum hepsini dagıttık

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdesin be olm kendine baska bi şöför bulman lazım artık

erol abi kusura bakma kimseden ses cıkmayınca bende gitmedim malum istanbul mt kelebek biraz bkz hakinen

bu arada fuar günü yaklaşıyor herkes kendine uygun bi gün sölesin bana hergün uyar malum

hakinen buarada hafta sonu bulusalım telefonunu al yoksa bi daha zor bulursun beni kolada getirecem ona göre

erola bi bilet ayırmayı unutma malum hepsini dagıttık
    biletler hazır kafanı yorma kola ısmarlarsan bende gelirim buluşmaya
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

tabiki abi ne demek hem motoru serkana bi yıkatıyım bizde seyrederiz ögrenelim keyifle kolaları içeriz o yıkarken

Motosikleti
    Yoktur
    o göbekle yıkayamaz makara yapıyor
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

abi güzel yokıyor valla yıkasın satıcam motoru

Motosikleti
    Yoktur
    tamam belki hakinen şans getirir

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    yikamayacam camurla sivayacam yarin courosel de bulusalim saat 18 de hemide motorsuz yagmur filan yagar neme lazim camur mamur ugrasamam ozgur sen forma yaz ben birdaha bakamam gelen olursa org yaparsin

persembe geleneksel yikamam gunum oldugundan 19.45 21.45 arasi yikadim aldigimdan beri en parlak devrini yasiyoooo aksam gunes gozlugu ile baktim anca adamin gozu kamasiyor be yaw yarin beni arada bidonlari doldurak bakirkoyde bulusup sonra motoru yikariz.way be erol abiyide kolaci yaptik

bu arada gelmek isteyen arkadaslar davet beklemesin gelsin motorlu motorsuz fark etmez onemli olan tanismak
    motociklet

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Arkadaslar bugun işe gec kaldım dıe bıras acele ederken 70le bı cukura gırdım ucuz toparladım ama arka tekerlege bısı oldu
    Bosluk var galıba enteresan bıs ses cıkarıo donerken surtme sesı gıbı bırasda bosluk var gıbı sehpaya cıkaarınca tıkırdıyo. . .
    Buyuk bı sorun cıkarırmı acaba?

Motosikleti
    Yoktur
    istanbul mt bukadar sessiz kalmazdı

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Selammlar millet nasılsınız ve yine ben :D Ne o yine organizasyon krizi mi yaşanıyor :D

Deer_152 Özgür kardeşim demek gidiyon hee ayrılık vakti geldi :( Motorumu aliyim ilk senin yanında gelcem :D

İstanbul mt bi ayar çekin şu fuar olayına birlikte gidelim ama bu sefer fuar içinde birbirimizi kaybetmeyelim. Çünki fuar alanı bu sefer bayağı büyük bi kaybolursak bi daha bulamayız birbirimizi sanırım bunun için fuar içi organizasyonda gerekecek :D

Sanırım bu akşam caruselde buluşmada var eğer bi aksilik çıkmaz ise gelmeye çalışıcam yeni dostlarımızla tanışmak isterim
    Birde özgürle vedalaşayım kimbilir bi daha ne zaman bir araya geliriz gerçi senin sağın solun belli olmaz gelirsin sen cuma akşamlarına :D

neyse görüşmek üzere arkadaşlar kendinize iyi bakın bu arada aklınızda olsun
    2. el honda XL200 arıyom (çinlilerden hayır gelmeyeceğini anladım artık) düşerse bi haber edin size zahmet

BYE BYE

Motosikleti
    Yoktur
    sktteam dan vazmı geçtin dün akşam skyteama baktık sahibinden.com a özgür baya beğendi bende beğendim bakalım hayırlısı

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    motorize_deli dostum bu sefer ben otobusle gelcem heralde motorda garip bişiler var anlamadım
    ama cidden kaybetmeyelım bu sefer bırbırımızı gıdersek

Motosikleti
    Yoktur
    özgür bakırköyde buluşma varmı

bişey soracam biraz komik olacak ama MT nin açılımı ne oluyor ?

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey soracam biraz komik olacak ama MT nin açılımı ne oluyor ?

motosiklet.net istanbul mt diyerek kısaltma yolu na gidiyoruz

mt nin acılımı sanırsam notosiklet türkiye erol abi galiba buluşucaz 18 de serkan arar duruma göre yazar cıkarız

öymen gecmiş olsun belki baglantı yerlerinde bi sorun vardıur motor takozuda olabilir biran önce göster bence baska bi arıza cıkartmadan

evet bu arada skyteam motoru begendim ama birde yakından görmek gerek ondan sonra karar vericem

Motosikleti
    Yoktur
    bana cepten çağrı yap buluşma yerini söyle biliyorsun ben arabayla gelicem park sorun olur

ok abi haber versin ben sana haber veririm

Motosikleti
    gs 500
    sagol deyer_152 ben hep burda olacam tabi fırsat buldukça zatenn yenin yeni kendime gelmeye başladım çanakkale benim bestilimi cıkardı arkadaş lar olmasaydı herhalde ben yalovada 4 gün deliksiz yatardım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler