Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    arkadaslar cuma gezsisi içn plan net olarak ne ben izni ayarladımda nerde nasıl kımle kacta vbılmıorum yazarsahnız sevırnırım yatıorum artık aksama uyanınca okurum ben

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway 150

tuqruL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    İyi dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekürlerimi sunuyorum..

Özellikle dün akşam tophanede benimle birlikte olup son kez o güzel muhabbetlerine nail olduğum Özgür, Aytaç ve Serkan arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum.. Dün akşam güzeldi.

Tekrar sağolun arkadaşlar.. Geldiğimde görüşmek üzere, Allahaısmarladık
    www.yenigitar.com - Msn : inblackdreams@hotmail.com - (0 Rh +) - MotogitariSt -

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne demek tuqrul bizde uzun bi aradan sonra seni görmeye sewindik

yarın aksam büyük bi, ihtimalle otogara gelirim ama gelemesemde simdiden hayırlı yolculuklar diliyorum

immigrant sana yakın olan bi yeri yaz bi o taraf geliriz mesela istinyede belediye tesisi var orda bi yemek yer daha sonrada söle sahilde bi motor keyfi yaparız

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

crack sana biraz uzagız ama gelir alırım dersen g.o.paşadayım

Sağolasın dostum o tarafta çok dostum var rahatlıkla bulabilirim ama bu tatrafta olursa en azından giderken alır geldiğimizde hemen iade ederiz kolaylık olurdemiştim genede düsünmen yeter Sağolasın.
    Giderken yoldan alıcaz artık iyi kötü bir kask.

lafı bile olmaz crack

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı volkan8189000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya yakışıklı cıkmışsınız
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    zat150
    arkadaslar sitede sorun vardı galıba butun gece urastım giremedim. .. Ulen iznide ayarlamıstık yalan oldu bızım gezı . . . herkes off suan gelıpte son an bı plan yaparsanız ben sureklı kont etmek için giriorum bılgınız olsun . . .bugun her saat uyar bana

deer saol dostum yakın olması sart dııl bana tophane besıktas falan da uyar tabi bu taraflarda olursa cok rahat olur sabah 7 de cıktım işteen uyumama ınadımla beklıorum haberlerınızı. . .

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık havalar ısınsada bi tanışsak diyorum.

Motosikleti
    zat150
    ısınmadan tanısalım ortam sıcak olur

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya sorma diete başladık eskiden üşümezdim şimdi donuyorum

Motosikleti
    zat150
    Leventten çıksan 60 la fazla kasmadan bebeğe insen çok üşümessin ya güveniorum ben sana gerçi bende son 3 buluşma planına katılma çabalarındayken direkten dönüyorum ama nese. . .inş en kısa zamanda toplanırız

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    selam millet.ben tekirdağ MT'den geliyorum..motorumu daha yeni sattım.motor gaziosmanpaşa'ya gitti..yani yine sizden...boyle gezi olayları falan hosuma gidiyo dogrusu...dur bakalım yeni bi motor alırsam hep sizle olurum(tabi kabul ederseniz)
    hee sahi arkadasşar ya size bişey sorıym bildiğiniz satılık DR650 var mı ya ??

immigrant sitede bi sorun vardı sanırım bende yazamadım bugün catalcada bi veraset intikal işim vardı henüz gelebildim kendi payıma özür diliyorum gelemediğim için sanırım gezide gercekleşememiş galiba

tophane ortaköy pazartesiden itibaren hergün bana uyar malum hafta sonu eğitim var

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    tugrul un 11 30 itibariyle aradigimda otobusun etrafinda kurbanlik gibi geziyomus 5 dakka sonra aradim ve konustum helallestik herkese cok cok selam soyledi.DR yi soran arkadas benim tanidikta var DR 650 DUAL SPORT ama motor yagsizliktan kitledi malesef tanismak istersen yazarsin.selamlar yarin kar yagacak nereye biraz kehanet yapam dedim de
    motociklet

Motosikleti
    zat150
    deer_152 hiç önemli degil dostum masallah sapasaglam burdayız baska zamanlara kısmetse kimsenın bi günahı yok site gitti o da benin şansım

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı hakinen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tugrul un 11 30 itibariyle aradigimda otobusun etrafinda kurbanlik gibi geziyomus 5 dakka sonra aradim ve konustum helallestik herkese cok cok selam soyledi.DR yi soran arkadas benim tanidikta var DR 650 DUAL SPORT ama motor yagsizliktan kitledi malesef tanismak istersen yazarsin.selamlar yarin kar yagacak nereye biraz kehanet yapam dedim de
    ben yinede bi goruseyim arkadasınla ya..msn adresi varsa verebilirmisin..

serkan ajan gibi adamsın he adam telefonu yanıma almıyacagım demişti bende aramadım hayırlısıyla gider gelir inşallah

sanslı oldugun bi gün gezi yaparız immigrant

yarın egitime gelecek arkadasların bilgisine saat 10:00 gibi sirkeci arabalı vapur iskelesinde olucam

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    msn si yok sen bana ozelden cebini verirsen bende sana onun cebini vereyim.selam

ozgur bey efendi kar yagiyoooo motor camur oluyo bende cildiriyoooo

yarin motoru bi yikayim bari bende eger kar yagmazsa ogleden sonra ekip toplansin bi yere kacariz

bu ne ya herkes uyuyo mu?mt ist uyuyo yani ha iyi uyun bakem.ben ranger a yavas yavas basliyacam haberiniz olsun telden ulasan ulasssin.0544 660 69 89 suan bakirkoy civari olacak hadi kelebekler kozadan cikin

eve dondum yine cikiyorum bakim dedim uyusunda buyusun ninni durumu yani sizde
    motociklet

serkan biz egitimdeydik haberin yokmu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler