Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Yasin ben istanbul/ataşehirden. Bugüne kadar hiç bir aktiviteye katılamadım(scooter'ım ın hacminin küçük olması sebebiyle). Fakat yeni motorumla katılmak isterim. Sizlerle tanışmak vs.. Sorum: MT Istanbul'a katılabilmek için herhangi bir şart var mıdır?
    Kabul edilmedim mi yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    günaydın istanbullu motor sürücüleri,kazasız belasız,cezasız sürüşler dilerim.havalar sonunda ısınmaya başladı. yasin arkadaş kim nereye şart arıyor ben daha görmedim.bak hafta sonu hisar ögretmenler evinde sabah kahvaltısı var buyur sende bir sürü arkadaşımız orda olucak tam kaynaşma zamanı.bu arada bende küçük çamlıca'dan Tamer
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    skygo-chopper
    racinglerle chooperlar birarada mı gezeceksiniz?????

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:56 ----------

allahım ne kadar ilgilisiniz bi soru sordum siteye yeni katılanlara hep böylemi dawranırsınız yoksa bu bana mı özel????

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı lewwent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racinglerle chooperlar birarada mı gezeceksiniz?????

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:56 ----------

allahım ne kadar ilgilisiniz bi soru sordum siteye yeni katılanlara hep böylemi dawranırsınız yoksa bu bana mı özel????
    şimdi hoş geldiniz ilk önce,paylaşımlarınızın bol olmasını dilerim.bizde genelde geziler karışık oluyor motosiklet ayrımı olmuyor.ama isteyen ss ci arkadaşlar önden gidip biraz uzuyorlar sonra isterlerse müsait bir yerde bekliyorlar böyle devam ediyor yolculuk.çogunlugun istegi dogrultusunda yani.kişişel istekler göz önüne alınmıyor gezilerde.belki yardımcı olabilmişimdir sorularınıza.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    Merhaba herkese öncelikle ben 21 yaşındayım yamaha xmax 250 motorum var bende sizinle birlikte organizasyonlar yapmak isterim..Eğer organizasyonlara davet ederseniz tabi..Herkese kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Ninja 250 R
    Selam ben Ahmet, 32 yaşındayım, Ataşehirde oturuyorum, Ninja 250R sahibiyim, acemiyim tanışacak, sohbet edecek, motor sürüş zevkini paylaşacak arkadaşlar arıyorum

Kazasız,belasız zevkli sürüşler dileğiyle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar iyi geceler herkese.ben mt ank dan.baran.suan istanbuldayım bana bir adet artçı kaskı lazım yarın için.alındığı gibi teslim edilir.gerçekten önemli.bu üyelgm fakedir moderatorde banlamasn cidden ayp olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:42 ----------

arkadaslar cidden cok önemli.

Motosikleti
    Hyosung gt650 comet
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabul edilmedim mi yoksa
    sevgili kardeşim bende ilk defa pazar günü katıldım mt gezisine burda benim gördüğüm kadarıyla herkes çok iyi çekinicek bişey yok bendede gt650 var ama burda silindir hacminden çok insani değerlere önem veriyorlar yani 40bin liralık motoru olan arkadaş 2bin liralık motoru olan arkadaşını kucaklıyor vs..bence hiç vakit kaybetme ilk organizasyonda sende aramızda ol.!!!

Motosikleti
    Yamaha Virago XV535 kismetse...
    Selamlar,
    Ben Emrah. ev Avcılar'da, iş Gayrettepe'de...Motorum şu an uzun yola çıkacak durumda değil, bakıma ihtiyacı var ancak sorunlarını hallettiğim zaman sizlere yolları aşındırmaktan büyük keyif duyarım.
    Aslanlar kendi yazarlarına kavuşuncaya kadar, kitaplar avcıyı övecektir.

Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    Slm cem ben gt250r ım var üsküdardayım tanısacak motorcu arkadaslar arıyorum

Motosikleti
    simdilik ayaklari
    Merhaba arkadaslar;

Istanbul/ Cekmekoyde oturuyorum. Yakinda ninja 250 almayi planliyorum, aldiktan sonra acemiligi atmama yardimci olabilecek ,birlikte gezebilecegimiz arkadaslar varsa cok memnun olurum.

Saygilar.. sevgiler.

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Slm arkadaslar bn istanbul/bahcelievler den CeM bnde sizlerle gezmekten keyif duyarım motorun ne oldugu önemli deildir önemli olan aynı seyi paylasmaktır isteyn arkdslarla istedikleri zmn gezeriz ;)

zeusss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maşukiye gezisi

Slm 2 teker tutkunları 150 zatım var aranızda olmak onur verici geçtiğimiz hafta sonu arabamla maşukiyedeydim sapanca gölü kenarında sabah kahvaltısıyla başlayan gezimize il ormanında öğlen yemeği akşam için maşukiyede alabalık yiyerek devam ettik ve bolca gezdik ve yolda giderken (sapancaya ) 100 motorluk bir grup gördüm imrenmedim dersem yalan olur bir su soğutmalı 500 lık alınca 101 inci kişi olmayı kafama koydum motorcu arkadaşlarımda maşukiyedeydiler keyif aldıklarına 100 de 100 eminim kazasız güzel ve hep güneşli günler dilerim saygılarımla.

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Bende 250 cc roadstar var güzel bir parça cebe deyil göze hitap eder sağolsun bende katılmak isterim elimden geldiğince haberlerinizi bekliyorum...

Motosikleti
    ybr250
    Herkese selamlar.Bendede yamaha 250 ybr var,tekeriniz düz bassın diyorum tüm motorsever arkadaşlara.... Davet olursa geziye icabet etmemek olmaz..

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    İlk çıkan geziye ben de katılcam kısmetse. Heyecanla bekliyorummmm

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    motorumu sattıp araba almıstım o gunden beri tadım tuzum gitti, simdi gene motorumla aranızdayım bu sefer gezilere katılıcam umarım =)
    v-for racing

Motosikleti
    KAWASAKİ ER6N
    Selamlar... Eğer böyle güzel etkinlikler düzenlenecekse bende katılmayı gerçekten çok isterim.. İnşallah kısmet olurda katılırım... Kazasız belasız sürüşler... Tekeriniz düz bassın...
    [COLOR="Blue"][B][I](K)endini (A)sla (S)alak yerine (K)oyma
    KULLANALIM...[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    ben henüz acemliğimi atmış değilim ama sizin gibi dostlarla tecrübe kazanıp deneyimlerinizi dinlemek isterim motor bende ayrı bir tutku
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    kimse yok mu hadi suraya gidelim hadi buraya gidelim diyecek olan ? Koskoca istanbul_Mt gezi yok
    v-for racing

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler