Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bendende selammmm....yanınızda sıze yuk olmassam bulusuruz tabı ben bırınızın arkasında artcı olarak...motosıkletım yokk...ama alıcam ılk aıle ızın fırsatında...motosıkletım yok ama bır motor sewer olarak dualarım ve sewgım hepınızle bırlıkte...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXF 750
    Ataşehir tarafında da ben varım.
    Ataşehir

öfff pöfffff. arkadaslar gezmek isteyen yokmu herkez tatilde heralde bu sicak havalarda pöfür pöfür rüzgar yemek lazim bunun icinde motora atlayip biraz yol gostermek lazim

neyse burdan is cıkmıcak ben en iyisi atlayip bi sahil turu yapayim belki yolda benım gibi yolunu kaybetmis bir motorcu arkadas bulabilirim ( bir ihtimal) :D

bu arada eklemeyi unuttum bende tuzla tarafından...

Motosikleti
    GSXF 750
    Dostlar,

İstanbul tayfası haftanın belli bir günü biryerlerde toplanıyor mu?

Ataşehir

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ayağım kırık ama buluşma felan varsa bende gelirim heralde, sıkıntıdan ölmek üzereyim

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayağım kırık ama buluşma felan varsa bende gelirim heralde, sıkıntıdan ölmek üzereyim
    motorcu dedıgın boyle olmalı ayagı kırık ama motosıklet bulusması ıcın gelırım dıyor

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...sa-gezisi.html

Buyrun arkadaslar İstanbuldan arkadaslarımız Bursa'ya gelicek...Sizleri de bekilyorum.Buyrun gezi buyrun buluşma...
    AKIN FİDAN

zekai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KB150-25
    Bende Buradayım İstanbul Çengelköy Kuleli Sahil... ;)
    zekaiyuce

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    arkadaşlar beylikdüzü veya yakınından kimse yokmu,tanışmak isterim..
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

tuzladan cıkarsa bende tanısmak ısterım....

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    sLm Mt-İstanbul sizden küçük bir yardım isteyecektim.Harbiyeden bir motor almayı düşünüyorum.Malumunuz motoru almadan önce güzel bir ustaya göstermek istiyorum.O civarlarda önerebileceğiniz bir servis yada usta varsa çok hora geçer.Şimdiden teşekkürler....
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı bonapart_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sLm Mt-İstanbul sizden küçük bir yardım isteyecektim.Harbiyeden bir motor almayı düşünüyorum.Malumunuz motoru almadan önce güzel bir ustaya göstermek istiyorum.O civarlarda önerebileceğiniz bir servis yada usta varsa çok hora geçer.Şimdiden teşekkürler....
    slm arkadaşım...harbiye' den taksim yönüne doğru qiderken sağ tarafta MNG FACTORING & LEASING binası war...O aradan içeri qir...İlerde sağda ELMADAĞ OTOPARK' ı mevcut...Onun bitişiğinden başlayıp Dolapdere' ye kadar motor serwisleri war...Ama Otoparkın hemen bitişiğindeki yaşlı amcayı tawsiye ederim...Çok eski beyaz wespası war kapıda...Ama referans deilim...Bilqine...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    selam arkadaşlar öncelikle foruma yeni üyeyim ama 2 gündür okumadığım forum sayfası klalmadı diyebilirim. öncelikle motor almayı düşünüyorum aklımda mondial 150 zc, kanuni storm 150, kanuni caracal, ve zealsun var ama vitesli motor hiç kullanmadım sadece scooter kullandım ne tavsiye edersiniz. git şurdan al dediğiniz bir motor bayii yada modeli varmı. son bişi bu mt ne anlama geliyo ( istanbul mt ) ?? erdincpolat@gmail.com yardımlarınızı bekliyorum

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar öncelikle foruma yeni üyeyim ama 2 gündür okumadığım forum sayfası klalmadı diyebilirim. öncelikle motor almayı düşünüyorum aklımda mondial 150 zc, kanuni storm 150, kanuni caracal, ve zealsun var ama vitesli motor hiç kullanmadım sadece scooter kullandım ne tavsiye edersiniz. git şurdan al dediğiniz bir motor bayii yada modeli varmı. son bişi bu mt ne anlama geliyo ( istanbul mt ) ?? erdincpolat@gmail.com yardımlarınızı bekliyorum
    Bütçen 2-2500 ytl ise git ikinci el bi ybr al..3500ytl civarına çıkabiliyorsan git sıfır ybr al bak keyfine başkka çan çin çong kesinlikle düşünme.Biraz dişini sık ybr al sıkıntısız dertsiz binersin.Parça problemi olmaz fiyatları ucuz, ayrıyetten 2.el piyasası geniş...Ayrıca kişisel fikrim kullanması çok zevkli.Ben cıbırdan indikten sora ybr kullanınca touring bir motor kullanıyormuş gibi geliyor.Çok yumuşak geçişleri var viteslerde.Sessz ağrısız çalışıor ve çok az yakıyor...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    hyo gt 250r alcam :D
    öncelikle herkese slm bu hafta içnde hyosun gt 250r kırmızı almayı planlıorum eğer satmak istiyen arkadaşlar varsa az km yapmış görüşmek isterim irtibat kivanc_bybrs@hotmail.com tel: 0535 783 20 55 herkese ii sohbetler........

herkese slm bu hafta içerisin de kırmızı hyosung gt 250r almayı düşünüorum peşin.. satmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen irtibata geçelim az km yapmış rodajı ii yapılmış ve kazasız...... irtibat kivanc_bybrs@hotmail.com tel:0535 783 20 55 herkese ii sohbetler.
    [B][COLOR="Red"] BaYbArS [/COLOR][/B] ::coool::

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    evet arkadaşlar bu hafta sonuna kadar alıyorum bi motor eger yetişebilirsek tabi ama genede forumu okumaya devam edicem siz arada bir şu bursa gezisi hakkında bilgiler yazarsanız sevinirim kaçırmak istemiyorum erdincpolat@gmail.com
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

sunsetz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    merhaba arkadaşlar
    şişli, fulya, nişantaşından bende burdayımmmmmm

slm zeytinburnu'undan bülent bende burdayım ...

arkadaslar aklınızda bulunsun gezılerde tek kısı olan ve yanına son derece eglencelı motosıklet aşkı dolu bır gencı yanına almak ısteyen varsa hazırım....artcı olarak sızınle gelebılırım.....bu yaşımda motora ızın vermeyen aılem cok sukur buna ızın verıyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler