Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    valla dayanamıyorum ben artık uyuyorum başkan yaptıklarını akşama okurum ben ok?
    kötünün iyisi insanların yatma vaktı dımı erol abi
    kendinize iyi bakın akşama görüşmek üzere by

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    günaydın istanbul mt iş güç anca girebildim çalışan insanın hali başka

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın istanbul mt iş güç anca girebildim çalışan insanın hali başka
    günaydın
    artis seniiiiiiiiii
    gec kaldın ben yatıorum 6 da kalkcam
    by

Motosikleti
    Alıntı ~~immigrant~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın
    artis seniiiiiiiiii
    gec kaldın ben yatıorum 6 da kalkcam
    by
    şşşş lem duu duu bi msn ac 2 dakka

EEee şimdi pazar günü direkt sirkecide buluşalım bence istanbul içinde parça parça olmaya gerek yok

Yaa gürkan abiyi yine yakalayamadım

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Levent merhaba
    Şentürk isimli arkadaş ümraniye den katılırım dediği için onu yol üzerinden alırız.Onun geriye doğru gelmesine gerek olmaz.Sadece gidiş yolumuzu bildirirsek bize katılabilir diye düşünüyorum.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    fırat kefken gezisi için isimleri liste halin de ist mt yaz abi başka geleceklerede olabilir
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    alıntı: www.kefkenliyiz.biz

İzmit-Kandıra'ya 20 kilometre uzaklıkta bulunan Kefken, hemen yanıbaşındaki Kerpe kadar modern bir görünüşe sahip değilse de ondan daha büyük bir yerleşim yeri. Burası klasik bir balıkçı köyü. Denizi, kumsalları ve çam ormanları en önemli özellikleri Kefken'in. Kefken merkeze 1 kilometre mesafede Kovanağzı Plajı bulunuyor. Plajı çok uzun olmamasına rağmen Temmuz, Ağustos aylarında keyifle denize girebilirsiniz. Kumsalın batı ucunda değişik şekilli kayalar ve denize uzanan küçük yarıklar var. Pazar günü giderseniz, Kefken pazarını dolaşabilirsiniz. Asıl görülmesi gereken yerler Kumcağız, Kovanağzı ve Pembe Kayalar kumsalları. Kovanağzı Koyu'ndan yaklaşık 500 metre Cebeci istikametine doğru ilerlerseniz, yokuşun hemen başında Pembe Kayalar için sola orman yoluna girmeniz gerekiyor. Yol boyunca uzanan uzun kumsallar bazen tepeler arasında kaybolurken, bazen de birdenbire önünüze çıkıyor. Orman içerisinde toprak ve çakıllı yolda bir süre ilerledikten sonra yolun bitiminde muhteşem kaya oluşumları göreceksiniz. Hafta sonu gittiğiniz takdirde kayaların üzerinde piknikçilerle karşılaşabilirsiniz. Pembe Kayalar, ilginç jeolojik yapısı nedeniyle görülmesi gereken yerlerden biri. İlginç bir jeolojik yapıya sahip bu kayalar, suyun içinden yumuşak olarak çıkartıldıktan sonra sertleşiyorlarmış. Bu özelliklerden dolayı Osmanlı döneminde dikdörtgenler şeklinde kesilerek, deniz yoluyla Istanbul'a getirilmiş, Sultanahmet Camii dahil birçok caminin yapımında kullanılmış. Bölgede balıkçılık oldukça gelişmiş ve büyük balık üretim istasyonları kurulmuş. Ama şimdi eskisi gibi yok bu istasyonlar. Pembe Kayalar'ın ilginç jeolojik yapısı, gün batımında ayrı bir güzelliğe bürünüyor.

tam bizlik bi yer bence..............

CENEVİZLİLER'DEN KALAN TARİHİ KALE
    Kefken'in hemen ötesinde, Kandıra'ya 27 kilometre uzaklıktaki Cebeci, ekonomik tatil yapmak isteyenler için ideal. Cebeci sahilinin geniş ve uzun olmasının yanında en çok dikkat çeken özelliği güzel kumu. Sahil, özellikle yaz aylarında kalabalık olduğu halde, kalabalığın birbirini rahatsız etmeden güneşleneceği kadar büyük. Upuzun plajı olmasına rağmen denizi Kerpe'de olduğu gibi korunaklı ve sakin değil. Hemen karşısında Kefken ve Giresun Adası bulunuyor. Kefken Adası aynı zamanda Karadeniz'in üzerinde insan yaşayan tek adası. Adada Cenevizliler'den kalma kale surları görülebilir. Yaz aylarında güneş, tam karşıdan denize batıyor. Cebeci'de deniz sezonu Haziran ortası başlıyor. Ama bu tarihten önce gelip bu şirin köyde dinlenenlerin sayısı da oldukça fazla.

Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent merhaba
    Şentürk isimli arkadaş ümraniye den katılırım dediği için onu yol üzerinden alırız.Onun geriye doğru gelmesine gerek olmaz.Sadece gidiş yolumuzu bildirirsek bize katılabilir diye düşünüyorum.
    abi nasılsın görüşemiyoduk bayadır

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fırat kefken gezisi için isimleri liste halin de ist mt yaz abi başka geleceklerede olabilir
    abi bi 15 20 dakka içinde halledicem
    ofisimi temizliyim

Motosikleti
    Yoktur
    fırat baktım sayfaya baya güzelmiş burda çok güzel resimler yakalıya biliriz tabi bu ara kerpeyede uzana biliriz daha illeriside olur yeterki grup içinde karar alalım // levent abi geliyormusun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Forumdan Uzaklaştırıldı zydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN250
    Alıntı unfortunate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi haklısınız ama dediiğim gibi motr freni yapınca zincir bolmuş gibi ses
    var ama kontrol ediyorum zincirde boşluk yok
    zincirin uzamış yani baklaların boyu uzuyor belli bir zaman sonra zincir gergin olur fakat zincir dişlilere tam oturmadığından dolayı ses yapar zinciri değiştirmen gerekiyor bunun yanında dişlileride değiştirmen gerekebilir

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikleti
    Suzuki GN250
    özgür o elindeki ne yaa definemi arıyonuz bak jandarma görmesin çok büyük cezası var

kola kuyusu arıyoruz emre

Motosikleti
    Suzuki GN250
    kola kuyusu arıyosanız pepsi veya cocacola nın deposunun yakınlarına gitçeniz orada kesin bulursunuz

agacın dibinde ve göl kenarında bi kaç kola bulduk

Motosikleti
    Suzuki GN250
    valla tamda sana göre yermiş ha ağaçlara falanda baksaydınız belki o ağaçta yetişiyodur yerdekilerde olgunlaşıp düşenler olabilir

olabilir hiç aklıma gelmdi aslında bu gölete bakmaya gittik sogucak ta festival var dediniz kimse bilmiyor

Motosikleti
    Yoktur
    vay özgür baya km yapmışsınızdır

Motosikleti
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fırat baktım sayfaya baya güzelmiş burda çok güzel resimler yakalıya biliriz tabi bu ara kerpeyede uzana biliriz daha illeriside olur yeterki grup içinde karar alalım // levent abi geliyormusun
    abi ama fotoraf makinam yok malesef telefonla güzel resimler çekilmiyor

ahh makinam olsaydı hele şu aralar tam bunalım modlardayım ne fotolar çekerdim bu efkarla

Motosikleti
    Yoktur
    fırat katılacakların listesini atıcaktın ist mt ye

Motosikleti
    [İSTANBUL-MT] Kocaeli-Kefken gezisi katılım listesi

1- Motorize_deli
    2- Eroldayı
    3- Deer_152
    4- Necropolis
    5- ~~immigrant~~
    6- Hammer
    7- unfortunate
    8- GurkanYazıcı
    9- senturk_69

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler