Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    günaydın hayırlı işler bol ve huzurlu kazançlar herkeze

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı unfortunate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın hayırlı işler bol ve huzurlu kazançlar herkeze
    günaydın levent abı 2525225525

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    kefken gezisi için konu açılsın mı kendi aramızda oylama yapalım
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Öymen satarım ama o fiyata değil zaten dedimya şuan bu motorun siyah olarak sıfırı bayilerin ellerinde yok diğer taraftan az çok yaptığım masrafı ve aldığım zamanı biliyorsun o yüzden sıfır fiyatına yada ona yakın bir meblağya satarım....

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı GurkanYazıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öymen satarım ama o fiyata değil zaten dedimya şuan bu motorun siyah olarak sıfırı bayilerin ellerinde yok diğer taraftan az çok yaptığım masrafı ve aldığım zamanı biliyorsun o yüzden sıfır fiyatına yada ona yakın bir meblağya satarım....

Naber Gürkan.Eski bir SL 150 kullanıcısı olarak nacizane tavsiyem bu motoru en kısa sürede en fazla km yi yapıp tecrübe edinmek için kullanman,motorda azami özeni ve bakımı göstermen olacaktır.

Zaten fazla sürmeden elden cıkarmak ve daha büyük hacimli bi motora sahip olmak isteyeceksin.Doğrusu ne kadar az ilave masraf ve modifikasyon yaparsan o kadar karlı çıkarsın.Çünkü satmak istediğinde pek karşılığını almak mümkün olmuyor.

Ben motorumu sattığımda 2200 km deydi.2006 Eylülünde 2050 ytl ye satmıştım.Ama beni ufak tefek ve her çinli motora has bazı şeyler dışında ne üzmüş ne de yolda bırakmıştı.

Veeee,evet arkadaşlar plan nedir?napıyoruz?
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    zat150
    cihan abı bız sabah 8 de sırkecıden vapura bınıyoruz sabah 8:30 da senle kucaklasıyoruz hatta ben parlatma malzemelerını getırıp senın motoru parlatıyorum.....
    gürkan abi senin motor tertemız bılıyorum zaten onlar bulmuslar bıtane 1500 e cok temızmıs lafta bende piyasası budur dıye dedım sana ole....
    tophanedede dedınya race e gececem dıe elınden cıkarmak ıstersın dıe dusundum....
    sıfıra yakın fıyatı ındırırsın sen ılerkı zamanşarda ben vıteslıye gecerken dusunurum

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naber Gürkan.Eski bir SL 150 kullanıcısı olarak nacizane tavsiyem bu motoru en kısa sürede en fazla km yi yapıp tecrübe edinmek için kullanman,motorda azami özeni ve bakımı göstermen olacaktır.

Zaten fazla sürmeden elden cıkarmak ve daha büyük hacimli bi motora sahip olmak isteyeceksin.Doğrusu ne kadar az ilave masraf ve modifikasyon yaparsan o kadar karlı çıkarsın.Çünkü satmak istediğinde pek karşılığını almak mümkün olmuyor.

Ben motorumu sattığımda 2200 km deydi.2006 Eylülünde 2050 ytl ye satmıştım.Ama beni ufak tefek ve her çinli motora has bazı şeyler dışında ne üzmüş ne de yolda bırakmıştı.

Veeee,evet arkadaşlar plan nedir?napıyoruz?
    Öncelikle çok iyiyim.... Bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum bende o yüzden satma niyetimi daha alalı 2 ay olmadan dile getirmeye başladım benim yaptığım modifikasyonlar ise
    1. Gidon değişimi
    2. Süspansiyon
    Sis farı vs. şeyleri zaten söylemeye gerek duymuyorum.. Hafta sonu için inşallah benim hatun bir sorun çıkarmaz

öymen racing alma niyetim halen var bakınıyorum fakar bu motoru o kadar düşük bir fiyata elimden kesinlikle çıkarmam çünkü nisan sonunda alındı beklerim yani

Motosikleti
    zat150
    nasıl yanı ya oyle bı ıhtımalmı var abı perde falan yıkasanız????

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı ~~immigrant~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yanı ya oyle bı ıhtımalmı var abı perde falan yıkasanız????
    Bakacağız artkın birşiler düşünüyorummm bulacağım bir yol merak etmeyin yanlız hadi hatunu hallettim annelerden nasıl kaçıçam onuda düşünüyorum

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Tamamdır Öymen.Ben sizi saat 8.30 da haremde bekliyor olacam.

Gecen gezide bahsettiğin malzemeler galiba bunlar.Ok dir deneyelim gercektende.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    zat150
    abi evet ya annemde aynısını dedı pazar gunu anneler gunuymus galıba???zıctık ben kurtulamıcam dılınden aksam eve elı bos donmemek lazım

Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır Öymen.Ben sizi saat 8.30 da haremde bekliyor olacam.

Gecen gezide bahsettiğin malzemeler galiba bunlar.Ok dir deneyelim gercektende.
    evet abı aynen eger bı gelısme olursa senın tel var bende rahatsız ederım ben senı

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı GurkanYazıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakacağız artkın birşiler düşünüyorummm bulacağım bir yol merak etmeyin yanlız hadi hatunu hallettim annelerden nasıl kaçıçam onuda düşünüyorum
    benim çocuklarımda, hop durbakalım baba neye gidiyorsun anneler gününü unutma akşam küçük kızım benden para aldı hediye alıcakmış vallahi yandık.yanlız gezi için çalışmalar devam ediyor
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    zat150
    demekki bidaha gezi yaparken nelere diikat edıyoruz...
    yol durumu ...
    hava durumu....
    (bazılarımız) ekonomık durum...
    ve gunun anlam ve onemıı

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    oo bakayırum anneler günü hesabı bir hareketlenme var
    aman gürkan gözünü seveyim perde bulaşık sakın haa..
    cihan karşıdan biri daha vardı şenturktü sanırım o da senin otarafta özelden bir msj at istersen ??
    ben çıkıyorum herkeze hayırlı günler..

çay ısamarlarsan sana gelmeye çalışacam erol abi..

Motosikleti
    Yoktur
    öymen bir de şunu ekle evlilerin durumu

levent abi nedemek buyur gel lafımı olur

Motosikleti
    zat150
    ekliyorum abi offfff.....
    pazar gunude kefken burnunda ne cay ıcerız be hatta ben kola bıle ıcebılırım ozgur yalnız kalmasın ha ozghur nerelerde????
    kırklareline gıttı dun galıba??
    abiler akçaovadada erik toplayalım bıyerden ben yanlıs hatırlamıosam ole bı erık adı vardı

Motosikleti
    Yoktur
    akçakoca giderizde p.tesi işyerinde patır patır dökülürüz

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın istanbul mt

Motosikleti
    zat150
    ahanda geldı iyi insan mı şimdi özgür tam olarak????
    günaydın başkan nasılsın bakem gittinmi kırklaeline naptın bı bılgı ver

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelişmelerle birazdan burada olurum idare edin biraz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler