Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelirlerse ben seni artcı alırım

ufak tefek bakımlarını yaptırıyorum duruma göre kırık yerleride degiştirip rüzgarı birazdaha kesip daha hızlı yol yapalım

bugün torpidoyu degiştirdim hafat sonun kadarda ön gögüsün sag ve sol tarfını degiştirecem bi aksilik olmazsa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    okey başkan 25 karakter..................
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

ben cıkıyorum birazda gidip calısalım hafta sonu geliyor para kazanmak lazım

Motosikleti
    Yoktur
    bol kazançlar başkan bin ikiyüz yirmi beş karakter
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    abi kimseyi yolda bırakacak şey yapmayız yaaniii sizde abartıyonuz ben yemeğe gidiyom gelince yaptığım logoyu atarım siteye yenisini

Motosikleti
    Yoktur
    tamamda niye kızıyorsun ki//yeni logo için bekliyoruz

Motosikleti
    işte logomuz

bu logo kimseyi bozmaz

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmedim
    Bir logomuz olacaksa bu ingilizce olmamalı...
    Non-Stop yerine Dur Durak Yok denilebilirdi...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Yoktur
    bence görkem dogru söylüyor ne öyle ingilizce yinede dua edelin çince veya japonca yazmamış

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenmedim
    Bir logomuz olacaksa bu ingilizce olmamalı...
    Non-Stop yerine Dur Durak Yok denilebilirdi...
    fikirlere açığım alınmam hallederiz ...

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence görkem dogru söylüyor ne öyle ingilizce yinede dua edelin çince veya japonca yazmamış
    abartıyon abi....................

Motosikleti
    Yoktur
    fırat lale yerine birde zeytin agaçı dalı denesene, sadece fikir

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    bencede güzel fakat görkeminde dediği gibi türkçe yazalım nedersin?
    görkem nasılsın bu arada ?

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    olayi herkes goremedi bi daha yazayim

millet burdan bi nabiz yoklama islemi yapayim.
    Haziranin ilk pazari(bu sene 3 haziranda olacak) Kirklaeli/Vize - Sogucak Koyu Derneginin Tavsantepe goleti denen yerde bir gunu yapiliyo.
    biz Kirklareli MT ve Tekirdag MT olarak bu geziye gitmeyi dusunuyoz,ben buyuk ihtimal yetisemeycem ama diger tayfa tamamen hazir olcak.Eger isterseniz en sonki Marmara MT gezisi gibi bi gezi yapilabilir.Istanbulun stresinden 1 gunlugune kurtulmak icin iyi bir yontem.Hem Istanbuldan otobusler tutuluyo bu gezi icin ,Isteyen atlar motosikletine gelir ve ailesini otobus ile gonderir.eglence sonunda otobusler yolcularini istanbula geri birakiyo.Bu dedigim yer istanbula 150 km falan uzak.
    Eger boyle bir gezi dusunen varsa burdan ben biraz ortami olceyim,uygun ortam olursa gerekli tel numaralarini size vererek olayin kesinlesmesini saglariz.
    Saygilar
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    fırat fikir sadece istanbulu daha ii vurgulayacak bişeyler koyup birazda orataya yaklaştırsan veya alta ortalı bir şekilde boğaz köprüsü atsan logoyu otaşısa tabi fikir sadece !!

Motosikleti
    abiii manyakk biişler geldi aklıma züpper olcak bikerede ok vericeniz okdar iaadlıyım

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olayi herkes goremedi bi daha yazayim

millet burdan bi nabiz yoklama islemi yapayim.
    Haziranin ilk pazari(bu sene 3 haziranda olacak) Kirklaeli/Vize - Sogucak Koyu Derneginin Tavsantepe goleti denen yerde bir gunu yapiliyo.
    biz Kirklareli MT ve Tekirdag MT olarak bu geziye gitmeyi dusunuyoz,ben buyuk ihtimal yetisemeycem ama diger tayfa tamamen hazir olcak.Eger isterseniz en sonki Marmara MT gezisi gibi bi gezi yapilabilir.Istanbulun stresinden 1 gunlugune kurtulmak icin iyi bir yontem.Hem Istanbuldan otobusler tutuluyo bu gezi icin ,Isteyen atlar motosikletine gelir ve ailesini otobus ile gonderir.eglence sonunda otobusler yolcularini istanbula geri birakiyo.Bu dedigim yer istanbula 150 km falan uzak.
    Eger boyle bir gezi dusunen varsa burdan ben biraz ortami olceyim,uygun ortam olursa gerekli tel numaralarini size vererek olayin kesinlesmesini saglariz.
    Saygilar

sinan gördük ama bunlar baska alemde
    sen onlara bakma ben yarın bi ara gidip bakıcam sabah kırklarelindeyim

levent abi sende akıl veriyorsun abi bu seninde işin aynı zamanda sende bişeyler hazırla istersen ama bana sorarsanız

gaziantep mt nin yaptıgı gibi yapalım logonun altına istanbul mt yazalım olsun bitsin

Motosikleti
    işte son hali

köprü olayı hoş olurdu ama istediğim gibi kadrajlanmış bir resim bulamadım onun yerine surları ve galata kulesini işledim

Özgürcüm biz ist mt yiz bizimki janjanlı olmalı sade olamaz

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.

arkadaşlar fiyatlandırmam var yoksa başım üstüne

eywallah levent abi

fırat logoyu sola koy logoyla kule arasına istanbul mt dur durak yok yazısını ekle ve su martıyıve zeytindalını kaldır bakalım nasıl olacak

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    yaa fırat tşörte trignomi basmaz ekstra yap sana zahmet ve evet zeytin dalı ve martıyı sana zahmet
    şuanda teklif yazdığım makinada freehand yok yoksa konuşmadan yardımcı olurum
    lap top ta reklamım olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 misafir)

Bu Konudaki Etiketler