Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    muhtemel ihtimalle iki hafta sonra yani 20 mayıs

Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyrun kefke yolu 2 altarnatif yol var sahilden ve köy içlerinden

bu arada telefon geldi önce telefondan telefona atıyom sonrada mtye atıcam ölme eşşğim ölme
    2525252525225..................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    selam olsun herkese başkanlar ben geldim..........
    yazıları okudum pazar ızınlıyım bu onumuzdekı pazar yapabılırm eger sıze uyarsa yarın için 5 gibi uyanmıs olurum ama o saat gec olur dedıgım gıbı pazara yapalım sıze uyarsa sabaha kadar burdayım o resımlerı ıstıyorum fırat madem bensiz gıttınız resımlere bakıp ah cekııım

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    buyrun kefke yolu 2 altarnatif yol var sahilden ve köy içlerinden

bu arada telefon geldi önce telefondan telefona atıyom sonrada mtye atıcam ölme eşşğim ölme
    ellerine sağlık fırat
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    bir tek sensiz deil öymen bende yoktum

Motosikleti
    Alıntı ~~immigrant~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam olsun herkese başkanlar ben geldim..........
    yazıları okudum pazar ızınlıyım bu onumuzdekı pazar yapabılırm eger sıze uyarsa yarın için 5 gibi uyanmıs olurum ama o saat gec olur dedıgım gıbı pazara yapalım sıze uyarsa sabaha kadar burdayım o resımlerı ıstıyorum fırat madem bensiz gıttınız resımlere bakıp ah cekııım
    öymencim resimleri kendi telden valideninkina atıyom bitince pc ye ordanda mt ye
    düzenlenen gezi kesin pazar günü olcak hatta senlen bilare görüşelim şu full organize gezi fantazisini konuşalım bi ara buyur gel bi çayımı iç tabi tüm takım tayfa davelidir

pazardan kastın yarınsa o beni aşar

erol dayı bişi değil abi bi organize işine girdiysek sonuna kadar arkasındayız

Eğer kefken olursa ki daha makul akçakoca ya 275 km var bide geri gelcez olcak 275*2 kefken 160km cik sahil yolu kullanılırsa daha hoş olur kanaatindeyim

Motosikleti
    zat150
    öymencim resimleri kendi telden valideninkina atıyom bitince pc ye ordanda mt ye
    düzenlenen gezi kesin pazar günü olcak hatta senlen bilare görüşelim şu full organize gezi fantazisini konuşalım bi ara buyur gel bi çayımı iç tabi tüm takım tayfa davelidir

pazardan kastın yarınsa o beni aşar

erol dayı bişi değil abi bi organize işine girdiysek sonuna kadar arkasındayız

Eğer kefken olursa ki daha makul akçakoca ya 275 km var bide geri gelcez olcak 275*2 kefken 160km cik sahil yolu kullanılırsa daha hoş olur kanaatindeyim
    yok dostum yarın degıl ben calısıyorum zaten yarın 13u olan pazar yanı obur pazar daha 8 gun var ben herkese uyar dıye dusundum......
    levent abı sen benım kadar aglamıs olmassın benı neden almadılar yanlarına dıe oturdum içtim agladım agladım içtim hatta bazen hem ağladım hem içtim

Motosikleti
    iki hafta sonra pazar daha ii olur 20mayıs
    hem bende biraz ara vermiş olurum son 2 haftadır nerdeyse haftanın 3 4 günü istanbul dıiındaydık valide şekil yapıyo motorun yok gidiyosun die dırdır kafamın etini yiyio anlatıyom artçılık die bişi var yok anlamıyor

Motosikleti
    Yoktur
    yok dostum yarın degıl ben calısıyorum zaten yarın 13u olan pazar yanı obur pazar daha 8 gun var ben herkese uyar dıye dusundum......
    levent abı sen benım kadar aglamıs olmassın benı neden almadılar yanlarına dıe oturdum içtim agladım agladım içtim hatta bazen hem ağladım hem içtim
    eşlik edeyim bari yanlız herkes çaldığı havada oynarmış //fırat ayın 20.de egitim var gezi olursa 20.den sonra olur
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    zat150
    abi 13ü olsun bızım olsun

Motosikleti
    tamam ozman kesin tarih 27 olsun ilk adımı atalım tarihi belli olsun yeri falaln belirleriz

olm haftaya çok erken olur leem

Motosikleti
    zat150
    tamam ozman kesin tarih 27 olsun ilk adımı atalım tarihi belli olsun yeri falaln belirleriz
    abi ne 27 si aysonu kımsede para olmazkı 13unde yapalım işte temız temız

Motosikleti
    ozman öbür ayın başına atalım
    usta selma hanım beni vurcak finkfink geziyon die şekil yapıyor

Motosikleti
    Yoktur
    toplanıp konuşacağız tarih o zaman belli olur şimdilik tarih hakkında yorum yapmayalım bugün bile aniden baya bir gezdik

Motosikleti
    bir ara buluştuğumuzda etraflıca konuşuruz en mantıklısı
    çünki birinin çıkıpta haziran 15 te gidelim demesi an meselesi

Motosikleti
    zat150
    öyle biri çıkmaz yaaaaaa......
    baskan yarın herhangı bısı olmazsa belkı atlarım gelırım gopa ok?
    haberın olsun ararım gelcek olursam aksamutu

Motosikleti
    bu arada anlatadığım bişi var karaburunda sahilde gidiyoduk aheste aheste beyaz bir köpecik geziniyor ortalıkta piştt falan yaptık dedik resmini çekelim hayvan durunca yolun ortasında hızla gelen araba alıverdi altına köpeği o köpek resmen teker altına girip çıktı sonra hiç bişi olmamış gibi kalkıp gitti

öyle biri çıkmaz yaaaaaa......
    baskan yarın herhangı bısı olmazsa belkı atlarım gelırım gopa ok?
    haberın olsun ararım gelcek olursam aksamutu
    temem başkan bıyır beklerim varsa daha gelcek şimdiden rezarvasyon yaptırın

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    arkadaslar bende araniza katilmak isterim .kefkene gttim daha once kamp yapmayaa super bi yer .gelmek isterim ancak racing makine ile 275km *2 zooooorrrrrrrr.soz vermim ama zaman belli oldugunda gelmek isterim.ben sizinle tanismak icn gelmek isterim.istanbul ici olursa daha ii olurr en azindan benm icin
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Motosikleti
    Alıntı tamerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende araniza katilmak isterim .kefkene gttim daha once kamp yapmayaa super bi yer .gelmek isterim ancak racing makine ile 275km *2 zooooorrrrrrrr.soz vermim ama zaman belli oldugunda gelmek isterim.ben sizinle tanismak icn gelmek isterim.istanbul ici olursa daha ii olurr en azindan benm icin
    arkadaşım organizasyonun ilk adımlar kesin şeyler belli olunca duyrulcak umarım sana uyarda gelirsin

bu arada bende bullterrier tutkunuyum

Motosikleti
    Yoktur
    fırat bugünkü gezinin fotolarını atıver artık en sonuda bilgisayara kafa attırıcaksın bana

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    hoşgeldin tamer aramızda olman güzel tanışmak güzel olur gerçektende
    neyse arkadaşlar bana iyigeceler yarın için çok arkadaş aadım ama sanırım yalnızım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler