Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün bellik ve moto botumu da aldım.
    Gecen gezide özellikle bellik yokluğunu hissettirmişti.
    Yarında sabahtan motorun 6000 km bakımını yaptıracam.
    Yani geziye ben ve motorum hazırız.Başlığın açılmasını bekliyorum
    hayırlı uğurlu olsun

ya arkadaşlar gezi nezaman ve nereye olcak bilgi verirmisiniz...
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    üstad pazar günü m.ereğlisine köfte yemeğe gidicez arkadaşlar bugün müsait olduğu için yere bakmaya yol yapmaya gittiler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Erol Abi,Eskici
    Saolun temennileriniz için.Akıncı birliğinin dönmesini bekleyelim o zaman dört gözle.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Yoktur
    eyvallah akıncı birlik bi hevesle gazladılar varmayın şimdi onların keyfine tahminimce trakya turu yapıcaklar
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad pazar günü m.ereğlisine köfte yemeğe gidicez arkadaşlar bugün müsait olduğu için yere bakmaya yol yapmaya gittiler
    üstat bu m.ereğlisi tam orak neresi
    cehaletimden dolayı özür diler saygılar sunarım
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Motosikleti
    Yoktur
    üstad tekirdağa 30 km kala bir yer denize nazır çok güzel sessiz sakın eğer google maramara erğlisi diye aratırsan karşına çıkar yaklaşık ist'la 100km uzaklıkta
    bana musade çıkmam lazım görüşmek üzere

Motosikleti
    yok

Teşekkürler

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın istanbul mt

onuray tabiki gelebilrsin muhakkak biri seni artcı olarak alacaktır
    Teşekkürler sana ve immigrant'a.Şu düğün işi önümü kesiyor.Acaba bu akşam sözlümle buluşup,bi demek çiçek ve bir paket çikolata eşliğinde "düğünü bir sonraki seney erteleyelim,ben motor almak ve gezmek istiyorum"desem beni öldürür mü?Gelemesemde kalbim sizlerle.Bu arada arkadaşlar düğünümü motorsiklet konvoyuyla tamamlamak istiyorum.İçkiler benden.
    Yolunuz açık olsun

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler sana ve immigrant'a.Şu düğün işi önümü kesiyor.Acaba bu akşam sözlümle buluşup,bi demek çiçek ve bir paket çikolata eşliğinde "düğünü bir sonraki seney erteleyelim,ben motor almak ve gezmek istiyorum"desem beni öldürür mü?Gelemesemde kalbim sizlerle.Bu arada arkadaşlar düğünümü motorsiklet konvoyuyla tamamlamak istiyorum.İçkiler benden.
    Yolunuz açık olsun
    arkadaş sen baya cesaretlisin

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Herkese İyi akşamlarrrr....

Erol abi Levent biraz önce geldi yanlız yenge camda karşıladığından benim hatuna uydurduğum baheneyi kendisine iletemedim inşallah akşam nete girdiğinde msj okuyabilir....

Ben olmasamda gözden kaçırsada umarım arkadaşlar iletirler

" Benim motorum rodajı açısından yol yapması lazım o yüzden Marmara Ereğlisine gidicez dedim..."

Eh tabi rüşvet olarakta bu akşam sinema cumartesi günü camları silicem akşamıda ortaköye gezmeye ve kumpir yemeğe götürücemm...

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı GurkanYazıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese İyi akşamlarrrr....

Erol abi Levent biraz önce geldi yanlız yenge camda karşıladığından benim hatuna uydurduğum baheneyi kendisine iletemedim inşallah akşam nete girdiğinde msj okuyabilir....

Ben olmasamda gözden kaçırsada umarım arkadaşlar iletirler

" Benim motorum rodajı açısından yol yapması lazım o yüzden Marmara Ereğlisine gidicez dedim..."

Eh tabi rüşvet olarakta bu akşam sinema cumartesi günü camları silicem akşamıda ortaköye gezmeye ve kumpir yemeğe götürücemm...
    yarıldım gülmekten inşaallah bizim aşiret(hanımım) duymaz

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Abi gülme yaaa ben sana söledim çocuk olmadığından ve taze evli modunda olduğuumuzdan hatun akbaba gibi başımda sen pazar gününü söylerken ki yüz ifadesini görseydin bana hak verirdin. Söylemeyi unuttum bide bu akşam dışarda yemek yedirdim eşref saatini ayarladım yaa

Zaten diyor şimdi böyleysen çocuk olduğunda seni evde göremeyizz.. Ben hangi akla hizmet edip motor almana izin verdim diyor...

Onuray kardeşim elbette İstanbul MT'nin olduğu her yere bizde eşlik ederiz herhalde

Motosikleti
    Yoktur
    o gezginler gelmiş özgür başkan levent abi hoş geldiniz

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    biz geldik
    yemekten sonra sizleyim abilerim , ablalarım ve kardeşlerim..

Motosikleti
    yok
    Abi gülme yaaa ben sana söledim çocuk olmadığından ve taze evli modunda olduğuumuzdan hatun akbaba gibi başımda sen pazar gününü söylerken ki yüz ifadesini görseydin bana hak verirdin. Söylemeyi unuttum bide bu akşam dışarda yemek yedirdim eşref saatini ayarladım yaa

Zaten diyor şimdi böyleysen çocuk olduğunda seni evde göremeyizz.. Ben hangi akla hizmet edip motor almana izin verdim diyor...

Onuray kardeşim elbette İstanbul MT'nin olduğu her yere bizde eşlik ederiz herhalde
    Abicim yazdıklarından sonra aklım başıma geldi.Çaktırma sözlüm yanımda.Şifreli konuşucam. Anladığım kadarıyla çocuk olayı biraz sakat.Neyse ben her geziden önce bir burma bilezikle olayı halletmeye çalışacağız.

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Canım kardeşim her gezide bir burma alacaksan yenge yandı aynı afrikalı hatunların boynu nasıl halka ile uzuyorsa herhalde yengenin bir kolu uzayacak çünkü hemen hemen her hafta bir aksiyon var burda

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim yazdıklarından sonra aklım başıma geldi.Çaktırma sözlüm yanımda.Şifreli konuşucam. Anladığım kadarıyla çocuk olayı biraz sakat.Neyse ben her geziden önce bir burma bilezikle olayı halletmeye çalışacağız.
    Canım kardeşim her gezide bir burma alacaksan yenge yandı aynı afrikalı hatunların boynu nasıl halka ile uzuyorsa herhalde yengenin bir kolu uzayacak çünkü hemen hemen her hafta bir aksiyon var burda
    abicim sizler şimdiye kadar nerdeydiniz ya

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaslar sag salim geldik bir kaç resim atıp kacıcam bende

mrb eskici hafta sonu planları birazdan acıklanır

cihan abi hayırlı olsun yeni ekipmanların

cesur bi sorunmu var yardım istemişsinde

onuray liste acıklansın duruma göre senide götürürüz tabiki listeyi takip et

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Erol abi sen daha dur ben yeni açılıyorum bende daha neler var bir bilsen seni gülme krizine sokucam ben karnına ağrılar girecek...

Motosikleti
    Yoktur
    Erol abi sen daha dur ben yeni açılıyorum bende daha neler var bir bilsen seni gülme krizine sokucam ben karnına ağrılar girecek...
    saol gürkan saol 25 karakter

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar sag salim geldik bir kaç resim atıp kacıcam bende

mrb eskici hafta sonu planları birazdan acıklanır

cihan abi hayırlı olsun yeni ekipmanların

cesur bi sorunmu var yardım istemişsinde

onuray liste acıklansın duruma göre senide götürürüz tabiki listeyi takip et
    Özgür inşallah sağlam bir yer bulmuşsunuzdur bak hafta sonu için yapmadığım şey kalmıcak izin için hoş sizlerin olduğu her yer güzel olacaktır....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler