Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soğuk havalar için termal içlik, eldiven, vb ihtiyaçlarım var.
    Genelde soğuk havalarda pek çıkmıyorum ama gerekli de oluyor.
    Bir yığın marka var karar veremedim, sizler ne kullanıyorsunuz?
    Yun iclik oneriyorlar buyuk abiler bende kullaniyorum ama genelde almanyadan kuzenimin getirdigi cok ince bir iclik var rengi de gri onu kullaniyorum.

Eldiven olarak da 20 tl lik kar eldiveni bir turlu guzel eldiven bulamadim bulduysamda fiyati tuzlu.. bir ara motomaxta bir eldiven vardi 100 tl ye deri ama bana uyan bedeni yoktu gelir diye hala bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    valla thermoform içlikten çok memnunum. kışın hep giyiyorum. hep motor tepesindeyim..
    yüngibi değil. vucudu sıcaklatmak için değil ısısını korumak için tasarlanmış. incecik rahatsız etmiyor.
    direk tenin üstüne giyiliyor. üstüne don atlet ve normal giyiniyosun. şahane birşey. terletmiyor. terlersende teri vucudundan alıp atletine atıyor.
    kolay kolay bişeyden memnun olmam ama bu thermoform işi çözmüş..
    sayesinde bu havada bile halen fileli montla geziyorum . (öncam, dizörtüsü, el kılıfıda da var)
    hepsiburadada 25tl ye almıştım. tavsiye ederim..
    erays bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler bende yün içlik önermem evet sıcak tutuyor ama motordan indin bi yerde yemek yedin terledin sonra terli terli biniyoruz hastalık kaçınılmaz oluyor....
    eldiven olarak ta işnar diye bi marka var 10 tl almıştım 2 yıl kullandım geçen gene gittim aldım gene 10 tl ben tavsiye ederim hem sağlam hem sıcak hemde ucuz

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmayanlar olarak biz burada görüşürüz.
    sanırım yanlış anladın. Benimki sadece bir davetti tabikide istediğin yerde görüşmekte özgürsün. Ama MT.net olarak bize hiç bir fayda sağlamayan bir platformdansa kendimizin oluşturduğu kendi ilimize ait bir toplulukta bu işleri yürütmek daha güzel diye düşünüyorum. Tek tabanca takılmayı istersen o senin bileceğin iş tabikide. fakat grup olarak etkinliklere katılmak istersen seni aramızda görmeyi isteriz. Her çarşamba 18.30da kandıra sağaığının ilersindeki maçka işkembeden sola dönünce sağ tarafta bulunan garajımızda toplanıyoruz. Facebook kullanmak zorunda değilsin.
    Bir gün 4 tekere binmek istersem ikinci bir motorsiklet alırım...

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım yanlış anladın. Benimki sadece bir davetti tabikide istediğin yerde görüşmekte özgürsün. Ama MT.net olarak bize hiç bir fayda sağlamayan bir platformdansa kendimizin oluşturduğu kendi ilimize ait bir toplulukta bu işleri yürütmek daha güzel diye düşünüyorum. Tek tabanca takılmayı istersen o senin bileceğin iş tabikide. fakat grup olarak etkinliklere katılmak istersen seni aramızda görmeyi isteriz. Her çarşamba 18.30da kandıra sağaığının ilersindeki maçka işkembeden sola dönünce sağ tarafta bulunan garajımızda toplanıyoruz. Facebook kullanmak zorunda değilsin.
    Hayır Serdar yanlış anlamadım, facebook kullanmak tabiki de zorunda değilim. Bizler burada yazışıyoruz yada fotoğraf ve bilgi paylaşıyoruz, bunun platformla bir alakası yok. Yani yaptığın hemen her şeyi zaten burada yapıyorsun. Belki oyun oynayamazsın vs.. Kastım herkesi toplayıp gitmen, benim burada tek tabanca takılmam değil.

Neyse hocam devam edersem bu iş uzar gider, burada yalnız takılırım ben.
    Bir gün + Bir gün daha..

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Herkesi toplayıp gitmek gibi bir düşüncem yok. Sadece Kocaelide güzel bir Grup kurduk. Etkinlikler aktiviteler yapıyoruz. İnsanları davet ediyorum bu gruba bunda kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum. Evet forumda tabikide bir şeyler paylaşılıyor vs.. biz bu şeyleri sohbet muhabbet ortamında yüzyüze paylaşıyoruz bunu demek istedim... Ama dediğim gibi her motorcu grup halinde dolaşmayı sevmiyor olabilir. Tek başına takılmak isteyenler olabilir. Eğer grup halinde takılmak bir şeyler yapmak isteyen varsa buyursun gelsin ;) mt.net te takılmaya tabikide devam edilebilir.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Serdar hocam, aynı frekanstayız ancak ben de diyorum ki; "facebook" denen o illeti kullanmıyorum ve kullanmayanlar var. Buluşmaları, görüşmeleri, bilgi ve diğer paylaşımları buradan da yapabiliriz diyorum.
    Giden gider, kalan kalır.

Görüşmek üzere.

MT MESUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    İYİ AKŞAMLAR DOSTLAR..
    PAZAR GÜNÜ BOLU GRUBU OLARAK KOCAELİ GÖLCÜK GEZİSİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ, SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZLA TANIŞMAK İSTERİZ ..
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5 Yukarı ..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Iyi aksamlar,buyrun gelin lakin merak ettim neden golcuk? Genelde yalova,yuvacik,kartepe,iznik gibi yerlere gezi duzenliyorlar. Golcukte belirli bir kişi-yer mi var geleceginiz?

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi aksamlar,buyrun gelin lakin merak ettim neden golcuk? Genelde yalova,yuvacik,kartepe,iznik gibi yerlere gezi duzenliyorlar. Golcukte belirli bir kişi-yer mi var geleceginiz?
    YOK BİLMEDİĞİMİZDEN DOLAYI ORAYI GÖZÜMÜZE KESTİRDİK BİLDİĞİMİZ YER YOK GEZİLECEK YERLERİ SÖYLERSENİZ SEVİNİRİZ YALOVA'YA KADAR GEÇMEYEBİLİRİZ

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı MT MESUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YOK BİLMEDİĞİMİZDEN DOLAYI ORAYI GÖZÜMÜZE KESTİRDİK BİLDİĞİMİZ YER YOK GEZİLECEK YERLERİ SÖYLERSENİZ SEVİNİRİZ YALOVA'YA KADAR GEÇMEYEBİLİRİZ
    Gölcuge gelmeden once yuvacik guzeldir,dogal ve lezzetli alabalik restorantlari var.. golcukten hoslanacaginizi sanmam ama 3 km ileride degirmendere var sahili guzeldir.
    Bu arada buralarda mobese dosemek icin heryeri ince ince kazdilar,dikkat edin o cukurlara dusmeyin.

Unutmadan golcu sahilinde 17 agustos sehitleri anitinin orada bir cafe var sahibi motorcudur en son ninja636 si vardi cokta iyi biridir,ona da ugrayabilirsiniz

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Gölcuge gelmeden once yuvacik guzeldir,dogal ve lezzetli alabalik restorantlari var.. golcukten hoslanacaginizi sanmam ama 3 km ileride degirmendere var sahili guzeldir.
    Bu arada buralarda mobese dosemek icin heryeri ince ince kazdilar,dikkat edin o cukurlara dusmeyin.

Unutmadan golcu sahilinde 17 agustos sehitleri anitinin orada bir cafe var sahibi motorcudur en son ninja636 si vardi cokta iyi biridir,ona da ugrayabilirsiniz

TEŞ. EDERİM TAVSİYELERİNİZİ UYGULAMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Rica ederim,eger bir isim cikmaz ise sizlerle tanismak isterim. Mobilden baglandigim icin goremiyorum ne renk hangi model hangi il plakali kac motosiklet geleceksiniz? Denk gelirse "merhaba ben mt den serkan" dersem şaşirmayin

Gittiginiz yerleri anlik olarak buraya yazarsaniz da ben ve denk gelen diger mt uyeleri yaniniza gelebilirler.
    MT MESUT bunu beğendi.

yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    Sahibinden Temiz ORJİNAL DEĞİŞENSİZ Faswind200R SATILIK.

Fiyat:1.750Tl
    Yer:YALOVA

Sahibinden Temiz ORJİNAL DEĞİŞENSİZ TAKASLI FİYAT DÜŞTÜ

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Rica ederim,eger bir isim cikmaz ise sizlerle tanismak isterim. Mobilden baglandigim icin goremiyorum ne renk hangi model hangi il plakali kac motosiklet geleceksiniz? Denk gelirse "merhaba ben mt den serkan" dersem şaşirmayin

Gittiginiz yerleri anlik olarak buraya yazarsaniz da ben ve denk gelen diger mt uyeleri yaniniza gelebilirler.
    kırmızı 250 mct chopper ** kırmızı honda cbr 600f ** beyaz honda cb 125 ** beyaz 150 cc scooter şimdilik hepimiz 14 plakalıyız ekstra katılım da olabilir şuanda bunlar %90 gelecekler..

akşam son bir toplantı yapıp tek tek ziyaret edeceğimiz yerleri yazarım sırasıyla..

Motosikleti
    CBR 250 R
    Millet, nerelerdesiniz?

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kocaeli..bittimi..

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Ben Ankara'ya taşınınca oldu bunlar hep

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Niye bitsin hocam ben varım burda ya Eski tayfa burda yanar YBR var şimdilik bende takılıyorum D.Dere - Gölcük arası Full korumalı simsiyah biri görürseniz o benim aktif olarak her gün motordayım görürseniz selam verin
    erays ve ercan41 bunu beğendiler.
    Asla pes etme !

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Sogukta motora bindigimiZ icin ellerimiz donuyor yazamiyoruz,yoksa burdayiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler