Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

erhan aslan82@msn.com benım msn adresım ekleyın sonrakı etkınlıklerı badresten de yapalım bugün pek katılım olmadı hepinize ii geceler arkadaslar

erhanaslan82@msn.com
    ......... ... .. .. .. .. .. .. .. .. .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    kardes şehrin motorcuları nabarsınız sizdede bırlık yok anlasılan cogu sehır mt sı ole merak etmeyın uzak olmasa bıgun bulusur tanısırdık olsun kalbımız sızınle bu arada eskısehır spor - kocaelı spor macına gelen ve carsı da sloganlarla gezen kardeslerımıze mınnet sunuyoruz kımsey rahatsız etmeden gezdıler her zaman beklerız eskişehir mt olarak ben mterayes26 gorusmek uzere kib ın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    baylar bayanlar buda benim msn adresim gezilerde ve organizasyonlarda buluşalım ok olur ya buradan takip edemem bulunsun
    emre_ertug82@hotmail.com kötü emelleriniz için kullanmayınız

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Selam kocaeli Biraz foto moto koysanız buLuşmalardan da içimiz açılsa demi yani
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    slm bende bayramoğlundan ;) dylan 150 34 u 5783 gören olursa ünümü
    kessin :D

bayramoğlu /gebze/ darıca//500 evlerden olanlar varsa bybilemir@gmail.com eklesinler msnden konuşalım buluşalım;)

Motosikleti
    YZF-R1
    Kocaeli-MD slm coook uzun bir aradan sonra.ortaliklarda yoktum,malum ortalik kari$ik bu gunlerde beni de etkiledi.Yeni bulusmalarda sohbetlerde gorusmek uzere,bu arada supermoto ya gecis asamasindayim,bilindik supermoto varsa haberim olsun.

The_SilenT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR
    dostlar merhaba; çok önceden üye olmuştum buraya. şu an izmitte yaşıyorum. toki bayındırlık konutlarındayım. yamaha ybr ile koşturuyorum. her türlü etkinlik ve organizasyona varım. hatta işten güçten hiç öyle gezdiğim falan yok. benim içinde çok iyi bi fırsat olur bu şekilde yapacağımız toplaşmalar. herzaman yollarda motorcu arkadaşlarla karşılaşıyoruz. gördüğüm herkese bipbip diye selam vermeye çalışıyorum. sağolsunlar hep karşılık alıyorum. ama bu işin kuru bir bip-bi-bip ile kalması açıkçası üzüyor beni. kim olursa olsun, motor ne olursa olsun bi ara toplanalım istiyorum. şöyle güsel bi ortamda çay-kaave eşliğinde bir sohbet edelim istiyorum. sanırım çoğu arkadaşımda buna hayır demez. hatta bunu gelenek haline getirmek istiyorum. ne bileyim en azından ayda bir belirli bi yerde toplanıp gelen gelmeyen herkesle sohbet etsek yeni arkadaşlıklar kursak, iyi olmazmı sizcede? mesela aklımda şu var; bi yer belirlesek izmit içinde ve orayı şu filmlerdeki gibi bi moto cafe haline getirsek. yani mesela işimiz yok, can sıkıntısı var, gideris cafemize, kimse yoksa bile otur kendi başına dimi nolcek. illaki canı sıkılan başka biri daha çıkar, gelir oturur muhabbet sohbet işte. belki böyle bi yer vardır ama ben bilmiyorumdur. aslında tam o devlet hastanesinin az ilerisinde bi çay bahçesi var. tam o göbeğin orada. hani sağdan aşağıya doğru perşembe pazarının oraya gidiyosun. işte o göbeğin orada tam köşedde bi çay bahçesi. bazen orada bi kaç motor yanyana görüyom. sanırım bu ilaç dağıtan arkadaşlar var. onlar takılıyo. bazen görünce ulen bi gidiim S.A diyim dalayım muhabbete diom ama biraz abes kaçar gibi geliyo. ama şimdi buradan belirleyip de o şekilde gidiyo olsak oraya ayıp kaçmaz işte. güzel de olur. yani demem o ki tanışalım kaynaşalım güsel ortamlarda hoş sohbet edelim, çıkalım hava güselken gidelim turlayalım beraber (gerçi benim için farketmez yaz kış, yağmur çamur binerim) millet bizi bi farketsin. yayalar karşıdan karşıya geçerken üstümüze üstümüze gelmesin. amca yoldan geçerken birden ortada durup, napıyon amca diye baarınca yanımdan geçsene demesin. aksine bizi görünce nası arabaları görünce durup bekliyolarsa bizi de beklesinler, geçelim öyle geçsinler. zaten motorcu dediğin yayalara ve diğer araçlara saygılıdır. ben eğer durabilecek durumdaysan tehlikesizce, yayalara ve araçlara yol veriyorum. ulen amma dertlenmişim be.
    neyse arkadaşlar, şöyle bi çay bahçesi veya cafe belirleyelim, buluşmalar düzenleyelim derim. en az ayda bir buluşalım derim. katılım ne olursa olsun, iki üç kişi bile olsa olur. (daha fazla olacaktır umarım.)
    herkese selamlar, kazasız belasız sürüşler dilerim...

hayda alın size dilovasındanda bi ybr li..başınıza bela olsun :D:D:D

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağmurda motora binmek güzelmiş bugun yeniden gördüm
    ==============================

The_SilenT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün değirmenderedeydim. giderken yağmur yoktuda dönüşte vardı. hatta eşim arabadan resmimi çekmiş bahçecik ışıklarda. güsel çıkmış avatar yaptım. yağmurda güsel oluyoda, öndeki arabanın tekerinden gelen suyun kaskın camını çmur etmesi beni illet ediyo yaf..

kocaeli grubundan ses seda yok. yokmudur bu aralar bi buluşma etkinlik falan filan? toplaşsak bi ara. olma mıı?

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wallahı bı etkınlık yapında bızde gelelım...mesela bu pazar bı sapanca yapsak.ortada bı yerde bulusmus oluruz..
    richy gezelım kanka yarın pazar guzel gun olacak..
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallahı bı etkınlık yapında bızde gelelım...mesela bu pazar bı sapanca yapsak.ortada bı yerde bulusmus oluruz..
    richy gezelım kanka yarın pazar guzel gun olacak..
    allahh derim bea ben varım yarın hava güzel olursa gazlayak 2 kişide olsak yeter bana bahane lazım:D:Driçy gelmez ümitsiz vakkainş beni mahçup ederyeri saati söyleyin hemen damlayayım oraya ok

Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üleyyn ben sana ne diyeyim şimdi çağırırım çağırırım gelmezsin yağmurda motora binersin ne adamsın yaayarın sapanca yapalım ne dersin

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @lubiyama54 ve @megadeth kardeşler şu anda dışarıdan geldim yarın motor olayına olumlu bakıyorum eve gidip bir dinleneyim çok yoruldum. msn de konusuruz.

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haberlesmede sorun yasadıgımız ıcın gelemdım..bi dahakı sefere önceden program yapıp göruselım..siz gelmesenızde ben ızmıte gelırım
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

ya ben yeniyim hemde motorum yok 17 yaşındayım motor hastasıyım ya benide alın aranıza ltfnn
    love_is_infinity@hotmail.com
    bay bayan herkez eklesin

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhabalar ;

Arkadaşlar bende motor tukunu olan biri olarak inşallah yaza aranıza motorum ile katılmayı planlıyorum...
    Saygılarımla...

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    kocaeli-mt çok uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.çoğunuz beni hatırlamazsınız.yaklaşık 1 yıldır izmit dışındayım.döndüğüm zaman ben de etkinliklere katılmak isterim.
    richy kardeş motoru satıyomşsun,hayırlı olsun.ben de geçen hafta sattım.ne almayı düşünüyosn??
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı fernando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocaeli-mt çok uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.çoğunuz beni hatırlamazsınız.yaklaşık 1 yıldır izmit dışındayım.döndüğüm zaman ben de etkinliklere katılmak isterim.
    richy kardeş motoru satıyomşsun,hayırlı olsun.ben de geçen hafta sattım.ne almayı düşünüyosn??
    hoşgeldin dostum sen nerelerdeydin yaa baya uzun zaman oldu

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    bir yıldır izmit dışındayım.internete de pek giremiyorum.foruma hızlıca bi baktım da bayağı hareket olmuş,çok sevindim.
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı fernando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yıldır izmit dışındayım.internete de pek giremiyorum.foruma hızlıca bi baktım da bayağı hareket olmuş,çok sevindim.
    ne harekeketler oldu geçen yaz sen yoktun beainş önümüzdeki sezon tanışma fırsatı buluruz aramızda görmek isteriz seni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler