Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu İznik yolunu cok seviyordum ama bende gecende İznik'te yere yapısınca 40-50 ile geldim o yoldan korkudan

Hep beraber bi okutalım,nazar var nazar.

Kürşat hocam yarın gelde bi yüz yüze tanısalım senle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kürşat ışık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu İznik yolunu cok seviyordum ama bende gecende İznik'te yere yapısınca 40-50 ile geldim o yoldan korkudan

Hep beraber bi okutalım,nazar var nazar.

Kürşat hocam yarın gelde bi yüz yüze tanısalım senle
    uğur geliyorum inşalah..
    yarın bi kurşun döktürelimde atalım şu cenabetliği gruptan..
    haberleşme işini yarın hepberaber konuşalım ... bana her türlü uyar ve bu şekilde bi haberleşmeninde herkes için daha iyi olacağı kanaatindeyim...
    Meğer hayat motorun üzerindeymiş..

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    akşam ben de geleceğim inş. 1300 CC'lik makina ile

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Her türlü Cevoo :D

Valla Burak Hocam sizin sistem mükemmelmiş. Ne kadar komplike. Çok iyi abi :D Havası bile atılır bunun:
    "ZİNCİR MESAJ SERVİSİ KOCAELİ MT'DE!"

Beyler bu buluşma ve etkinlikler beni çok mutlu ediyor. Son günlerimi güzel yaşıyorum diyebilirim :D

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    bende 1500cc makine ile ve bir artçı ile gelebilirim. .
    bakalım kısmet
    erays bunu beğendi.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    n'oluyor arkadaş 2 gün yalnız bıraktık sizi utanmasanız jet motoru takıp geleceksiniz :D
    erays ve erkanozgur bunu beğendiler.

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    kimseden ses çıkmıyor bugün gelemeyecek heralde kimse.. metin abinin orda toplanıyoruz unutmayın. toplanmayanlar toplananlara anlatsın.

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Burak Hocam, dün "geleceğim" diyen herkesi bekliyorum ben.

Bloower,
    Erays,
    Kürşat Işık,
    Emiroğlu,
    Uğur Ak arkadaşları bekliyoruz.

Erkan, Kerem ve Mert'e söylemeye gerek yok zaten. Gelsinler artık.

Erdem Abi ve Seyithan'dan haberim yok.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Birazdan cıkıyorum yola. 19:00-19:15 gibi orada olurum insallah

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Merhaba Kocaeli MT ,
    Etkinlikler tam gaz devam ediyor bakıyorum .
    Ben de ay sonuna kadar İzmit'deyim . Bir toplaşma olursa tanışmaya gelebilirim

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    her çarşamba bulvarda kawasakinin karşısında metin abinin cafede buluşuyoruz. çağatay bekleriz
    crosscarlos bunu beğendi.
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sürekli foruma giremeyen arkadaşlarımız var ve bazen etkinliklerden haberdar olamıyorlar ya da geç görüyorlar.

Bizim dernekte yaptığımız bir iletişim zincirini önereceğim.

bir liste yapacağız. herkes sırasını bilecek. en baştan bir smsle bilgi geldiği zaman örneğin "çarşamba 19:30 metin abinin dükkan" onu senden sonrakine sms olarak aktarıyorsun. alan kişi smsi göndereni 1 kere çaldırarak sms'i aldığını teyit ediyor. ve kendinden sonrakine aynı şekilde smsi yönlendiriyor. eğer yolladığın kişiden 1 saat içinde çağrı gelmezse sen ondan sonraki kişiye yolluyorsun smsi böylece zincir devam edebiliyor. En sondaki kişi, en baştakini çaldırdığında, zincirin başarılı şekilde çalıştığı anlaşılıyor.(Hem kendisine sms atanı hemde grup başını çaldırıyor) yok eğer smsi başlatana çağrı gelmemişse, o kopan yeri tespit edip zinciri çalıştırıyor.

Hemen bildirilmesi gereken acil durumlarda smsle değil arayarak aynısını yapıyoruz.
    uygun mudur?

Aynen bende bi süre giremedim ve özellikle pazar günü öyle bunalmıştım ki şimdi bi keramet etkinliği iyi olurdu diye geçirdiydim içimden.. Meğer burdan gidenler olmuş.. İnsan işte herşeye yetişemiyor NASİP
    Bu iletişim zinciri de çok geçerli ...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Öncelikle İsmail abiden ve sizlerden özür diliyorum ... Bugün geldik ama geç kaldık toplantıya . Geldiğimizde Mustafa abi güleryüzle karşıladı bizi ve çay ikramı için davet etti sağolsun bizde davetine icabet edemedik ama Allah razı olsun kendisinden ...

Aslında vaktinden önce bile gelebilirdik ama beraber geleceğin arkdaşın kaskı yok diye en az 1 saat kask için dönüp durduk gölcük'te :S bulduk bulduk ama Yuvacık'a gitmişsiniz ...

Telefonun hatırlatmasını , pc hatırlatmasını haftaya çarşamba saat 6 ya ayarladım hepinizden önce orda olucaz

Bu arada İsmail abi saat 22.10 civarı başiskelede bizi vınn diye geçtin slm vermeden Darıldım doğrusu
    Ben bakkala gitmek için motosiklete binmem , motosiklete binmek için bakkala giderim ... N'okta !

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Bugunki grup surusu sayimiza gore iyiydi.9 motorduk. Biraz daha hizli surebilirsek tadindan yenmeyecek zira yuksek ccler cok zorlaniyor

crosscarlos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Max 150
    Arkadaşlar merhaba. 2 aya yakın bi zamandır motor sahibi,neredeyse o günden beri de foruma üye olmama rağmen buraya ilk defa giriyorum. (burak ve erdem abilerim saygılar Motorumun Mondial X-treme Max 150 olması ve daha doğru düzgün hiçbir cross deneyimim olmaması nedeniyle nick biraz iddialı olmuş(bkz. crosscarlos) Bundan sonra hem foruma düzenli girecem(erdem abi tekrar saygılar;) hem de buluşmalara motorla gelecem(burak abi tekrar saygılar;) inşaallah. Telefon listesi için beklemedeyim,cümleten hayırlı akşamlar.
    MBHoro ve erkanozgur bunu beğendiler.

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Saygilar bizden, doktor sert.
    crosscarlos bunu beğendi.
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

kürşat ışık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    Bugunki grup surusu sayimiza gore iyiydi.9 motorduk. Biraz daha hizli surebilirsek tadindan yenmeyecek zira yuksek ccler cok zorlaniyor
    hız işi bende , sıkıntı yok ..
    Meğer hayat motorun üzerindeymiş..

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Günaydın ahali
    bu grup güzel işler yapar, herkese selamlar.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Dr. Sert adamimsin
    Dr. Kursat hiz senin isinmi yuru len guldurme beni
    arkadaslar grup surusu iyidir ama bi okadarda tehlikelidir dunku grup surusu %70gibi olumluydu bence daha cok bi araya geldikce tecrube kazanacagiz
    Trafigi okumali ve cok dikkatli olmaliyiz
    Herkeze hayirli kazasiz belasiz radarsiz surusler
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı Emiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle İsmail abiden ve sizlerden özür diliyorum ... Bugün geldik ama geç kaldık toplantıya . Geldiğimizde Mustafa abi güleryüzle karşıladı bizi ve çay ikramı için davet etti sağolsun bizde davetine icabet edemedik ama Allah razı olsun kendisinden ...

Aslında vaktinden önce bile gelebilirdik ama beraber geleceğin arkdaşın kaskı yok diye en az 1 saat kask için dönüp durduk gölcük'te :S bulduk bulduk ama Yuvacık'a gitmişsiniz ...

Telefonun hatırlatmasını , pc hatırlatmasını haftaya çarşamba saat 6 ya ayarladım hepinizden önce orda olucaz

Bu arada İsmail abi saat 22.10 civarı başiskelede bizi vınn diye geçtin slm vermeden Darıldım doğrusu
    Emre, o arkadaşa söyle ilk işi kendine kask almak olsun. Kaskı sadece grup sürüşü için değil kendi için alsın ve her zaman kullansın.

Ben Yuvacık'tan sonra tahminen 21:30 - 21:45 arası eve vardım. O saatten sonra kardeşim aldı motosikleti. Sen onu görmüşsündür. Ama ben olsaydım da muhtemelen görmezdim.

Eksiklere rağmen 9 motosiklet iyiydi bence de. Hız konusunda kesinlikle size katılıyorum. Özellikle artçıyken bayağı canım sıkıldı :D

Alıntı kürşat ışık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız işi bende , sıkıntı yok ..
    Kürşat abi tanıştığımıza çok memnun oldum. Hız işini çok kafaya takmayın.
    Geride kalanı Seyithan'a iple bağlayacağız. Hatta geride kalanları Seyithan'a bağlayacağız :D

Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın ahali
    bu grup güzel işler yapar, herkese selamlar.
    Günaydın abi. Dün yine çok şey kaçırdın. Ama alıştın da sanırsam...

Mustafa abi, sakallı haline alışmışım ben senin, dün öyle benim gibi parlak görünce zor tanıdım valla :D
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler