Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Akşam tütünçiftlikte düğün vardı. Geç geldim eve. Anca uyandım,katılamadığım için kusura bakmayın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    uğur bizim buraya geliyon hbr vermiyon
    ayıp

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    komşu komşu huu huu var mı iftar planında bir gelişme. bir aydan az kaldı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur bizim buraya geliyon hbr vermiyon
    ayıp
    Abi aklıma gelmedi değil ama saat pek geç olmuştu işim bittiğinde.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Biz kerametlendik ama malesef kurtaramadi bizi su anda donus yolundayiz, mustafa abi savrulup sarampole uctu. Allahtan ne kendinde ne motorda onemli birsey yok. Kolu, bacagi, kalcasi, beli, burnu bilimum uzuvlari cizildi. Ama motor surebilecek durumda cok sukur. Arada ahh uhhh sesleri geliyor ama o kadar olur.

kürşat ışık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz kerametlendik ama malesef kurtaramadi bizi su anda donus yolundayiz, mustafa abi savrulup sarampole uctu. Allahtan ne kendinde ne motorda onemli birsey yok. Kolu, bacagi, kalcasi, beli, burnu bilimum uzuvlari cizildi. Ama motor surebilecek durumda cok sukur. Arada ahh uhhh sesleri geliyor ama o kadar olur.
    haydee...ne bu grubun üstündeki kara bulutlar..
    neyseki bişey olmamış mustafa abi, çok geçmiş olsun...
    direk evlere mi gidiyorsunuz??
    Meğer hayat motorun üzerindeymiş..

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Ben eve dondum, onlar bulvarin oraya metin abinin dukkana gideceklerdi cay icmeye

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    eve geldim çok şükür :(
    annem ve bütün komşular kapıdaydı önce çaktırmamaya çalıştım nafile
    birgüzel dalgageçti millete madara olduk anlıyacağınız sonra ana yüreği hemen arkamdan eve girdi bir hasar tesbiti bir duş aldım duştan çıkınca fırça faslı başladı .
    ooooooOOOOOoooooooffff her herim acıi,,, yanıyor . yarın işe gidecez 4 te sabah çıkacaz birde .......
    inşallah sabaha biraz iyleşirim
    arkadaşların yardımlarına da ÇOOOOOOOK TEŞEKKÜRLER....

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Mustafa abicim tekrar çok çok geçmiş olsun.

Burak Hocam, Mustafa abi Değirmendere'de bizi görmüş ama durmaya tenezzül etmemiş :D
    Trafik ışıkları ve düğün konvoyu nedeniyle ancak Yeniköy yoncasında yakalayabildim Mustafa abiyi.

Sonra "Kobete" mi ne, o kafeye gittik. (Jandarma lojmanlarının karşısındaki.)
    Biraz oturmuştuk ki Erdem abi ve Seyithan geldi. Şaşırdık. Biraz oturduk, Mustafa abi ayrıldı.

Daha sonra Erdem abinin bulduğu birkaç motosikletçi arkadaş ve bizim ekipten Kerem de geldi. Mert de gelecekmiş ama ben bekleyemedim.
    Kardeşim motosikleti istediği için 20:50 gibi kafeden ayrıldım.

Ben toplamda 205 KM filan yaptım bugün sanırsam. Güzel geziydi ama küçük bir kaza gölge düşürdü gezimize.

Ayrıca kaza sonrası o arabadaki abiler olmasaydı motosikleti çıkaramayacaktık. Ben hala onu düşünüyorum.
    Ayrıca bu cenabetlik muhabbeti de çok riskli yerlere gidiyor :D Bizim grupta bir sıkıntı var ama grupla ilgili değil. Dışardaki elemanlar çekemiyor abi bizi. Millet "grup yaptığımızı :D" görünce kıskanıyor, nazar değdiriyor sanırsam.

Ayrıca CBR 250'yi çok yüksek devirlerde kullanıyorsanız yağ eksiltiyor. (Sürekli 9.000 ve 10.000 devirde kullanmaktan bahsediyorum.)
    Bu tür bir kullanıcıysanız yağı kontrol etmeden motosiklete binmeyin ve yağ bakımlarını 3.000 KM'ye düşürün bence. Tabi bu benim deneyimlerime göre yaptığım bir tavsiye.
    Bir de şu kesin ki motosiklet yağ istiyorsa daha çok yakıt harcıyor.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı blooower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eve geldim çok şükür :(
    annem ve bütün komşular kapıdaydı önce çaktırmamaya çalıştım nafile
    birgüzel dalgageçti millete madara olduk anlıyacağınız sonra ana yüreği hemen arkamdan eve girdi bir hasar tesbiti bir duş aldım duştan çıkınca fırça faslı başladı .
    ooooooOOOOOoooooooffff her herim acıi,,, yanıyor . yarın işe gidecez 4 te sabah çıkacaz birde .......
    inşallah sabaha biraz iyleşirim
    arkadaşların yardımlarına da ÇOOOOOOOK TEŞEKKÜRLER....
    geçmiş olsun size birşey olmasında gerisi önemli değil düzelir. bu gün işlerim dolayısıyla geziye katılamadım sürekli kaçırıyorum gezileri bir tanışamadık.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun size birşey olmasında gerisi önemli değil düzelir. bu gün işlerim dolayısıyla geziye katılamadım sürekli kaçırıyorum gezileri bir tanışamadık.
    Abi Çarşamba günü 19:00'dan sonra bekleriz. Her Çarşamba Bulvar'da Metin abinin dükkanın orada toplanıyoruz.

Erdem abi, bugün cafeye gelen arkadaşları da bekliyoruz Çarşamba toplantılarına :D

mrt89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf r125
    çok geçmiş olsun abi ya,

yok yok hamam şart oldu bize.

iyileşirsin abi umarım kahkahalarını özledik

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Çarşamba günü 19:00'dan sonra bekleriz. Her Çarşamba Bulvar'da Metin abinin dükkanın orada toplanıyoruz.

Erdem abi, bugün cafeye gelen arkadaşları da bekliyoruz Çarşamba toplantılarına :D
    yakında yıllık izine çıkıyorum kocaelide olucam. işten dolayı malesef istanbuldayım. yarında burdayım hava güzel olursa iznik bursa yapayım diyorum hava güzel olur ve müsait biri olursa yol yapaliriz.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı mrt89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun abi ya,

yok yok hamam şart oldu bize.

iyileşirsin abi umarım kahkahalarını özledik
    Mert, merak etme, Mustafa abi kahkahalarına devam ediyor.

Daha kazanın şokunu atlatmadan elli tane espri yaptı kendi de güldü bizi de güldürdü

Onun da tek üzüldüğü nokta, 250'lik vitesli bir motosiklete geçmeyi düşündüğü ve annesini ikna etmeye çalıştığı bir zamanda kaza yapmış olması. Şimdi annesini daha zor ikna edeceğini düşünüyor ama aslında "büyük tekerlekli motosiklet daha güvenli" teziyle hareket ederse bu kaza annesini ikna etmesini daha da kolaylaştırabilir bile...

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Mustafa hocam geçmiş olsun ne yaptın, ne oldu?
    çok geçmiş olsun.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Geçmiş olsun. Biraz daha dikkat edin arkadaşlar. Sizde nazardan çok dikkatsizlik var.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komşu komşu huu huu var mı iftar planında bir gelişme. bir aydan az kaldı
    derbent otel olabilir
    burak Horozoğlu fiyat alıcak
    cihan54 bunu beğendi.
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Mustafa abi geçmiş olsun,insallah cok sıkıntılı bi durum yoktur. Allah acil sifalar versin.

Askere giden Berkay (soa) ile bizim planımız vardı. Güvenli sürüş için eğitim düzenleyecektik. Kışın burda pek kimse yazıp çizmediği için o proje iptal olmuştu.

Ama Allah izin verip geldiğinde yine planlarımız arasında var.

Açık ve net ne kadar kilometre yaparsak yapalım işin tekniğini bilmedikçe olmuyor bazı şeyler. Halen bazı virajları almayı beceremiyorum ben. Saçma sapan riskler alıyorum. Go pro ile falan arkadan biri cekse beni kesin yerin dibine girerim. Halbuki sözde motosiklet kullanıyorum.

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa abi geçmiş olsun,insallah cok sıkıntılı bi durum yoktur. Allah acil sifalar versin.

Askere giden Berkay (soa) ile bizim planımız vardı. Güvenli sürüş için eğitim düzenleyecektik. Kışın burda pek kimse yazıp çizmediği için o proje iptal olmuştu.

Ama Allah izin verip geldiğinde yine planlarımız arasında var.

Açık ve net ne kadar kilometre yaparsak yapalım işin tekniğini bilmedikçe olmuyor bazı şeyler. Halen bazı virajları almayı beceremiyorum ben. Saçma sapan riskler alıyorum. Go pro ile falan arkadan biri cekse beni kesin yerin dibine girerim. Halbuki sözde motosiklet kullanıyorum.
    Abi kesinlikle haklısınız ama şu son 3 kaza da teknikle pek ilgili değildi diye düşünüyorum.

Kerem uyuyakalıp kaza yaptı. Mert'e katilin biri vurup kaçtı zaten. Dün Mustafa abinin olaysa o kadar ilginçti ki. Virajdan sonraki düzlükte kaza yaptı.

Tabii ki güvenli sürüş eğitiminden sonra eminim o tür yollarda o kadar kenardan gitmez kimse.

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Neeey Kerem uyuyakalip kaza mi yapmis aman İsmail ne diyosun :D
    Allah korusun, uyuya kalan Erkan di karisiklik olmasin
    Sakaryadayimda bi forumu aciyim dedim adimi gordum :D
    İzmite geciyorum 5 dk sonra kim var kim yok bakalim
    Mustafa abi sende bi yandin bi uctun cok ust uste geldi hamami kacirma derim ;) gecmis olsun nasi oldun ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler