Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Millet görüşemez olduk, ne var ne yok? iyi misiniz hepiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    B@Ş@R@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    Alıntı blooower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar işyerinde sabah vardiya geldi çay içip çıkcaz eve gelceğiz. arkadaş benim kupa bardağı (kücük bir su tankı kadar en az yarım litre) benim önüme koymuş bende farketmedim booom:
    hamam da tamam ama iyileşmem lazım bacağım ve göbüşimin birkısmı geciçi olarak hizmet dışı allaha şkür aile miraslarında birşey yok.
    bir haftaya kadar arabayla olmak şartıyla gelebilirim sanırım. mesela piknik yaparız et met. benim aletle malzemeleri taşırız . yaniii. bir fikir olursa ama motor biraz uzak bana en az iki üç hafta kusura bakmayın....
    Çok geçmiş olsun Mustafa bir an evvel iyileş te şu bizim toplanmayı koordine edelim ramazan ve festivaller yaklaştı yakında kimseyi bulamayız buralarda
    ÇARŞI OLDUĞUZ İÇİN HAKSIZLIKLARA KARŞI DURMUYORUZ
    HAKSIZLAKLARA KARŞI DURDUĞUMUZ İÇİN ÇARŞIYIZ.....
    K@R@ K@RT@L

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Beyler, Pazar günü İstanbul'dan Kerpe'ye bir organizasyon düzenliyor forumdan arkadaşlar.

Kocaeli'den de geçeceklermiş. İsterseniz Kocaeli'den bağlanıp birlikte gidebiliriz.

İlgili İleti

Ne dersiniz? Pazar günü boş olan var mı?

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, Pazar günü İstanbul'dan Kerpe'ye bir organizasyon düzenliyor forumdan arkadaşlar.

Kocaeli'den de geçeceklermiş. İsterseniz Kocaeli'den bağlanıp birlikte gidebiliriz.

İlgili İleti

Ne dersiniz? Pazar günü boş olan var mı?
    İsmail ben karabükteyim. motor olsada katılsam motor yok yahu
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmail ben karabükteyim. motor olsada katılsam motor yok yahu
    Arkadaşım sen de Honda mağdurusun sanırım. CBR 250 almaya çalışıyormuşsun ama bulamamışsın.

Honda bu ara sapıttı iyice. Yedek parça yok, motosiklet yok, yetkili servisler geçiriyor. Bu ne arkadaş? :D

Motosikleti
    CBR 250 R
    Arkadaşım sen de Honda mağdurusun sanırım. CBR 250 almaya çalışıyormuşsun ama bulamamışsın.

Honda bu ara sapıttı iyice. Yedek parça yok, motosiklet yok, yetkili servisler geçiriyor. Bu ne arkadaş? :D
    hacı motor çok da fiyatta anlaşamıyoruz, değerinden fazla isteyen çok.
    sen de bulaşma hyo ya
    Bir gün + Bir gün daha..

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen de bulaşma hyo ya

oynamayan gelin yerim dar dermiş
    sen cbr alana kadar seni protesto ediyorum eray
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Duygulandirdiniz beni, ben yokum diye toplanmadiniz ha...

Tamam tamam geldim hadi izmitteyim pazartesiden sonra gorusuruz hafta sonu kizimin dogum gununu kutlayacagiz o yuzden hanimefendinin hazirliklari ile ugrasacagim yarin.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oynamayan gelin yerim dar dermiş
    sen cbr alana kadar seni protesto ediyorum eray
    Erdem'im araştırıyorum valla, iyi bir şey tabi ki iyi fiyata alıcam.
    tıkpı senin gibi
    tırmalanıyorum, şirketten çıkamıyorum bir yandan alsam binecek vaktim yok kardeşim ya
    içlendim şimdi bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tamam tamam geldim hadi izmitteyim pazartesiden sonra gorusuruz hafta sonu kizimin dogum gununu kutlayacagiz o yuzden hanimefendinin hazirliklari ile ugrasacagim yarin.
    hanım efendiye nice yaşlar diyoruz o zaman
    Bir gün + Bir gün daha..

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    sen de bulaşma hyo ya
    Ben CBR'ı satmayı düşünmüyorum. Kardeşimle birlikte kullanıyoruz motosikleti. Bu ara ikimize yetmiyor bi motosiklet.

600'lük makine de düşünmediğim için diğer 250'lik SS motosikletlere niyetlendim.

Ninja 300 güzel ama ÖTV'siz bulamadım. Piste alacağım filan dedim ama yemedi.

Ninja 250 dersen amortisör ve benzin göstergesi nedeniyle çok sıcak bakmıyorum.

CBR 250 zaten var ve oturuş pozisyonu bana yetmiyor artık. Herkes memnun ama ben biraz daha yatarak kullanmak istiyorum.
    Buna en uygun da HYO var şimdilik. 2013 kasası da güzel görünüyor ama kalite kontrol yapmadan kesinlikle almam zaten. Malzeme kalitesine filan bi bakmam lazım.

Elcik, gösterge, manet vs. bunların kaliteli olanları Ebay'da var. Gerekirse değiştiririm ama grenaj, koltuk, motor ve fren kalitesinden emin olmam lazım.

Son olarak ben markacı biri değilim. Sahip olduğum her şeyi çok temiz ve bilinçli kullanmaya çalışırım. Bakımlarına da dikkat edildiğinde Ninja 250 olsun, Cbr 250 olsun, Hyo 250 olsun kendilerini kanıtlamış makinalar; bir sıkını çıkaracaklarını düşünmüyorum. Mondial gibi yolda kalacak halimiz yok :D Sorun olmaz bence. Ama dediğim gibi bi test, test etmem lazım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam valla özledik sizi ama Çarşamba günü acayip yağış vardı. Buluşsak da motosikletleri yağmurdan koruma organizasyonuna dönerdik :D

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Alıntı Pursik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koceli merkezdeki servislere hiç giden yok sanırım,
    şişman motor,ustalar motor, özen motor, murad motor, bu servisleri kullanan yok mu hiç, yahu sizin motorlar servise gitmiyormu kimseden sses yok
    şişmana gitmede nereye gidersen git dostum
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Motosikleti
    CBR 250 R
    İsmail,
    Denenmişi var, bulaşma bence.
    Aç forumları oku, takip et, bu sorulara cevap bulmak çok kolay.
    Bir gün + Bir gün daha..

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    İsmail,
    Denenmişi var, bulaşma bence.
    Aç forumları oku, takip et, bu sorulara cevap bulmak çok kolay.
    Abim henüz karar vermedim. Zaten motosiklet alacaksam da 2014 Şubat'ta filan alırım. 2014 modeller gelmeden elde kalan son 2013lerden birini almayı düşünüyordum.
    Onların pazarlama stratejileri varsa bizim de satın alma stratejimiz var! :D

Tabi o zamana kadar ne olur ne değişir bilmiyorum. 6 Ay gibi bir süre boyunca yine tüm 250'likleri karşılaştıracağım. Ayrıca yurt dışından belgesiz Ninja 300 getirebilirsem onu da alabilirim.
    Gölcük'te Kawasaki'ci Nihat yapıyormuş öyle işler. Bu akşam iş çıkışı bir görüşeceğim. "Pist Motosikleti" diye alacağım, bakalım ne kadar mümkün.
    (Motosiklet yurtdışından gelince Ötv+Kdv olmadığı için fiyat %53 düşüyor. Yani 4500$ = 8600TL gibi bir fiyat çıkıyor. Komisyon ve getirme masrafıyla 10BinTL'ye çözerim diye düşünüyorum.)

Bakalım, zaman ne gösterecek

Bi de ben CBR 250'yi de internetten çok araştırdım, başına gidip test edene kadar almayı hiç düşünmüyordum. Yani alınmadan önce motosikletin başında da incelenmesi gerektiğine inanıyorum.
    Bu güne Kadar Ninja 250, Cbr 250, Rodwin 250 ve Calibre 250 modellerini motosiklet başında inceleme şansım oldu. HYO da kendini bir çok açıdan kanıtlamış bir marka. (En azından Daelim ve Bumoto'dan çok çok iyi olduğuna inanıyorum.)
    HYO GT250R'ın yeni kasasını da beğendim. Motosikletin kalitesini incelemeden karar verip haksızlık etmek istemiyorum. :D

Motosikleti
    cbr600f 5i
    arkadaşlar aklı olan yarın birgün seyithana artçı olmasın benden söylemesi. adam çizmiş
    erays bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Geçtiğimiz hafta Mert abi (Baysamin) Yamaha X Max 250 aldı. Kendisine hayırlı olsun diliyorum,Allah kaza,bela vermesin...

Mert Abi ve Yeni Yol Arkadaşı

Bu da Mert abi ile dün yaptıgımız İznik gezimizin raporu...
    mezit bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr600f 5i
    Allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Beyler, benim CBR 250'nin plastik olan yerlerini karbon kaplatmak istiyorum.

Yapmak istediğim şeyi photoshop ile resim üzerine uyguladım:

Sizce nasıl olur?
    erays bunu beğendi.

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    16 haziran pazar uygunmu herkeze. mangal var aloooo uyanın sakarya kocaeli ayarlayın işleriniziiiiiiiiii

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Beyler, benim CBR 250'nin plastik olan yerlerini karbon kaplatmak istiyorum.

Yapmak istediğim şeyi photoshop ile resim üzerine uyguladım:
    http://www.aksiyonwebtasarim.com/cbr250carbon.png

Sizce nasıl olur?
    mütiş aksesuarlı şahin eksozda değiştir hem manifoltlu hem aksesuarlı şaka şaka çooook güzelll olur yakışır ismail sana on numara olur..

Motosikleti
    cbr600f 5i
    beyler sakaryayla beraber organize olacağımız iftar 14temmuz pazar diye düşünüyorum çarşamba günkü toplantıda detayları konuşuruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

bu arada mrt89(mert sever) kaza yapmış geçmiş olsun. burak şu hamam ve abdest işini yaygınlaştıralım

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Haydaa, gecmis olsun umarim kotu birsey yoktur.

Ben diyorum size toplu hamam isi sart! Bizi keramet kaplica anca paklar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler