Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo hayırlı olsun koray abi. artık ıslatırız Ankara MT de bir gelenek var yeni motor alan ilk buluşmaya baklava ile geliyor artık bizdede gelenekler oluşmaya başlasın bnce
    Güzel günlerde kazasız belasız kullanman dileği ile abi..

---------- Post added at 09:32 ---------- Previous post was at 09:29 ----------

Ooohhh ohhhh sanada hayırlı olsun hocam. nerdeyse Ağustostan beri yatırıyoruz. Şimdi motoru falan satıyoruz ya hepiniz alın vay arkadaş. neyse bende arabayla sıkıstırırım falan üstünüze sürerim pislik yaparım :D :D :D :D:...
    havalar güzelleşsin baklavalar benden berkay.. sen motoru neden satıyon bakam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar güzelleşsin baklavalar benden berkay.. sen motoru neden satıyon bakam
    bir aksilik cıkmazsa nisanda askere gidecem abi. Okulu bitirdim o yüzden 6 ay yatacak cihaz belki uzun dönem cıkacak belirsizlik bakalım abi yaaa

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Havalardan mıdır nedir, bir sessizlik bürüdü buraları?
    Bu yaz gitmek istediğiniz yerler nereler, var mı öyle aklınızdan geçen ya da planladığınız yerler?
    Mesela;
    Safranbolu,
    Amasra,
    Yedigöller vs..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalardan mıdır nedir, bir sessizlik bürüdü buraları?
    Bu yaz gitmek istediğiniz yerler nereler, var mı öyle aklınızdan geçen ya da planladığınız yerler?
    Mesela;
    Safranbolu,
    Amasra,
    Yedigöller vs..

o kadar uzak değil de yakınlarda; istanbul,yalova,yuvacık,aytepe,iznik gibi yerlere sık sık gideceğim ben..

Bu arada HGS olayını ne yaptınız? benim kgs duruyor hala içinde 20 lira mı ne var :S
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben buradayım ..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Fuara gidiyormuyuz panpişler
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    gideriz tabiki yaaaa

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar uzak değil de yakınlarda; istanbul,yalova,yuvacık,aytepe,iznik gibi yerlere sık sık gideceğim ben..

Bu arada HGS olayını ne yaptınız? benim kgs duruyor hala içinde 20 lira mı ne var :S
    hocam onları saymıyorum bile, şimdi çıksam hepsi yarım saat, 45 dakika

HGS ye başvurmadım. Alırız ya, kolay.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara gidiyormuyuz panpişler
    ne zaman planlıyorsunuz? hafta sonu çok yoğun olur, hafta içi de iş güç.. ne yapsak, fikriniz ne?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Ben zaten istanbuldayım sürekli ondan benim için sıkıntı yok. Ben zaten hep ilk günü giderim rahat rahat motorları inceler hepsine binerim. Diğer günler apaçiler dolunca motorlara bindirmiyorlar sonra millet gelip forumda konu açıyolar suzukiye ayıp kawaya ayıp motorların üstüne şerit çekmişler vs... hafta sonu gitmeyinde hangi gün giderseniz gidin.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    CBR 250 R
    Az önce gelen bir mail ile sarsıldım; 28 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında yıllık toplantımız planlanmış. Bir gün mü sekmez ya! Fuar kaçtı..

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Berkay kardeşim mesaj attım cevap vermedin.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arkadaşlar bugun zorlu bir 120 km sonrası yorgunluktan bittim. gölcükten selimiye köyü tarafından çıkarak 4 motor izniğe Köfteci Yusufa gittik. 2 adet CB125E, 1 adet Kawasaki zxr 250 ve bir adet Suzuki DRZ 400SM. Yol biryerden sonra sürekli çamur ve çukur,motorlar fena halde yanlıyor ve sadece arka teker değil ön tekerde. drz400sm yanlayıp çamura düşerek debriyaj manetini kırdı :( Lakin köfte çok güzeldi =)) nasıl resim ekliyoruz becerebilirsem bi iki tane ekliyim diyorum

soa bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gölcük'ten İznik'e yol var mı ya

Google mapta gözüküyordu hatta ordan gideyim demiştim zamanında sonra kaybolurum diye gitmemiştim. Güzel gezi olmuştur,tekerinize sağlık
    sağolasın =) evet var hemde kaymak gibi ama bi 15 km si fln acayip bozuk hemde çamur,d.dereden marş basınca yaklaşık 55 km sonra köfteci yusufta olabiliyorsunuz.
    Karadeniz - Giresun.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkay kardeşim mesaj attım cevap vermedin.
    abi o gün tel sarjdaydı bende oyuna dalmısım gece 1 de gördüm mesajını yaa valla ben kullanmıyorum ama sen, görmeki için gelirdim abi Kusura bakma...

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

Arkadaşlar bugun zorlu bir 120 km sonrası yorgunluktan bittim. gölcükten selimiye köyü tarafından çıkarak 4 motor izniğe Köfteci Yusufa gittik. 2 adet CB125E, 1 adet Kawasaki zxr 250 ve bir adet Suzuki DRZ 400SM. Yol biryerden sonra sürekli çamur ve çukur,motorlar fena halde yanlıyor ve sadece arka teker değil ön tekerde. drz400sm yanlayıp çamura düşerek debriyaj manetini kırdı :( Lakin köfte çok güzeldi =)) nasıl resim ekliyoruz becerebilirsem bi iki tane ekliyim diyorum

http://c1302.hizliresim.com/16/4/jr37d.jpg

http://c1302.hizliresim.com/16/4/jr39k.jpg

http://c1302.hizliresim.com/16/4/jr3dw.jpg

ben binemeyip kudurdukca hem gez hem yeee o beyaz bebeği sahilde görmiyim ahartar takacam gecerken arabayla üstüne sürecem cık cık cık D::D:D:.... Afiyet olsun kardeşim valla havaların maşallahı var ama hımısınııııı hımısınııııı sövmeyecem :D:...

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar izmitte 1+1 ev arıyorum aklınızda olsun.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o gün tel sarjdaydı bende oyuna dalmısım gece 1 de gördüm mesajını yaa valla ben kullanmıyorum ama sen, görmeki için gelirdim abi Kusura bakma...

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

ben binemeyip kudurdukca hem gez hem yeee o beyaz bebeği sahilde görmiyim ahartar takacam gecerken arabayla üstüne sürecem cık cık cık D::D:D:.... Afiyet olsun kardeşim valla havaların maşallahı var ama hımısınııııı hımısınııııı sövmeyecem :D:...

Berkay bidahakine seni de çağarcam ozaman :D bol maceralı,yan yatmalı çamura batmalı,virajı alamayıp şarampole uçmalı oluyor bizim geziler :D izniğe gittik heryerde motorcular vardı bir sürü ama marka marka motorlar, köfteci yusufa 300-500 metre kala bizim elemanlar çıldırdı yolda şehir içi verdiler gazı ninjayla drz400SM makaslar makaslar derken :D aklı çıktı diğer motorcuların, sonra yolda makasladıkları gilera runner lı sikiturcular da köfteciye geldi bize bir bakışları vardı küfür eder gibi =) gerçi ben çook arkada kaldım şehir çi tehlikeli gazlamalar adetim değildir =) umarım o elemanlar forumdan değildir :D
    Karadeniz - Giresun.

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Herkese selamlar
    İsmim Kerem Terzioglu, son sinifta okuyorum,yazin basinda beyaz ninja 250r aldim fakat ehliyetim yok diye sadece yazlikta(sapanca) kullaniyodum
    Ocakta ehliyetide aldiktan sonra motoruda izmite getirdim ve derslerden vb vakit buldukca geziyorum,kabul ederseniz etkinliklerede elimden geldigince katilmak isterim
    Tekeriniz duz bassin

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Kerem T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar
    İsmim Kerem Terzioglu, son sinifta okuyorum,yazin basinda beyaz ninja 250r aldim fakat ehliyetim yok diye sadece yazlikta(sapanca) kullaniyodum
    Ocakta ehliyetide aldiktan sonra motoruda izmite getirdim ve derslerden vb vakit buldukca geziyorum,kabul ederseniz etkinliklerede elimden geldigince katilmak isterim
    Tekeriniz duz bassin

aramıza hoşgeldin dostum,benim kankamda da ninja 250R var, gölcük tarafına gelirsen tanıştırayım seni, ön arka michelin pilot power lastik,performans egzoz,mono kapak gibi ekstraları var. bi sıkıntın olursa paslaşalım
    Karadeniz - Giresun.

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    aramıza hoşgeldin dostum,benim kankamda da ninja 250R var, gölcük tarafına gelirsen tanıştırayım seni, ön arka michelin pilot power lastik,performans egzoz,mono kapak gibi ekstraları var. bi sıkıntın olursa paslaşalım
    Hosbulduk ,benim ninjadada perf.egzos,bmc filtre,iridyum buji,tank pad,karbon kaplamalar vs.ekstralar var ama 12 bine dayandi daha lastikleri degistirmedim en kisa zamanda arka lastigi 1-2 boy buyuguyle degismem lazim
    Bu arada benimde d.derede cok arkadasim var sık sık geliyorum,diger ninjayida merak ettim bidahakine gormek isterim ;)

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Kerem T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosbulduk ,benim ninjadada perf.egzos,bmc filtre,iridyum buji,tank pad,karbon kaplamalar vs.ekstralar var ama 12 bine dayandi daha lastikleri degistirmedim en kisa zamanda arka lastigi 1-2 boy buyuguyle degismem lazim
    Bu arada benimde d.derede cok arkadasim var sık sık geliyorum,diger ninjayida merak ettim bidahakine gormek isterim ;)

biz 150 lik michelin taktık arkaya fakat Türkiyede yok yurt dışından TIR ile getirttik =) gel tanıştırayım seni çok iyi çocuktur hatta biner denersin bile 150 lik michelinle nasıl diye. Bizde D.derede oturuyoruz
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler