Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet nasıldı fuar.?
    Eziyet aşırı kalabalık arabayla gittik arkadaşlarla nasıl motoru aradım 11 de çıktık 2 di oradaydık. İçerisi aşırı kalabalık ve havasız. 12 salon var ben 6 sını falan gezdim sıkıldım gürültü kalabalık sıktı. O kalabalıkta gittiğimden birşey anlamadım. Ama iyi para kaldırıyorlar otopark 20 tl
    Hafta içi gidilmesi daha iyi olurdu sanırım ama benim vaktim yoktu. O eziyete nazaran gittiğime pişman oldum desem yalan olmaz. akşam 4.5 gibi çıktık saat 8 de geldik. birde yol açılınca 140-160 la geldik. Habire konvoy. O metrobüsler otobüsler paket. İstanbulda yaşayanın aklı yok, 10 numara şehir sadece gezmeye gidecen oda MOTORSİKLETLE.
    soa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar önümüzdeki günlerde yurtdışına çıkıyorum Rusyaya gideceğim şu termal içliklerden önerebileceğiniz varmı malum kış geldi ve rusya daima soğuktur. balaklava ve buff aldım yanımda tutuyorum her zaman Türkmenistanda çok işime yaramışlardı ama içlik ve çorap lazım tavsiyeler varmı.?
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünmüyor değilim hoş motor ama çift silindir olmasına rağmen TORK'u benim twisterla aynı sadece 2 beygir +sı var performans olarak

Fuar'da göremedim inzumayı ..
    keşke sorup görseydin, bide senden alırdık detayları ahmet.. neyse kısmet değilmiş..
    250 lik motor işte.. ne olabilir ki..

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeli Mt iyi aksamlar.
    Emrah abinin babası Mustafa amcayla görustuk bugun.
    Arayınca çok seviniyor,çok dua ediyor.
    Dirayetine de hayran kalmamak elde değil.
    Bizden de Emrah abiye dualarımızı eksik etmememizi rica etti.
    Arayıp,halini sormak isteyen olursa telefon numarasını gonderebilirim.
    Babasının dirayeti insanı hayran bırakıyor. O akşam mevlüttede maşallah adam ne kadar dirayetliydi. Acıyı veren Allah dayanma gücünüde veriyor.

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

Arkadaşlar önümüzdeki günlerde yurtdışına çıkıyorum Rusyaya gideceğim şu termal içliklerden önerebileceğiniz varmı malum kış geldi ve rusya daima soğuktur. balaklava ve buff aldım yanımda tutuyorum her zaman Türkmenistanda çok işime yaramışlardı ama içlik ve çorap lazım tavsiyeler varmı.?
    Hayırlı yolculuklar abi, Kazasız belasız git gel, ne zaman geri döneceksin gelde sezon açılınca gene gezeriz uzun uzun..

http://www.thermoshop.com.tr/TF-Acti...ik,PR-287.html

bundan kullandım çok ince hani hiç işe yaramıyacakmış gibi geliyor ama muazzam birşey abi paketten alt üst çıkıyor. tavsiye ederim motorda falan hiç bir yerin üşümüyor :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babasının dirayeti insanı hayran bırakıyor. O akşam mevlüttede maşallah adam ne kadar dirayetliydi. Acıyı veren Allah dayanma gücünüde veriyor.

Hayırlı yolculuklar abi, Kazasız belasız git gel, ne zaman geri döneceksin gelde sezon açılınca gene gezeriz uzun uzun..

bundan kullandım çok ince hani hiç işe yaramıyacakmış gibi geliyor ama muazzam birşey abi paketten alt üst çıkıyor. tavsiye ederim motorda falan hiç bir yerin üşümüyor :D
    Öyle kardeşim,Allah başka acılar yaşatmasın..
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eziyet aşırı kalabalık arabayla gittik arkadaşlarla nasıl motoru aradım 11 de çıktık 2 di oradaydık. İçerisi aşırı kalabalık ve havasız. 12 salon var ben 6 sını falan gezdim sıkıldım gürültü kalabalık sıktı. O kalabalıkta gittiğimden birşey anlamadım. Ama iyi para kaldırıyorlar otopark 20 tl
    Hafta içi gidilmesi daha iyi olurdu sanırım ama benim vaktim yoktu. O eziyete nazaran gittiğime pişman oldum desem yalan olmaz. akşam 4.5 gibi çıktık saat 8 de geldik. birde yol açılınca 140-160 la geldik. Habire konvoy. O metrobüsler otobüsler paket. İstanbulda yaşayanın aklı yok, 10 numara şehir sadece gezmeye gidecen oda MOTORSİKLETLE.
    Artık inazuma yı motor fuarını görücez gerçi o zamana kadar Koray Abi gösterir heralde bize :D...

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeşim teşekkür ederim bakkalım ne zaman döneceğim bilmiyorum.
    soa bunu beğendi.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Suzuki standını gezen arkadaşa sordum hayabusa vardı sadece dedi, benden ayrı giden bi arkadaş inzumayla fotoğraf çekilmiş. Biz çok darlandık suzuki standı da bana uzak bi salondaydı gezdiklerim içinde yoktu hadi gidelim havasındaydı çoğunluk harbiden eziyetti, oysa inzumayı görmeyi çok istemiştim. ama o anki o şartlarla çıkıp geldik, aynı biletle tekrar gidip girebiliyorsun ama o EZİYET çekilmez. hatta bir daha araba fuarına gitmeyi hiç düşünmüyorum

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Çevresinde 2,500-2,750 Tl arası modeli fark etmez,temiz ybr,cbf,apache satan,ve kredi kartı taksit opsiyonu olan satıcılar varsa ben talibim.
    Trafiğe çıkış yılı çok önemli değil,temiz satışa hazır olması,Kocaeli içinden olması kafi.
    japona mı döndün kardeşim hayırlı olsun kardeşim şimdiden inşallah gönlüne göre bulursun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

japona mı döndün kardeşim hayırlı olsun kardeşim şimdiden inşallah gönlüne göre bulursun.
    Sağol kardeşim araştırıyorum bi aydır,nevrim döndü
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Nasılsınız kocaeli MT keyifler nasıl ne alemdesiniz. Sezonu kapatmaya yüz tuttuk şimdi MT nin yazışmalarının çoşması gerekmez midir???..

olcaybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    merhabalar herkese @uğur ak a bende katılıyorum aynı arayış içerisindeyim

Motosikleti
    Honda CBF 500
    kardeşim teşekkür ederim bakkalım ne zaman döneceğim bilmiyorum.
    Nasılsın mert abi ne alemde rusyadamısııın. Nasıl gidiyor??

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

Alıntı olcaybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar herkese @uğur ak a bende katılıyorum aynı arayış içerisindeyim
    Merhaba hocam şuan piyasayı en iyi uğur biliyor onunlan irtibata geçmeni öneririm. kredi kartı ile sadece MBHoro nickli burak abi satıyor motosikletini onunlan irtibata geçebilirsin. İsim yaş tanışalım hocam aramızda olacaksan. Biz dağaldık belki sen toparlayıcı bi ateş olursun...

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Merhabalar,umarım istediğiniz motosikleti bulabilirsiniz.

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

Benim sınavlar bitti kardeşim,oh be dünya varmış dedim
    Birşey yapmak lazım,geçen hafta Mevlüt abi gelecekmiş buraya da hava kötü diye gelememiş.
    Aslında motorsuz da birşeyler yapılabilir,halısaha maçı falan
    ben adadayım kardeşim bnm sınavlar çarşamba cuma kardeşim daha başlamasına 5 6 gün var :D... kardeşim bisikletler var yaa ne yapacan halı sahayı bizim mekanda bir mangal yapalım :D... ne sporu yemekle gel bana. ohh ne mutlu sana çok sevindim kardeşim önümüzdeki hafta sonu görüşelim hatta şimdiden bi anlaşma yapalım motor olmasada bir yerde topluca buluşup muhabbet sohbet:D..
    baysamin bunu beğendi.

olcaybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    uğur bey size özel mesaj attım cevaplarınızı biraz geç gördüm kusuruma bakmayın tanışmak isterim hepinizle neden olmasın teşekkürler.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kocaeli sessiz...
    -CBX250- bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocaeli sessiz...
    Kocaeli sürünmelerde bizi ateşleyecek bi yolava yokki arkadaş :D:D:D:D:...... Nasılsın mevlüt abim keyifler nasıl abim bir yaramazlık yoktur umarım

Motosikleti
    Suzuki Address 110
    İzmit gibi kocaeli gibi bi yerde böyle bi sayfanın sessizliği ve sakinliği biraz tuaf geliyor İzmit pilot şehir böyle olmamalı

Motosikleti
    Honda CBF 500
    her merhaba bende aranıza katıldım vs diye açılan konulara bi şevkle dalıyorum aha bu sefer Kocaeli'ndedir diye yok arkadaş tüm Türkiyeyi gördüm Kocaelini göremedim. Aslında forumda takılan eski yeni baya bir kocaeli li var ama nedense buraya yazmıyorlar. Canım memleketetimde herkes ayrı telden takılıyor :D:D:D:..

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    kayınbıraderlerıme selamlar...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler